Reklama

Prodavačka Deichmann - zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.18 17:09
prodavačka Deichmann - zkušenost?

Pracoval jste někdo? Jaká je vaše zkušenost? Doporučíte takové zaměstnání? Klady a zápory?

Reklama

Reakce:

zuza92
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 10.03.18 18:43

Ahoj já teda přímo nepracovala, ale po mateřský jsem tam byla na pohovoru a už když jsem odcházela, bylo mi jasný, že pokud mě vyberou, tak odmítnu. Hlavně to, že nabízeli zkrácený úvazek, ale rovnou řekli, že ve skutečnosti to bude víc a že pokud někdo onemocní, tak ti zavolaji a musíš jít. Ale někomu bez závazků by to třeba nevadilo.

potvurka89
Závislačka 2788 příspěvků 10.03.18 19:05

Vždycky když chcete pracovat v jakémkoli obchodě, rozhlédněte se po něm a řekněte si že to zboží všechno co tam je se tam taky nějak musí dostat. Často se pak stane že na první pohled se to člověku líbí ale když nastoupí tak vidí že si to představoval jinak.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >