Prodavačka Deichmann - zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  10.03.18 17:09
prodavačka Deichmann - zkušenost?

Pracoval jste někdo? Jaká je vaše zkušenost? Doporučíte takové zaměstnání? Klady a zápory?

Reklama

Reakce:

zuza92
Kecalka 499 příspěvků 10.03.18 18:43

Ahoj já teda přímo nepracovala, ale po mateřský jsem tam byla na pohovoru a už když jsem odcházela, bylo mi jasný, že pokud mě vyberou, tak odmítnu. Hlavně to, že nabízeli zkrácený úvazek, ale rovnou řekli, že ve skutečnosti to bude víc a že pokud někdo onemocní, tak ti zavolaji a musíš jít. Ale někomu bez závazků by to třeba nevadilo.

potvurka89
Ukecaná baba ;) 2090 příspěvků 10.03.18 19:05

Vždycky když chcete pracovat v jakémkoli obchodě, rozhlédněte se po něm a řekněte si že to zboží všechno co tam je se tam taky nějak musí dostat. Často se pak stane že na první pohled se to člověku líbí ale když nastoupí tak vidí že si to představoval jinak.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti ve Valencii: Více než 20 už se jich ztratilo, kapesné mají téměř 14 tisíc!

Pořádný poprask způsobilo nedávné vylodění více než šesti set migrantů ve... číst dále >

Prachařová na Instagramu: Na rozdíl od jiných je autentická a nedokonalá

Agáta Prachařová postuje radost z rodinného setkání a je jedno, že je to... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Nejznámější čtyřčata v Česku. Poslední se narodila před týdnem

Po patnácti letech se v České republice opět narodila čtyřčata, už... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama