Proč zrušil profil na Facebooku

Anonymní
22.3.16 21:23

Proč zrušil profil

Nuuuuutně se potřebuju vykecat.

S bývalým jsme rozvedení - holt si našel jinou, byl na koni, jak je úžasná, skvělý svět atd atd - ani ne po roce ho poslala do háje. Přesto riskoval, rozvedl se, teď je asi sám. V kontaktu vpodstatě nejsme, kvůli němu - on se vyhýbá. Děti za ním chodí na návštěvu, když chtějí ony, on je sám moc nevyhledává.

Bylo mi tuhle smutno a tak jsem brouzdala facebookem - normálně mám profil „mrtvý“, moc to nepoužívám, ale tak jsem koukala po známých, některé kontaktovala a tak. No a zjistila jsem, že bývalý má, že je v Mnichově. Tak jsem mu jen tak z legrace napsala, že se tam potkáme, protože tam fakt jedu, ale až za měsíc. A dneska jsem zjistila, že si zrušil celý profil. Vím, že mi známé říkaly, že jim na jejich chodí, občas „ftipně“ okomentuje, jeden čas si docela dost stěžovaly. Chápete, proč to udělal? Kvůli takové prkotině - poprvé v životě jsem poslala přes facebook zprávu. Hlava mi to nebere.

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2687
22.3.16 21:28

Nevim, zalezi jak cerstvy je ten jeho rozchod, asi nema chut se s tebou komunikovat, treba nevi co ti rict a tak. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687

Nevim, zalezi jak cerstvy je ten jeho rozchod, asi nema chut se s tebou schazet a komunikovat, treba nevi co ti rict a tak. :think:

Příspěvek upraven 22.03.16 v 21:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13075

A nedal si tě spíš do ingorace? To pak vypadá jako kdyby měl profil zrušený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
22.3.16 21:29

A opravdu si ho zrušil? Nezablokoval si tě jen? Přijde mi dost zvláštní rušit kvůli jedné zprávě celý profil, to už je lepší danou osobu zablokovat a nastavit si lepší soukromí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
22.3.16 21:30

Určitě si ho smazal?? Nemohl si tě jen zablokovat???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
22.3.16 21:33

Je to takove predcasne a neopatrne nekoho moc vychvalovat, to chce nechat proverit casem. Nejaky optimismus jo, ale v klidu. A ted kdyz ho nechala, tak co ti ma rikat po tom vsem. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.16 21:33
@Mexie píše:
Určitě si ho smazal?? Nemohl si tě jen zablokovat???

Aha, to mě nenapadlo. A to by se mi neukázaly ani jeho příspěvky u jiných lidí? A to, že ho mají v přátelích?

• Citovat
  • Upravit
596
22.3.16 21:36

Pokud si tě zablokoval, nebude se ti od něj ukazovat nic. Popros nějakou kamarádku, ať zjistí, jestli ten profil pořád má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4534
22.3.16 21:38
@Anonymní píše:
Aha, to mě nenapadlo. A to by se mi neukázaly ani jeho příspěvky u jiných lidí? A to, že ho mají v přátelích?

jj přesně tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
22.3.16 21:38

Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím…
Přesně tak. To bys neviděla jeho příspěvky ani u přátel. Zkus se podívat přes jiný profil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
22.3.16 21:40
@Anonymní píše:
Nuuuuutně se potřebuju vykecat.

S bývalým jsme rozvedení - holt si našel jinou, byl na koni, jak je úžasná, skvělý svět atd atd - ani ne po roce ho poslala do háje. Přesto riskoval, rozvedl se, teď je asi sám. V kontaktu vpodstatě nejsme, kvůli němu - on se vyhýbá. Děti za ním chodí na návštěvu, když chtějí ony, on je sám moc nevyhledává.

Bylo mi tuhle smutno a tak jsem brouzdala facebookem - normálně mám profil „mrtvý“, moc to nepoužívám, ale tak jsem koukala po známých, některé kontaktovala a tak. No a zjistila jsem, že bývalý má, že je v Mnichově. Tak jsem mu jen tak z legrace napsala, že se tam potkáme, protože tam fakt jedu, ale až za měsíc. A dneska jsem zjistila, že si zrušil celý profil. Vím, že mi známé říkaly, že jim na jejich chodí, občas „ftipně“ okomentuje, jeden čas si docela dost stěžovaly. Chápete, proč to udělal? Kvůli takové prkotině - poprvé v životě jsem poslala přes facebook zprávu. Hlava mi to nebere.

Spis si myslim, ze si te blokoval nez ze si zrusil profil :mrgreen: pokud jsi v blokaci uz jeho profil nevyhledas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.16 21:43
@Mexie píše:
Přesně tak. To bys neviděla jeho příspěvky ani u přátel. Zkus se podívat přes jiný profil

A mne on vidí? Všechno?

• Citovat
  • Upravit
596
22.3.16 21:51
@Anonymní píše:
A mne on vidí? Všechno?

Nevidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.16 21:54
@Mexie píše:
Přesně tak. To bys neviděla jeho příspěvky ani u přátel. Zkus se podívat přes jiný profil

koukám ze stejného IP, ale z jiného profilu (půjčeného) - A NENÍ TAM

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama