Proč nejsem šťastná

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15.11.21 09:04

proč nejsem šťastná

Ahoj holky,

chtěla bych se vám tu vyzpovídat, nemám komu :( mamka mi umřela, mám partnera 6 let, je mi 35,mu 50 (1 dítě),mám dospívající sestřičku, upla jsem se na ni po smrti mamky, mám bráchu, ten bez rodiny zatím., taťka je pro nás velkým vzorem, jak to všechno zvládá, pomáháme si všichni navzájem., já bohužel bývám celkem daleko od rodiny, ale snažím se s nima být v co největším spojení. No a tak nějak je plán, že se jednou stejně vrátím domů, nikoho tu nemám, práce je zatím fajn, slušně vydělávám. No a zjistila sem, že jsme těhotní. Bohu, žel jsem nositelka malé mozai ky Turnerova syndromu, nedokázali říct, kolik procent. Vysle, dky došly až po //. A teď, mám 9 týden, radost žádná, jen úzkosti, že se narodí nemocné dítko, a já si uvědomuju, že ty moje deprese a úzkosti jen gradují, dřív jsem brala AD. K psycholožce chodím. Je to vůbec normální, že nechci mít dítě, nic mi to neříká, radost nikde, láska nikde, mám poslední šanci to ukončit, vím, jak hrozně to zní a je mi za to dost těžko, partnerovi už jsem to naznačila. Bojim se, promiňte, že to tak píšu bez obalu, ale tyto pocity ze mne opravdu vycházejí, nevim, co mám dělat. Prosim jen o názory, co si myslíte, co dělám špatně, proč si to neužívám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27
15.11.21 09:19

Je těžký se vcítit do tvých pocitů. Já sama bych dala cokoliv na světě abych už čekala vytoužený dítě 🤗. Jsme stejně starý já mám 36. Může to být tvoje poslední šance na dítě. Zkus si napsat vše pro a proti uvidíš čeho budeš mít napsáno víc. Pokud se rozhodneš o ukončení těhotenství můžeš toho potom litovat a už to nebudeš moct vzít zpátky. Sedni si s přítelem všechno mu řekni, promluvte si. Zkus to probrat i s psycholožkou. Všechno co tě trápí. Držim palce ať to dopadne hlavně nejlíp pro tebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23483
15.11.21 09:24

Domluv si s gynekoložkou ať tě pošle co nejdříve na odběr choriových klků. Udělají genetiku a ty budeš vědět, jestli dítě tvoji vadu zdědilo a v jakém rozsahu. Pokud by tam bylo postižení, je možnost ukončit těhotenství až do 24tt. Kvůli genetice se nemusíš rozhodovat hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5788
15.11.21 09:33
@Janli píše:
Domluv si s gynekoložkou ať tě pošle co nejdříve na odběr choriových klků. Udělají genetiku a ty budeš vědět, jestli dítě tvoji vadu zdědilo a v jakém rozsahu. Pokud by tam bylo postižení, je možnost ukončit těhotenství až do 24tt. Kvůli genetice se nemusíš rozhodovat hned.

Asi tak :potlesk: pak bych se rozhodla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat