Proč tak strašně pláče měsíční chlapeček ?

110
29.5.18 21:01

Proč tak strašně pláče?

Ahoj maminky, potřebovala bych se na něco zeptat…mam měsíčního chlapečka…doted byl velice klidné miminko a plakal, jen kdyz ho zabolelo bříško a trapily ho prdíky. Pochovala jsem, masírovala bříško, dávám kapičky atd a po chvilce bylo po pláči. Ale poslední 3-4 dny strašně hystericky pláče… skoro cely den! Dnes uz ani pres den nespal, jak porad brecel. Chovam, konejším, pohupuju s ním, ale nic nepomáhá. Pláče tak moc, až se u toho zalyká a zmodrá. A hlavně nevim, proč. Tohle prdíky nejsou. Snažím se na nej mluvit, ale vubec me nevnímá…jen řve a řve. Uz nevím, co mam delat a hlavně, jak ho utišit… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
48693
29.5.18 21:04

Napiš @ Ludmila Adámková. Má křištálovou kouli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1786
29.5.18 21:06

@Giselleine měla jsem před měsícem totéž. I když jsem si nemyslela, že to jsou prdy, tak byly, spojené s bolestmi břicha. Vyřešil to elasticky šátek, malej se tam vyprděl (třeba až po hodině) a spokojeně usnul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3462

.

Příspěvek upraven 31.05.20 v 21:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5082

Tak proč už nejsi u doktora?? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3396
29.5.18 21:07

U doktorky jsi byla? Můžou to byt afty v puse, opruzená prdelka, má hlad (kojis nebo je na UM a víš, kolik vypije?)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11717
29.5.18 21:11

Možná je mu vedro, má žízeň, může ho bolet bříško a dalších milion věcí, šla bych k doktorovi ať ho prohlídne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1025
29.5.18 21:15

@Giselleine To mi dělali moji kluci taky. Několikahodinový řev i v náručí, celý brunátný. A taky nám to začalo cca v 1 měsíci. První měsíc mi oba prospali, ale v tom 1 měsíci už byli pořád vzhůru a jen řvali a to i v náručí. Měla jsem pocit, že prostě nemůžou usnout přestože jsou unavení. Nejvíc mi pomohl tento článek: http://www.detskylekarbrezany.cz/…_dotazy.html
v tom článku to píšou: nejčastější důvod: nezralá organizace spánku a bdělosti… Taky mi trochu pomohl šátek, ale někdy řvali i v něm, hlavně večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1417
29.5.18 21:19

@Giselleine
Mám taky měsíční mimčo a nějak si neumím představit, že z ničeho nic změní chování, 4 dny vkuse pláče, nic nepomáhá a já nekontaktuju pediatra.. :roll: :zed: Teplotu má? Pije jak má? (pokud kojíš..)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7743
29.5.18 21:25

Nejspíš bolesti břicha…dobře ulevují probiotika, Infants Dophilus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
29.5.18 21:28

Pokud by mi dítě čtyři dny hystericky řvalo a nic nepomáhalo, řešila bych to s pediatrem, ne na emiminu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6217
29.5.18 21:50

@Giselleine Zkuste mu čichnout k dechu, pokud je dech cítit hodně kysele po žaludečních štávách může to být i reflux, syn ho měl a skoro nezvracel. Pomohl sirup gastrotuss.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6061
29.5.18 21:55

@Giselleine A teď spí? A pije stejně jako jindy? Poslední dny je strašný vedro a miminko se rychle přehřeje, dávej pozor na to jak ho strojíš. Pokud si nevíš rady a stále ti pláče, tak zkus zavolat na pohotovost a jinak ráno k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
29.5.18 22:08

A chodíš ven? Možná to chce změnu a vyjet s kočárkem někam do lesa. Vysavač nebo fen nepomáhá? Neoblékat ho zbytečně moc, dopřát mu koupel.
Většinou po šestinedělí se to zklidňuje. Je to ještě malé miminečko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2085
29.5.18 22:37

To uz bych se bala, ze mu vyleze kyla. Pro sichr bych sjela k lekarce, merila teplotu, zvedla podlozku at je vys hlavou, mene oblekat, hlidat tekutiny, zkusit zavinout rucicky a pustit fen na uspavac cz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama