Proč samý anonym?

7341
28.11.19 11:41

Proč samý anonym?

Najednou je to tady samý anonym. V pravidlech diskuse je přece psáno, že anonymní příspěvky se týkají choulostivých témat. Nechápu tedy proč se zakládají anonymní dotazy typu: Jaký šátek pro dítě, Jak říkáte Vanese..Je to tak osobní? Prosím anonym, je to choulostivé :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9034
28.11.19 11:46

Amen, řekl anonym. Aneb, pokus o vtip, který se až tak moc nepovedl :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
28.11.19 11:46
@Anonymní píše:
Najednou je to tady samý anonym. V pravidlech diskuse je přece psáno, že anonymní příspěvky se týkají choulostivých témat. Nechápu tedy proč se zakládají anonymní dotazy typu: Jaký šátek pro dítě, Jak říkáte Vanese..Je to tak osobní? Prosím anonym, je to choulostivé :mavam:
:roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
28.11.19 11:47
@Anonymní píše:
Najednou je to tady samý anonym. V pravidlech diskuse je přece psáno, že anonymní příspěvky se týkají choulostivých témat. Nechápu tedy proč se zakládají anonymní dotazy typu: Jaký šátek pro dítě, Jak říkáte Vanese..Je to tak osobní? Prosím anonym, je to choulostivé :mavam:

protože to nikdo nekontroluje..odtajnuje se jen když je opravdu bud vulgární, nebo je jansé že je to fake..a tak..prostě to je adminum u zadele..tak proč to nevyužít no.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31718
28.11.19 11:47
@Anonymní píše:

Ach jo, jak v MŠ… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
28.11.19 11:48

Mě by spíš zajímalo proč to některým tak vadí? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.19 11:48

Když je tu ta možnost být anonymní, proč jí nevyužít. :) Navíc co se týče internetu, co je jednou na netu, už se nedá vzít zpět. A jsou témata, u kterých jsem ráda, že jsem psala jako anonym, protože bych nerada, aby si to lidé, který znám, spojili k sobě a mohli mít výhrady, že jsem o nich psala veřejně na netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24182
28.11.19 11:50

@smurfka to není o tom, že by to adminům bylo u zadele, ale o tom, že kde není žalobce není soudce…
Buďme rády, že to tu admini nekontrolujou jak gestapáci, a jestli ti někde připadá anonym zbytečnej nebo urážející a podobně, stačí zmínit adminy nebo „nahlásit“…

Jinak já anonymitu občas taky používám, u intimních příspěvků nebo když píšu třeba o rodinných financích, nebo když jako příklad dávám informace z rodiny, jinak anonymitu též nechápu a často na její zneužívání i upozorňuju…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
28.11.19 11:52

@BiohazardMichell to ano..ale jedná se o témata, jaký šátek vybrat, jak říkat dítěti, které se jmenuje tak a tak..jaký koupit učící hrníček..
to jako fakt? :zed: na to třeba anonym, aby si někdo nespojil že neumím vybrat pro děcko hrnek, nebo šátek? to je fakt..to je trapnééé :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
28.11.19 11:53
@Anonymní píše:
:roll: Pokus o vtip?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392

Ono všechno tady je anonymní ne? I to že má někdo uvedeny nick je v podstatě anonymní, protože to nevypovídá stejně o ničem. Takže za mě je to úplně buřt, kdo přispívá anonymně a spíš si taky říkám, proč to tu vlastně někoho irituje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184

@Mar__tanka1983 párkrát jsem upozornila a přišla mi od adminu sz, že to tak nechají, že nemají důvod to odtajňovat, že nikoho neuráží, atd..
takže k ničemu to hlásit, protože ano, adminům to je u zadele..
odtajní jen to co si řekla, ale když to někdo zneužije k blbosti, tak to prostě nechají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.19 11:56

@VVVZ Někdo má s nickem spojen jakousi „image“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.19 11:58

@smurfka Tak každý má snad své důvody, proč dává anonym. Co je pro vás pohodička, může být pro někoho evidentně hodně osobní, no. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9034
28.11.19 12:01

Já taky nechápu, proč někomu vadí anonym :nevim:, stejně jsou tu všichni anonymní, i pod přezdívkou :nevim:. Teda pokud se nicky osobně neznají :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat