Reklama

Proč si nemůžu najít snadno přátelé?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 20:59
Proc si nemuzu najit snadno pratele?

At na mateřské nebo v praci. Porad na lide divne pusobim. Snazim se byt pratelska, mila ale pokazdesi ze me zacnou utahovat. Treba chapu v praci ze sem nova a hned me nebudou chtit prijmout ale proc kdyz si s nekym chvili rozumim tak se pak prestane ozyvat. Zajimalo by me, co je na mě špatně 8o

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Makyna90
Stálice 84 příspěvků 2 inzeráty 21.08.18 21:07

Nejsi až moc milá? ;)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 21.08.18 21:11

Ono taky záleží na věku. Já jsem momentálně na mateřské a i když jsem se přestěhovala do ciziny, kde mám jen pár známých, stačí mi to. Našla jsem tu dokonce jednu kamarádku, která by asi taky toužila být v kontaktu častěji, je fajn,ale nemám potřebu ty kamarádky vídat nějak často všeobecně. Ty opravdové přátele jsem nechala tam,odkud jsem odešla,jsme pořád v kontaktu a řeším s nimi i osobnější věci. Prostě si myslím,že když se člověk dostane v životě do rodinné fáze,už není tak jednoduché si najít opravdové přátele a vše je to jen takové povrchní.

Příspěvek upraven 21.08.18 v 21:13

suwari
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 21.08.18 21:12

Já bych v tom nic konkrétního neviděla. Asi tě berou jen jako známou a ne přímo kamarádku.
A lidé obecně raději dávají přednost sobě a svým aktivitám,koníčkům a rodině, než aby si udělali na někoho čas..U lidí,co mají už rodinu to tak bohužel prostě je.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 21:19

Taky úplně nezapadám. V práci jsem už 11 let a nikdy mě kolegové nepozvali na společný oběd. když nastoupili další kolegové, tak se hned zkamarádili, už chodí posedět i mimo práci, na sport, zvou se na grilovačky. Mě nikdy nikdo nepozval. Když jsem slavila narozeniny, tak si vždy připíjíme a na mé se nidko nezvedl od počítače, ikdyž jsem jim několikrát říkala. Jsem asi prostě solitér. Ani na mateřské jsem se s nikým nezkamarádila. Nebo mám známé maminky, ale jen se pozdravíme, prohodíme pár vět. Skončí to u toho, že se někdy musíme navštívit. Ale nikdy k tomu nedojde.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 21.08.18 21:37

Nemáš něco specifického, co by lidi mohlo štvát?

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 21.08.18 21:39

Pokud jsi az mocurputná, každémo to odradí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 21:43

Ani ja nikde nezapadam.. Bydlime v takovem satelitu, vsichni si tu tykani, navstevuji se, zvou se na grilovacky, chodi spolu s detmi ven.. Jen my jsme mimo :nevim: nevim cim to je, ale s primymi sousedy si netykame.. Nase deti si pres plot povidaji, ja s pani obcas naky slovo prohodim, ale to je tak vse.. Mrzi me to, ne ze ne.. Ale neprijdu si na urovni abych ja nabizela tykani atd.

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8718 příspěvků 21.08.18 21:50

Nesmrdis? :)

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 21.08.18 21:54

tajemství je v tom, že jsi introvert, máš zábrany treba si s nekým potykat, je mezi vámi pak propast, jsem na tom podobně, takže to chápu.)A co se s tím dá dělat?Bud to nebudeš brát tragicky, nebo se prostě snažit s lidmi víc szit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 22:00

Nesmrdim :mrgreen: obcas koktam, chci se bavit ale nenapadaji me temataa kdyz uz ze me neco vypadne. Tak asi to pak pusobi divně. Obcas reknu neco co mi v myslenkach připadá dobře, ale jakmyle to reknu nahlas, uz mi to tak dobre neprijde. Mozna se v me pritomnosti citi nesvi a nevi co si o me myslet. Ale nevim fakt, jen typuju. Celkem bych si i prala aby mi nekdo rekl, co je na me spatne at to aspon vim a muzu s tím pracovat. Takhle me to pouze porad hodně mrzí ale nemůžu s tim nic delat

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 21.08.18 22:06

Asi lidi vycítí tvojí nervozitu a odradí je to.

Maminanamatersky
Stálice 86 příspěvků 21.08.18 22:06

Ha ha, vitej v klubu exotu :roll: Ja jsem taky nikdy neoplyvala zastupem kamaradek a cim jsem starsi, tim je to jeste horsi… Ted jsem na rodicaku a vecne se plouzim s deckem po venku sama. Mezitim potkavam jenom same dvojice a skupinky maminek s kocarky… Nevim, jak se mam seznamit :( Ze bych k nekomu prisla na hristi a rekla treba jé, to mame dneska hezky pocasi, co? Trapas :roll: Ale ja se tim uz davno prilis netrapim a nestouram se v tom. Asi jsem si uz zvykla…

lištička_z_prahy
Kecalka 108 příspěvků 21.08.18 23:01

Nic si z toho nedelej, taky nemám kamarády (a kamarádky už vůbec). Napiš toho víc o sobe, a třeba se s nekým seznámíš tady :hug:

AnastazieB
Echt Kelišová 8319 příspěvků 22.08.18 00:05

Já bych řekla, že takový obecný problém může být malé sebevědomí, nízká sebedůvěra, uzavřenost a s tím pak souvisí taková společenská „křeč“ - pořád přemítat, co říct, jak to říct, co na to řeknou ti ostatní, jestli to nebude trapné… A ostatní to vycítí a pak samozřejmě nikdo až tak moc netouží se seznámit.

Navíc, když chce člověk „brát“, tak musí i „dávat“. Když se sousedy neprohodíte ani slovo, tak těžko můžete očekávat, že oni sami od sebe přijdou a budou se kamarádit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >