Prodavačka maso uzeniny Steinex

Anonymní
20.4.21 09:45

prodavacka maso uzeniny Steinex

Mám dilema kam nastoupit, hledám jinou práci současná mi nevyhovuje.Jsem sice prodavačka vyučená, ale už jsem tam dlouho nepracovala.Byla jsem poslední roky ve fabrikách. Poslala jsem životopis do firmy Steinex maso uzeniny a ozvali se mi, ale potřebovali by nástup hned. Nevím zda to zvládnu, zkušenosti mám jen s prodejem uzenin a oni potřebují i maso, navíc jsem už z toho vyšla. Nebo můžu jít pracovat do jiné fabriky, žádné otravování se s lidima, budu mít však i noční směny. Platově nic moc v masně 20hrubého plus nějaké příplatky, to by mi víc řekli na pohovoru. Ve fabrice 23.500,– hrubého, možná to vyjde nastejno. Nemáte někdo zkušenosti s prací v masně? Pracovala jsem zamlada v masně, ale holky jsme byly jen v uzeninách a to se dalo, akorát teda strašná zima, v zimě nám tam vůbec netopil majitel.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.4.21 10:02

Na té fabrice by mě odrazovaly ty noční směny. Každopádně do masny bych už nešla. Je to mokrá a špinavá práce v zimě a chladu. Pořád něco umývat a peněz málo. Já sem teda byla taky jen v uzeninách, ale maso bych prodávat nesla, neumím to krájet. Já pracovala v masně malém městečku u soukromika a už nikdy víc. Byl tam nedostatek personálu, takže opakovaně brát služby navíc. Provoz byl 5:30 až 17:30. Mzda byla 19 000 hrubého a myslel si, co nám nedává.

• Citovat
  • Nahlásit
5376
20.4.21 10:33

Maso je spíš mužská práce. Ale jestli se nebojíš řeznické sekery a řeznického špalku tak hurááá do toho. Ale spíš by to měl/a vykonávat vyučený řezník/ce. Vyznáš se v druzích masa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 10:57

prodavačka maso ueniny

@Božislava píše:
Maso je spíš mužská práce. Ale jestli se nebojíš řeznické sekery a řeznického špalku tak hurááá do toho. Ale spíš by to měl/a vykonávat vyučený řezník/ce. Vyznáš se v druzích masa?

Taky si myslím a moc se nevyznám, no nepůjdu tam necítím se na to.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat