Reklama

Proč nevěra po svatbě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kisacek
Povídálka 33 příspěvků 01.03.17 12:43
Proč nevěra po svatbě?

Ahoj (převážně ženy ),vždy jsem se bál nevěry a nakonec jsem ti prošel (vlastně furt prochazím).jsem s manželkou 2 roky z toho 7 měsíců svoji. V prosinci (tj5 měsíců po svatbě )jsem zjistil, ze mi byla nevěrná, a nedokážu to překousnout. bylo to s kolegou z práce, začalo to cca 2 měsíce po svatbě. Samozrejme tvrdí, ze to ukončila.,ale jak se ma člověk chovat, když jsou furt minimálně v pracovním kontaktu????a jako bonus je skoro ve 4 měsíci těhotenství, a ta otázka čí to je me docela ubíjí…jak se tohle dá řešit? mate nějakou zkušenost či radu
Dík J.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

klarushka
Závislačka 3918 příspěvků 01.03.17 12:50

@Kisacek no jestli je potomek Tvůj nebo ne se dá zjistit pomocí testu otcovství. Dnes už lze sehnat kolem 2500 kč což není až tak zlí. No a co s manželkou? to záleží na Tobě jestli nevěru dokážeš odpustit (opravdu odpustit né na oko a stále ženu sledovat) nebo ne. Já bych to nedokázala kór, takovou chvilku po svatbě…

unuděná
Kelišová 5361 příspěvků 1 inzerát 01.03.17 12:53

Hned me napadla hlaska meho syna „nerikej to a nemysli si to, nebo se to opravdu stane“ ;) Nicmene situace tedy naprd, taky bych to nevydejchala specialne v takhle kratkem vztahu :? Trvala bych na testech otcovstvi.

Verun83
Echt Kelišová 8601 příspěvků 33 inzerátů 01.03.17 12:54

Já osobně jsem nevěru prvního manžela nezkousla. ale my měli víc problémů, nakonec jsem prostě odešla. důvěra byla ztracená a já to neuměla přejít.

tohle si musíš v hlavě urovnat, říct si, zda s ní opravdu chceš být, zda ti za to stojí. pokud ano, musíš to v sobě uzavřít. nevracet se k tomu. jinak to nemá smysl. po narození můžeš udělat test na potvrzení otcovství. ať máš v tomhle jasno.

Kisacek
Povídálka 33 příspěvků 01.03.17 12:55

S testy po narození počítám…ale ta důvěra je pryč! Právě ze po svatbě, neumím si to vysvětlit. Chtel bych vědět jestli ten pocit, ze jsem paroháč přejde ????

cverunka
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 01.03.17 12:55

No, situace nelehká. Hlavně tak kratičkou dobu po svatbě by novomanželé měli hořet láskou k sobě a ne koukat po kolegovi za práce… Překonat to asi jde, záleží na Vás, zda manželka stojí o váš vztah a zda ty to dokážeš v sobě nějak utřepat. Otcovství lze zjistit hned po narození, nebo před narození testem z krve matky - ale není zrovna levný - myslím kolem 30 000. Někdo už to tady řešil.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9583 příspěvků 01.03.17 12:57

Určitě bych trvala na testu otcovství. Ona s tebou chce zůstat? Pokud ano zkus si představit dalsi společný život. Dokážeš ji znovu věřit? Chceš s ni vychovávat dítě v jedné domácnosti? Taky bych zjistila proč ti zahla, abys tomu mohl předejít do budoucna. Brali jste se po krátké známosti, takže o ruku jsi ji zadal hodně brzy - proč to?

unuděná
Kelišová 5361 příspěvků 1 inzerát 01.03.17 12:58

@Kisacek Takhle bych o tom vubec neuvazovala, ach ta muzska jesitnost ;) Parohy neparohy, hlavne musis zjistit, zda dokazes manzelce nadale verit, i kdyz jasne, ze to nepujde hned.Jaka byla jeji reakce kdyz to prasklo? Rekla ti „duvod“,proc to delala?

Kisacek
Povídálka 33 příspěvků 01.03.17 12:59

Jenže otcovství je jedna věc…nebylo to poprvé co uletla…to ona je takový kapitán. vola mi 6krat denně do práce, jako by potřebovala vědět jestli vůbec v praci jsem a ona si mohla užívat…nevěřím ji uz jenom proto, ze tam s ni je i on

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 01.03.17 13:00
@Kisacek píše:
Ahoj (převážně ženy ),vždy jsem se bál nevěry a nakonec jsem ti prošel (vlastně furt prochazím).jsem s manželkou 2 roky z toho 7 měsíců svoji. V prosinci (tj5 měsíců po svatbě )jsem zjistil, ze mi byla nevěrná, a nedokážu to překousnout. bylo to s kolegou z práce, začalo to cca 2 měsíce po svatbě. Samozrejme tvrdí, ze to ukončila.,ale jak se ma člověk chovat, když jsou furt minimálně v pracovním kontaktu????a jako bonus je skoro ve 4 měsíci těhotenství, a ta otázka čí to je me docela ubíjí…jak se tohle dá řešit? mate nějakou zkušenost či radu
Dík J.

Co se týče těhotenství, tak jistota je test otcoství. Manželka by měla změnit místo práce, aby s ním nebyla v každodenním kontaktu, takhle to není udržitelné a docela se jí i divím, jestliže tento vztah ukončila, že jí samotné to nevadí se s ním pořád vídat a mít ho na očích

Verun83
Echt Kelišová 8601 příspěvků 33 inzerátů 01.03.17 13:01
@Kisacek píše:
Jenže otcovství je jedna věc…nebylo to poprvé co uletla…to ona je takový kapitán. vola mi 6krat denně do práce, jako by potřebovala vědět jestli vůbec v praci jsem a ona si mohla užívat…nevěřím ji uz jenom proto, ze tam s ni je i on

takže to bylo ještě před svatbou?

Kisacek
Povídálka 33 příspěvků 01.03.17 13:01
@unuděná píše:
@Kisacek Takhle bych o tom vubec neuvazovala, ach ta muzska jesitnost ;) Parohy neparohy, hlavne musis zjistit, zda dokazes manzelce nadale verit, i kdyz jasne, ze to nepujde hned.Jaka byla jeji reakce kdyz to prasklo? Rekla ti „duvod“,proc to delala?
Řekla, ze jsme se hádali…ale proč? protoze se mnou nechtěla spát…a tak furt dokola. vycitil jsem ze je to divné…ze spolu nespime, a tak jsem pátral, až vypátral ????

Premek_Orac
Závislačka 4208 příspěvků 01.03.17 13:02

@Kisacek Čau chlape,
popravdě - být na tvém místě, tak to ukončím. Ale možná jsem jen slabý jedinec.
okud chceš hledat nějaký důvod, proč se to stalo, proč vá a proč po svatbě, nejde podle mě tu věc vztahovat ke krátkému úseku od svatby, ale celkově k celé délce vašeho vztahu.
Jakkoliv si myslím, že další a další odrobnosti, důvody a informace mohou váš vztah ještě zhoršit, pokud pátráš po příčinách, zeptej se na ně ženy.
Obecně pak asi platí varianty, ž ebuď jednomu v tom vztahu něco chybělo a hledal to jinde, nebo že se nechal unést chemií a vůní dobrodružství.

unuděná
Kelišová 5361 příspěvků 1 inzerát 01.03.17 13:03
@Kisacek píše:

A proc sis bral nekoho, komu neveris, on neveri tobe a jeste o nem vis, ze neumi byt verny? :nevim:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 01.03.17 13:03
@Kisacek píše:
S testy po narození počítám…ale ta důvěra je pryč! Právě ze po svatbě, neumím si to vysvětlit. Chtel bych vědět jestli ten pocit, ze jsem paroháč přejde ????

Asi to jen tak nepřejde, jednou paroháč, vždycky paroháč - jednou ti ty parohy nasadila a už se nedají „sundat“…

Důležité je, jestli jí věříš no, jestli ano, můžete to zkusit znovu, jestli ne, tak není o čem mluvit - snad leda doufat, aby to dítě nebylo tvoje a mohls odejít

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama