Proč mají chlapi potřebu psát si jinde?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 18:12
Proč mají chlapi potřebu psát si jinde?

Ahoj holky,
teď jsem si dva měsíce každý den psala s jedním mužem (29) na facebooku. Poznali jsme se tak, ze on mel nejakou prednasku, ja jsem se pak stydela na neco zeptat pred ostatnimi, tak jsem si ho nasla a zeptala se takto. Po to. Co mi odpovedel, tak jsem podekovala a rozloucila se, jenze pak jsme si nejak zacali psat i o jinych vecech a takto si pisem a posilame fotky (treba z hor a z Vanoc) kazdy den nepretrzite. Aji parkrat navrhl, ze bychom mohli nekam zajit pokecat, jen jsme se porad bohuzel nejak mijeli. Jsem po rozchodu, nikoho jsem nehledala, ale postupne mi zacal byt dost sympaticky..no a co se nestalo, mame nejake spolecne pratele a cistou nahodou jsem se dozvedela, ze ma tak trosku pritelkyni. Podle fotek, co jsem pak dopatrala minimalne 5 let. Krasnou holku, sympatickou, chytrou… on je mi ukradeny zatim, tak jsem rada, ze jsem to takto zjistila v zarodku a ne az bych se do nej zakoukala.
Ale moje otazka zni, co chlapy vede k takovymu chovani? Mne by se toto jako pritelkyni urcite nelibilo, byvalej mi toto delal taky i s nekolika holkama zaraz a rikal, ze je to “jen” psani, ikdyz je zval treba na veceri. Proc? Kdyz ma doma krasnou (mnohem krasnejsi nez jsem ja), sympatickou slecnu?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
PHV
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 29.01.19 18:16

Potřebuje si dokazovat že je pořád samec podle mně. :nevim: a že ho holky chtěj :poblion:

Lainaire8
Závislačka 2554 příspěvků 2 inzeráty 29.01.19 18:16

To by mě taky zajímalo, ten můj vždy vše zapřel :lol: :lol:

Uživatel je onlineLioness34
Ukecaná baba ;) 1795 příspěvků 29.01.19 18:18

A jsi si jistá ze někoho má? Jinak proste jsou to prasata … hajzli proste … dela jim dobre zájem

GabinkaCh
Závislačka 3284 příspěvků 29.01.19 18:20

Holky a ted se přiznejte :D nenapadlo vás někdy si vašeho chlapa otestovat?třeba mu napsat z jiné simky a vydávat se za nějakou jinou?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 18:23

Jsem si 100% jistá. Kamarádi s ním a tou jeho slecnou byli na Silvestra, no videla jsem fotku, kde drzel za pas nejakou slecnu, tak jsem si ji nasla na instagramu, kde mela fotky no a tam sama srdicka. Ted mi psa, ze je v na horach i presne kde, aji fotky mi posilal, no mrkla jsem se na instagram k te jeho slecne a samozrejme jsou tam spolu. Opet fotky plne srdicek.
Ja ho nijak neuhanela, ani jsem nenaznacila zajem, jen jsem se potrebovala vecne informovat. On rozproudil debatu a byl aktivni v hledani terminu kdy zajdeme na drink. V patek pred tim nez odjel na hory s tou svoji jsme spolu meli jit na obed, jenze ja nakonec onemocnela…

Paola21
Závislačka 3677 příspěvků 29.01.19 18:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
teď jsem si dva měsíce každý den psala s jedním mužem (29) na facebooku. Poznali jsme se tak, ze on mel nejakou prednasku, ja jsem se pak stydela na neco zeptat pred ostatnimi, tak jsem si ho nasla a zeptala se takto. Po to. Co mi odpovedel, tak jsem podekovala a rozloucila se, jenze pak jsme si nejak zacali psat i o jinych vecech a takto si pisem a posilame fotky (treba z hor a z Vanoc) kazdy den nepretrzite. Aji parkrat navrhl, ze bychom mohli nekam zajit pokecat, jen jsme se porad bohuzel nejak mijeli. Jsem po rozchodu, nikoho jsem nehledala, ale postupne mi zacal byt dost sympaticky..no a co se nestalo, mame nejake spolecne pratele a cistou nahodou jsem se dozvedela, ze ma tak trosku pritelkyni. Podle fotek, co jsem pak dopatrala minimalne 5 let. Krasnou holku, sympatickou, chytrou…on je mi ukradeny zatim, tak jsem rada, ze jsem to takto zjistila v zarodku a ne az bych se do nej zakoukala.
Ale moje otazka zni, co chlapy vede k takovymu chovani? Mne by se toto jako pritelkyni urcite nelibilo, byvalej mi toto delal taky i s nekolika holkama zaraz a rikal, ze je to “jen” psani, ikdyz je zval treba na veceri. Proc? Kdyz ma doma krasnou (mnohem krasnejsi nez jsem ja), sympatickou slecnu?

Tak za prvé bych se vyprdla na nějaké pátrání na FB a za druhé, že je ti sympatická a přijde ti krásná neznamená, že to není třeba hysterická semetrika - ale pak těžko říct, proč je s ní tak dlouho. Každopádně je dobře, že do něj nejsi zamilovaná.

LuciMik94
Povídálka 42 příspěvků 29.01.19 18:25

My máme s manželem krásný vztah, neustále jako „čerstvý“ a oba si píšeme jak s muži, tak s ženami…eroticky, normálně…prostě jak se nám chce, posíláme si fotky, máme společný profil na erotické seznamce a co z toho máme? Neustálý pocit toho, že jsme žádaní i jinde, ale že nám je spolu stejně nejlépe a jsme vděční za tu jiskru, kterou kolem nás postrádá téměř každý vztah co vidíme/slyšíme. Jde jen o to virtuální a když manžel nemá náladu si psát jinde, tak stejně zabruslí na diskuze zcela běžné o světové problematice a tématech, protože má spoustu času, který tráví cestováním napříč republikou vlakem..já to jen doporučuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 18:26

@Paola21 tak ja nepatrala cilene. Kdyz si s nekym pises tak dlouho, ten nekdo evidentne projevuje zajem a pak vidis fotku, kde dezi kolem pasu nejakou slecnu, tak se kdo by se nekoukl co je ta slecna zac..;)

Paola21
Závislačka 3677 příspěvků 29.01.19 18:26
@GabinkaCh píše:
Holky a ted se přiznejte :D nenapadlo vás někdy si vašeho chlapa otestovat?třeba mu napsat z jiné simky a vydávat se za nějakou jinou?

Ne :lol:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19258 příspěvků 29.01.19 18:26
@GabinkaCh píše:
Holky a ted se přiznejte :D nenapadlo vás někdy si vašeho chlapa otestovat?třeba mu napsat z jiné simky a vydávat se za nějakou jinou?
…a kdyby se chytil, připravit sama sobě takové peklo na zemi. Přiznat to nemůžeš, jen to o něm víš. To je hloupý nápad.
Tichošlápek
Extra třída :D 12182 příspěvků 29.01.19 18:28

Hele a co je na tom, ze si s tebou psal a chtěl třeba pokecat i při vinku? Ty nemáš žádné kamarády - chlapy, s kterými nekam chodíš nebo s nimi žvanis přes net? Vždyť ti nevyznaval lásku, proste jste si sedli. Takových známých mam já i manžel hodně, nikdy by mne nenapadlo to řešit

Paola21
Závislačka 3677 příspěvků 29.01.19 18:28
@Anonymní píše:
@Paola21 tak ja nepatrala cilene. Kdyz si s nekym pises tak dlouho, ten nekdo evidentne projevuje zajem a pak vidis fotku, kde dezi kolem pasu nejakou slecnu, tak se kdo by se nekoukl co je ta slecna zac..;)

No je dobře, žes to prohlédla

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 18:32

@Tichošlápek jasne ze mam pratele. Ale kdyz jsem byla zadana, tak jsem nebudovala “kamaradství” s uplne novyma chlapama. Ja nejsem jeho davna kamaradka se kterou by sel pokecat na vinko. Tobe by se libilo, kdyby tvuj manzel/pritel nasel nejakou NOVOU slecnu, se kterou by si kazdy den psal a zacal s ni chodit na vinko?

Tichošlápek
Extra třída :D 12182 příspěvků 29.01.19 18:34
@Anonymní píše:
@Tichošlápek jasne ze mam pratele. Ale kdyz jsem byla zadana, tak jsem nebudovala “kamaradství” s uplne novyma chlapama. Ja nejsem jeho davna kamaradka se kterou by sel pokecat na vinko. Tobe by se libilo, kdyby tvuj manzel/pritel nasel nejakou NOVOU slecnu, se kterou by si kazdy den psal a zacal s ni chodit na vinko?

No on to děla :lol: stejne jak já. To mame mít pořád ty samé přátele a z novych míst nebo situaci se s nikým nevidat? Vždyť je to na palici

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >