Dárek po milence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sugii
Stálice 56 příspěvků 01.03.17 04:19
Dárek po milence

Právě jsem dostala od manžela dárek (nedávno jsem měla narozeniny) - drahé hodinky (cca 40tis+), jsou pěkné, líbí se mi, ale nevím jestli se smát nebo brečet :lol:
Před Vánocemi jsem si všimla, že manželovi přišel objednaný balíček, dámské hodinky… já je ale k Vánocům nedostala… no a včera přišel balíček s neuvedeným odesíltelem a uvedeným obsahem jako hodinky… milenka s kterou se zřejmě rozešli, byla tak hodná a poslala je zpátky :roll:
Od manžela jsem se dozvěděla, že hodinky koupil jako použité a byly v opravně kvůli rozbitému čudlíku… a naštval se když jsem se chtěla zeptat na podrobnosti :lol:
Už jednou jsem takhle dostala řetízek a náramek, kterými původně chtěl obdaroval někoho na služebce, dotyčná zřejmě ale odmítla :lol: Jinak o manželově podvádění nemám žádné důkazy, ale on by to nepřiznal i kdybych ho snad s nějakou přímo nachytala… :zed:

Stalo se tu některé z vás něco podobného?
Nosili byste hodinky po milence, které se vám jinak líbí?? :roll: :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

jahuhudka
Extra třída :D 10963 příspěvků 01.03.17 06:11

Tak hlavne bych asi nebyla s manzelem. Takze by asi nemel prilezitost mi takové darky dat. Vypada to- ze ti nevadi milenky. Nedovedu si predstavit ze by pak sahl na me. Nevim jestli bych rozdychala jednorazovy ulet. ale s jistotou ne milenku

Příspěvek upraven 01.03.17 v 06:44

kve-tinka
Závislačka 4386 příspěvků 7 inzerátů 01.03.17 06:31

Hodinky bych natruc prodala a koupila si za ně třeba nové věci do šatníku.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 01.03.17 06:36

Asi bych premyslela spise o rozchodu, nez o hodinkach :roll:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2433 příspěvků 01.03.17 06:40

Ty voe, tak to je docela sila. Nenosila bych je, hned jak bych to odhalila, omlatila bych mu je o hlavu.

DaenerysT
Stálice 64 příspěvků 01.03.17 06:41

Taky bych spíše uvažovala zda si nechat manžela a ne hodinky :roll:

Sugii
Stálice 56 příspěvků 01.03.17 06:47

Až to bude možné tak se rozvedu, manžel je asi chronický záletník, nicméně teď to možné není, malé dítě, finance…

Nicméně žádný důkaz nemám… takže on si bude tvrdit, že hodinky byly v opravně a že mi teda už nic nedá, když od něj dárek nechci… :roll:

Malina7
Závislačka 2667 příspěvků 01.03.17 06:56

Proč by nebyl možný rozvod kvůli financím a dítěti? Vždyť nouzí zřejmě netrpíte…

jahuhudka
Extra třída :D 10963 příspěvků 01.03.17 07:06
@Sugii píše:
Až to bude možné tak se rozvedu, manžel je asi chronický záletník, nicméně teď to možné není, malé dítě, finance…Nicméně žádný důkaz nemám… takže on si bude tvrdit, že hodinky byly v opravně a že mi teda už nic nedá, když od něj dárek nechci… :roll:
:nevim: Každá to má jinak, to co čteš jsou názory ostatních, asi existují páry, kterým to tak vyhovuje. Pokud to překousneš a dokážeš s tím žít tak proč ne.

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 01.03.17 07:35
@Sugii píše:
Právě jsem dostala od manžela dárek (nedávno jsem měla narozeniny) - drahé hodinky (cca 40tis+), jsou pěkné, líbí se mi, ale nevím jestli se smát nebo brečet :lol:
Před Vánocemi jsem si všimla, že manželovi přišel objednaný balíček, dámské hodinky… já je ale k Vánocům nedostala… no a včera přišel balíček s neuvedeným odesíltelem a uvedeným obsahem jako hodinky… milenka s kterou se zřejmě rozešli, byla tak hodná a poslala je zpátky :roll:
Od manžela jsem se dozvěděla, že hodinky koupil jako použité a byly v opravně kvůli rozbitému čudlíku… a naštval se když jsem se chtěla zeptat na podrobnosti :lol:
Už jednou jsem takhle dostala řetízek a náramek, kterými původně chtěl obdaroval někoho na služebce, dotyčná zřejmě ale odmítla :lol: Jinak o manželově podvádění nemám žádné důkazy, ale on by to nepřiznal i kdybych ho snad s nějakou přímo nachytala… :zed:Stalo se tu některé z vás něco podobného?
Nosili byste hodinky po milence, které se vám jinak líbí?? :roll: :lol:

Líbí se mi, jak to bereš všechno s humorem :lol: :lol:

Šmoulice
Kelišová 6738 příspěvků 01.03.17 07:45
@Sugii píše:
Až to bude možné tak se rozvedu, manžel je asi chronický záletník, nicméně teď to možné není, malé dítě, finance…Nicméně žádný důkaz nemám… takže on si bude tvrdit, že hodinky byly v opravně a že mi teda už nic nedá, když od něj dárek nechci… :roll:

Si děláš srandu, ne? nemáš prachy na to, aby jsi se odstěhovala? Tak prodej ty krámy po milenkách :roll:
Nebo je to tak, že vás manžel všechny živí a to ti vlastně vyhovuje, sice podvádí, ale prachy ti nosí a ty nemusíš do práce?

Crystalline.01 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.17 07:46

@Sugii pokud jsi vyrovnana s tim, ze mas doma proutnika, a ten pocit te neponizuje, tak si hodinky nech a klidne je nos.

Muzu se zeptat, co te vede k tomu s nim byt okolnostem navzdory? On te stejne nema rad/ nema k tobe respekt a to, ze vsechno vydrzis, ti jeho lasku nevrati.. Ja bych v tom nezila, vyzivne bude platit asi vysoke, tak o co jde?

Sugii
Stálice 56 příspěvků 01.03.17 07:47
@Dojcanis píše:
Líbí se mi, jak to bereš všechno s humorem :lol: :lol:

Ono to asi ani jinak nejde… :lol: hroutit se a stresovat dítě kvůli 3měsíčnímu románku, by bylo ještě sobečtější…
Pomalu se budu připravovat že se někdy rozloučíme… Ale pokud bych přehlédla to, že je to „lovec žen“, tak lepšího chlapa jsem nepotkala… asi mu v poklidném manželství něco schází :roll:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 01.03.17 07:50
@Sugii píše:
Ono to asi ani jinak nejde… :lol: hroutit se a stresovat dítě kvůli 3měsíčnímu románku, by bylo ještě sobečtější…
Pomalu se budu připravovat že se někdy rozloučíme… Ale pokud bych přehlédla to, že je to „lovec žen“, tak lepšího chlapa jsem nepotkala… asi mu v poklidném manželství něco schází :roll:

Můžu se zeptat trošku mimo diskuzi. Spíš s ním? :lol: máš můj obdiv, že s takovým člověkem dokážeš žít. Jak dlouho spolu jste? Pardon za OT :mavam: :kytka:

zoidberg
Extra třída :D 11861 příspěvků 01.03.17 08:01

Tak to dopadne, když ženy příliš přemýšlí. Hned za vším vidí milenky. Přitom u dražších hodinek je běžné, že se kupují a prodávají použité a že se posílají balíčky. 8)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >