Proč si chlapi sabotují vztahy?

Anonymní
1.3.20 11:19

Proč si chlapi sabotují vztahy?

Může mi někdo říct, proč si chlapi sabotují vztahy a pak brečí jak haranti, vyhrožují sebevraždou a dělají další kraviny?

Právě jsem absolvovala asi tříhodinový telefonát se svým příbuzným, který je děsně překvapený, protože mu jeho žena oznámila, že se chce rozejít.

Jediný, kdo to neviděl byl fakt on. Vetsina rodiny si i myslela, že on někoho má. Mám ho ráda, prožili jsme spolu dětství, ale je to fakt v tomhle trouba.

Dělal to, co spoustu chlapů. Se ženou se nebavil, ještě se smál, že už ji konečně odradil od tahání jeho na společné výlety s dětmi, totalne ji odehnal… Teď mi do telefonu buli, že měli ideální vztah, vůbec se nehadali a najednou ji neco přelítlo přes nos.. :zed: jo, nehadali se, protože se vůbec nebavili. I na dovolenou jezdili odděleně.

Ji je teda taky dost, o tom žádná. Ale nedá se říct, že by mu nedávala najevo, co potřebuje.

Teď zas bude celá rodina auf. A on si vůbec nepřipouští, že v něčem udělal chybu.

Anonymita, ať se náhodou někdo nepozná.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
1.3.20 11:23

Celkově mi přijde, že tohle dělá v dlouhodobem vztahu snad většina chlapů. I ten můj k tomu má sklony. Manželce dává najevo, že patří k vybavení bytu, všechny její snahy o sbližování, nové zážitky odmítají, jsou otrávení atd. Až ji konečně odeženou, zadupou ten vztah, tak nastane chvíle, kdy je manželka lhostejná, ale ještě „funguje“. To mají pocit, nzr mají ideální vztah.

Pak přijde rozchod,.oni desne překvapení, brečí, hroutí se…

• Nahlásit
  • Citovat
8485
1.3.20 11:25

Tak určitě tohle nedělají všichni :nevim: Tenhle to dělal, měl z toho srandu, tak to dopadlo, jak to dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3908
1.3.20 11:26

Mě přijde, že hodně vztahů funguje, dokud ženská běhá, jak chlap píská a nemá na něj požadavky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22904
@Anonymní píše:
Může mi někdo říct, proč si chlapi sabotují vztahy a pak brečí jak haranti, vyhrožují sebevraždou a dělají další kraviny?

Právě jsem absolvovala asi tříhodinový telefonát se svým příbuzným, který je děsně překvapený, protože mu jeho žena oznámila, že se chce rozejít.

Jediný, kdo to neviděl byl fakt on. Vetsina rodiny si i myslela, že on někoho má. Mám ho ráda, prožili jsme spolu dětství, ale je to fakt v tomhle trouba.

Dělal to, co spoustu chlapů. Se ženou se nebavil, ještě se smál, že už ji konečně odradil od tahání jeho na společné výlety s dětmi, totalne ji odehnal… Teď mi do telefonu buli, že měli ideální vztah, vůbec se nehadali a najednou ji neco přelítlo přes nos.. :zed: jo, nehadali se, protože se vůbec nebavili. I na dovolenou jezdili odděleně.

Ji je teda taky dost, o tom žádná. Ale nedá se říct, že by mu nedávala najevo, co potřebuje.

Teď zas bude celá rodina auf. A on si vůbec nepřipouští, že v něčem udělal chybu.

Anonymita, ať se náhodou někdo nepozná.

Takového tragéda znám jen jednoho. Nejlepší je se s ním nebavit. Nemá to cenu.

Žiju naštěstí s chlapem, co si to pojmenování zaslouží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Neznám takové muže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14170
1.3.20 11:27

Protože jsou jiný živočišný druh. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.3.20 11:28
@arinecka píše:
Tak určitě tohle nedělají všichni :nevim: Tenhle to dělal, měl z toho srandu, tak to dopadlo, jak to dopadlo.

Jo, srandu z toho měl. Ale ne zlou. On si prostě liboval, jak si to zařídil..
Měl pocit, že teď jsou konečně šťastní oba. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.3.20 11:28
@Kfětoslava píše:
Neznám takové muže.

Blbost, je jich plno.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.3.20 11:31
@truelly píše:
Mě přijde, že hodně vztahů funguje, dokud ženská běhá, jak chlap píská a nemá na něj požadavky…

On ji nijak neprohánel. Ona by se ani nedala.
Ale prostě s ní netrávil čas. Ve finále už vlastně žádný, ale nevšiml si toho.

A když jsem mu opatrně řekla, že přeci ví, že oba si s ním chtěla povídat, tak mi řekl, že chlapi na nějaký vykecavani nejsou. Ha, hlavně že se mnou se o svem „vztahu“ bavil tři hodiny. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
8485
1.3.20 11:32
@Anonymní píše:
Měl pocit, že teď jsou konečně šťastní oba. :zed:

Jak si to zařídil, takový to má. Jestli mu jeho žena často říkala, že jí to takhle nevyhovuje, a on stejně nic, tak se nemůže divit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26536
1.3.20 11:35
8o

Příspěvek upraven 01.03.20 v 12:03

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26536
1.3.20 11:36
8o

Příspěvek upraven 01.03.20 v 12:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.20 11:38
@Anonymní píše:
Měl pocit, že teď jsou konečně šťastní oba. :zed:

Podle mě mícháš dvě věci dohromady. Tvůj příbuzný se hroutí zřejmě z toho, že si uvědomil, o co přišel, až když o to skutečně přišel. Tím jsme si prošli určitě všichni.
Druhá věc je ta, že určitě se nechovají všichni takhle, spíš naopak.

Teď čtu, na základě mnoha doporučení, knihu Pět jazyků lásky a opravdu tam vidím spoustu příkladů ze života. I z toho mého a partnera. Možná kdybych si tu knihu přečetla dřív, mohli jsme si spoustu nedorozumění ušetřit. Asi by neuškodilo, aby si tu knihu přečetl i on a možná by svou ženu v mnohém pochopil.
Jeho ženu chápu, tohle by nebavilo asi žádnou, nicméně znovu opakuji, nejsou všichni takoví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14170
1.3.20 11:39

Tak to smaž :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu