Proč mimoděložní těhotenství?

Anonymní
8.4.21 11:06

Proč mimoděložní těhotenství?

Ahoj holky, pred rokem jsem mela mimodelozni tehu.Nyni jsem prvni den vynechani menses mela pozitivni test, dr mi vzala hned hcg to bylo 36,reklap mi ze sliznici mam jen 9mm a ze to vypada spatne..vcera(po 6ti dnech)hcg 158 a dr mi tvrdi, ze to bude mimodelozni. Musim cekat do dalsiho tydne, ale..nemate zkusenost? Proc by to melo byt hned mimodelozni.Jsem jen v 5tydnu..je moznost, ze se to vyvine jeste dobre? Treba, ze bude mimis v deloze, i kdyz ttreba spatne vyvyjejici se? Mam tak priserny strach a nemyslim na nic jineho. Vubec nekrvacim, nic me neboli.Pri lonskem mimodeloznim jsem mela normal menses a krvaceni a nemela jsem ani pozitivni tehu testy a ty jsem ted mela pozitivni uz dva dny pred menses…Prosim, napiste mi neco uklidnujiciho, dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1210
8.4.21 11:12

Jako o prosperujici tehotenstvi se zrejme nejedna, hodnota hcg roste pomalu. Kazdopadne si myslim, ze jen dle hcg nezle poznat mimodelozni, to pozna az na ultrazvuku. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9483
8.4.21 11:20

Hodnota roste pomalu, takže neprosperujici nebo mimodelozni. Ono po prvním mimodeloznim je větší šance, že se bude opakovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
9.4.21 13:50

Vubec se doktorem nestresuj. To, ze se mu to hcg nezda, neznamena, ze to musi byt mimodelozni tehotenstvi. Nechapu, proc te hned stresuje, kasli na neho. Kdyz se podivas na googlu na tabulku rustu hcg podle dnu, tak je to strasne individualni a klidne muzes mit v patem tydnu hodnotu 158, dulezite je, ze roste, mohlo by to treba byt neprosperujici, takze muzes dostat ms se zpozdenim, ale v zadnem pripade takhle jednoznacne urcit mimodelozni je blbost! Bud v klidu, stres hormony ovlivnuje, takze nejlip udelas, kdyz budes myslet pozitivne a bude to dobre, mimco se ukaze ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
9.4.21 13:54

Mimochodem ja mimodelozni mela, a hodnoty hcg mi rostly presne jak mely a v den operace jsem mela hcg 7000, na druhou stranu znam holky co nemely hcg skoro vubec na zacatku a mimco to pak dohnalo a ukazalo se, takze se uvolni a vyprdni se na doktora, oni vsechno resi moc podle ucebnic ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
9.4.21 15:09

@Kecka13 Ty jsi uzasna, strasne Ti dekuji za zpravu.Jsem s nervama uplne na dne, myslim na to 24hodin denne a uz je mi z toho vazne ouvej..od Tebe alespon trosku povzbuzeni :srdce: Procetla jsem milion diskuzi, ono nejde delat nic jineho, nez cekat, ale asi z toho prijdu o rozum.Moc Ti dekuji za milou zpravu :* :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
9.4.21 19:09

@Misssssu ja ti rozumim, taky jsem mela ruzny strachy a vim jaky to je pocit, ani jsem nespala. Neboj se, nic neni ztraceno a nemusi to vubec nic znamenat, Hcg 36 a za tyden 158 mi neprijde jako nejaka hruza, mozna ne tabulkove, ale stava se to, lidske telo neni stroj. Udelej si medunkovy caj, ten se v tehu muze a zklidnuje, mysli pozitivne, bude vsechno dobry :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
9.4.21 19:24

@Kecka13 Poteebovala bych Te mit doma, abys me uklidnovala :srdce: Jsem na to nejak sama. Dekuju Ti za pomoc :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
9.4.21 21:23

Nemas vubec zac a budu na tebe moc myslet :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
10.4.21 17:15

@Kecka 13 Ahojky, ja jsem ti tak vynervovana, ze ani nejim, nejsem schopna nic pozrit, mota se mi z toho hlava. Jestli mi v pondeli nerekne nejakou dobrou zpravu, tak uz nevim :,( Vis, trpim na uzkosti a mam panickou poruchu(strach) a tohle vse k tomu me privadi k silenstvi. V podstate si jsem jista, ze mam mimodelozni a jen cekam, kdy to rupne :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
10.4.21 17:38

@Misssssu ja jsem ti psala soukromou zpravu, mrkni tam, napiseme si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
dnes v 23:10

Mimoděložní těhotenství

Ahoj, mám podobný problém. 6.4. jsem dostala ms jako pokaždé a Končila 10.4. znovu jsem dostala ms 14.4. ale protože mám s přítelem nechráněný test šla jsem vyloučit první možnost a to těhotenství 15.5. ráno test clear Blue s ukazatelem týdnů. Vyšel pozitivní a těhotenství 2-3 týdny. Zajela jsem k doktorce koukala na mě jak na debila jak jsem si mohla myslet že jsem těhotná. Řekla že v děloze nic nevidí. Odebrala mi krev na hcg druhý den jsem měla přijít znovu. 15.5. jsem si udělala rano dva obyčejné testy znovu oba pozitivní. Doktorka říkala že hodnotu jsem 14.4. měla 597.5 hcg. V děloze opět nic neviděla a ani mi nic nijak nevysvětlila řekla že těhotná jsem ale mimoděložně. Znovu mi udělala test na hcg a mám přijít za týden znovu. Nejde mi ale do hlavy jak může vědět v 2 až 3 týdnů těhotenství že tam nic není a že je to někde jinde, když všude píší že 2-3, týdny je ještě moc brzy na to aby šlo něco vidět. A pokud jsem mimoděložne a krvácím proč nejdu hned na odebrání? Děkuji za radu, nedá mi to spát ani chvilku klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat