Ostříhání mimina v půl roce

224
29.5.18 20:47

Ostříhání mimča v půl roce

No a ještě mám dotazek na ostříhání kluka v půl roce? Má to strašně dlouhé a teď v hicech je úplně splavený, tak jsem přemýšlela, že bych mu boky nechala vyholit a kohouta trošku sestříhat.. Co si myslíte? Všude píšou a říkají až v roce tak nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24470
29.5.18 20:49

Je to pověra.
Buď na takové věci věříš, nebo ne.
Mám hypervlasatého kluka a rozhodně byl stříhaný dřív, než v roce. To by měl vlasy po ramena :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
29.5.18 20:50
@Pipet píše:
Je to pověra.
Buď na takové věci věříš, nebo ne.
Mám hypervlasatého kluka a rozhodně byl stříhaný dřív, než v roce. To by měl vlasy po ramena :mrgreen:

No právě můj je vlasatej taky už od narozeni :lol: No a vezmou mi ho normálně v kadeřnictví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24470
29.5.18 20:51

Jo to nevím, já mu to opižlala doma sama 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60484
29.5.18 20:51

@MarynaFrai stříhala jsem téměř od narození, kdo by se chtěl pařit s 15 cm páčem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
29.5.18 20:54
@Pipet píše:
Jo to nevím, já mu to opižlala doma sama 8)

No já nemám strojek doma :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9425
29.5.18 20:54

Mám holčičku a taky je od půl roku stříhaná :palec: Babička je kadeřnice a normalně stříhá i děti do roka. Jen je třeba aby alespoň seděl, v lehu to moc nejde :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
29.5.18 20:55
@martina.se píše:
@MarynaFrai stříhala jsem téměř od narození, kdo by se chtěl pařit s 15 cm páčem..

To asi jono, půjdu do toho, zeptám se v kadeřnictví :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.18 20:55

Kdyby měl syn extra dlouhé ostříhala bych a jak je psáno je to pouze pověra, to je stejné jako kočárek - a kam ho dáš když máš ani ne 2 leté dítě a čekáš druhé :D a prostě ten kočárek potřebuješ..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
29.5.18 20:56
@Kristyna.Vechtova píše:
Kdyby měl syn extra dlouhé ostříhala bych a jak je psáno je to pouze pověra, to je stejné jako kočárek - a kam ho dáš když máš ani ne 2 leté dítě a čekáš druhé :D a prostě ten kočárek potřebuješ..

Dyt jo, já na pověry taky moc nedám, kočárek sme teda doma neměli, ale zato postýlku jsem měla složenou a nachystanou už asi v 10tt :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
29.5.18 20:57
@morinka7 píše:
Mám holčičku a taky je od půl roku stříhaná :palec: Babička je kadeřnice a normalně stříhá i děti do roka. Jen je třeba aby alespoň seděl, v lehu to moc nejde :think:

No nesedí ještě pořádně :? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9425
29.5.18 20:59

@MarynaFrai
Tak zkus do kadeřnictví zavolat. Určitě ti poví zda takhle malé ostříhají. Třeba u maminky v náručí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.18 20:59

@MarynaFrai tak já u prvního postýlku asi od 35tt +/- do té doby se rekonstruoval byt takže nebylo možný dřív :lol: a kočárek jsem teda měla u našich a přivezli ho až když jsme byli doma z porodnice, ale teď budu mít oboje doma, kočárek sice používám teď už jen novej sporťák, ale v postýlce zatím spí syn a určitě ji nebudu rozkládat i když začne spát v posteli :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11714
29.5.18 21:07

My stříhali až v roce, přítel by stříhal mnohem dříve. Ale mě se s těma dlouhýma vláskama strašně líbil, tak jsem to oddalovala. Přítele štvalo, že nám každý říká, že máme krásnou princeznu. Měl blonďatý hustý vlasy na ramena :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14237
29.5.18 21:12

Mě kadeřnice brala kdysi dceru na ostříhání určitě před rokem, ale seděla. A říkala, že nůžkami ano, strojkem ne. že takto malé děti strojkem nebere (a nezávisle na sobě mi to řeklo víc kadeřnic). Ale zeptej se u vás někde v kadeřnictví a uvidíš. Ale spíš to vidím na ty nůžky než strojek, kor když to je takový mrňous.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama