Brigády pro mladší 18 let

6
18.4.21 17:47

Brigády pro mladší 18 let

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké jsou možné brigády pro holky kterým je 16let jako mě :D. Chtěla bych si sehnat brigádu přes prázdniny kvůli škole. Alespoň abych dostala měsícne výplatu do 8tis. Potřebuji si nutně koupit vybavení do nové školy na kterou půjdu. Kapesné jsem nikdy nedostavala. A aby to rodiče zaplatily za mě je nereálné. Neznáte tedy nějaké brigády co bych mohla dělat v mém věku?
A mimo to. Je možné si vydělávat bokem během studia na SŠ? (Jdu na umprumku, a budu na intru.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5604
18.4.21 17:52

A ten intr ti tedy bude platit kdo??? Rodiče mají povinností Tě živit a kupovat věci do školy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1291
18.4.21 17:54

Rodiče by ti měli přispět.. Dokud studujes mají vyživovací povinnost a zajistit ti vše potřebné do školy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1773
18.4.21 18:05

Ja jsem v tvojem veku chodila prodavat do obchodu sportovni vybaveni. Myslim, ze te akorat nikdo nepusti k alkoholu, jinak muzes delat cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28694
18.4.21 18:06

No teď to bude s brigádama těžší, dcery chodily do Gate. A potom do MC, ale zřejmě berou všechna ta rychlá občerstvení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
18.4.21 18:11

@Misasisi Ale rodiče platí bratrovi vysokou školu, splaceji hypotéku, a několik půjček. Jsem ráda že mi budou platit alespoň intr. Ale o zbytek se budu muset nějak postarat sama. Učebnice mám pořešene. Ale nějaké to základní umělecké vybavení opravdu postrádám..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53512
18.4.21 18:12

Není pravda, že sehnat brigádu bude těžké. Spíš opačně. Chybí sez. brigádníci na pole, do sadů, vinohradů.
Tam neplatí mládež vůbec špatně.
My máme třeba mladou holku na táboře. Za týden příměšťáku dostavá na ruku 5tis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28694
18.4.21 18:13
@Kelsey píše:
Není pravda, že sehnat brigádu bude těžké. Spíš opačně. Chybí sez. brigádníci na pole, do sadů, vinohradů.
Tam neplatí mládež vůbec špatně.
My máme třeba mladou holku na táboře. Za týden příměšťáku dostavá na ruku 5tis.

Tak zrovna velké město není ideální na takové brigády.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22070
18.4.21 18:22
@vokishka píše:
Tak zrovna velké město není ideální na takové brigády.

ve velkém městě jsou zase KFC, mekáče a podobné, na točení zmrzliny přes léto se často hledají brigádníci - akorát nevím, jestli má šanci, když nemá 18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28694
18.4.21 18:25
@stinga píše:
ve velkém městě jsou zase KFC, mekáče a podobné, na točení zmrzliny přes léto se často hledají brigádníci - akorát nevím, jestli má šanci, když nemá 18

No vždyť jsem o tom psala. Jenomže zatím ty mekáče atd jedou na hodně malý provoz, drive neuživí víc lidí na směně. A pokud budou mít na výběr, vezmou staršího, protože ten může dělat třeba po desáté hodině, dělá se po zavření ještě uklid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1291
18.4.21 18:26

@Aja6789 tak ses šikovná že se takhle chceš postarat 😊tak snad něco najdeš hodně štěstí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22070
18.4.21 18:27

@vokishka jo, máš pravdu - a pokud se hoodně nerozvolní, tak asi moc brigád v této oblasti nebude, to spíš na tom poli - no nevíme, kde zakladatelka bydlí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1350
18.4.21 18:34

Klidně i v hypermarketu, nemůžeš dělat s hotovostí, ale vybalovat zboží určitě ano. A teď před létem budou brigádníky nabírat, aby vykryli dovolené..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1836
18.4.21 18:36

Dcera dělá celoročně v Mc Donaldovi, ne pouze o prázdninách. Má 15 let, za měsíc bude mít 16.
Mají Drive thru, ke kterému jezdí dost lidí. Jen je nová, tak nemá moc směn, vydělá necelé 4 tisíce za měsíc. Vzhledem k tomu, že k tomu musí zvládat školu (momentálně distančně), tak jsme rádi, že ji víc směn nedají. Zaučení v MC trvá cca rok, do té doby je těch směn míň.
Jen ji tedy směny končí dost pozdě večer (21-22 hod.), tak zatím nemáme odvahu ji nechat zpět domů jet autobusem, tak pro ni jezdíme. Obzvláště v době nouzového stavu jsme ji po 9 hodině nechtěli nechat chodit venku samotnou.
Jinak je tam spokojená, je ráda, že je půl dne pryč, když nemůže do školy, tak si váží toho, že může aspoň do práce. Jak to bude zvládat, až jednoho dne zase středoškolákům povolí normální docházku nemám tušení. Ale přestat může kdykoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63731
18.4.21 18:40

@Aja6789 nase holka dělala v Albertu, doplňování zboží. Od 15 v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu