Zaměstnání s dětmi

Anonymní
16.4.21 21:29

Zaměstnání s dětmi

Dobrý večer maminky,
Můžete mi prosím říct, co děláte za práci s dětmi? (Školkové děti) Aby jste stihli děti dát do školky a vyzvednout ze školky. (Chápu, že to záleží na kraji, ale chtěla bych vědět třeba profesi). Nemůžu skloubit 8hodinový chod a normální plat-pod 20tis jít nechci, jsem zvyklá na 25tis čistého. Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8181
16.4.21 21:33

Tak ideální aby jeden rodič chodil do práce třeba na 6, aby ten druhý odvedl děti a šel třeba na 8. Ten pak co konci dřív je vyzvedne. Nebo zkrácený úvazek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 21:33

Já brala taky přes 20tis ale kvůli dcery jsem šla dělat do kanceláře provozáře v sociálních službách. Beru 20tis čistého plus stravenky, to je i s úlevou na daních na dceru. Ale mám pracovní dobu upravenou dle školky, práci pohodovou, žádné stresy, stíhám vše kolem domácnosti, nákupy atd… až bude dcera starší a nebude mě tolik potřebovat budu zvažovat změnu.

• Citovat
  • Nahlásit
5842
16.4.21 21:43

Mám 22. Plus stravenky. 6 hodin úvazek, momentálně 100%homeoffice. V práci jsem fyzicky nebyla od srpna :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21832
16.4.21 21:44

Já jsem se po rd vrátila tam, kde jsem pracovala před tím, dovolili mi upravit pracovní dobu podle provozní doby školky, týden dělám ranní, týden noční - kdyby mi tato práce krachla, jsem v háji
20 000 čistého ovšem zdaleka nemám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 21:48

@alisekR kde pracujete? :O Tam chci taky :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 21:52

Dělám v call centru, práci nesnáším, ale mám ji 2 minuty od baráku, vydělam si kolem 18-20 tisíc čistého, pracovní doba 8:45-15:00; volné víkendy. Se skolkovym dítětem ideální.

• Citovat
  • Nahlásit
25150
16.4.21 21:54
@Anonymní píše:
Dobrý večer maminky,
Můžete mi prosím říct, co děláte za práci s dětmi? (Školkové děti) Aby jste stihli děti dát do školky a vyzvednout ze školky. (Chápu, že to záleží na kraji, ale chtěla bych vědět třeba profesi). Nemůžu skloubit 8hodinový chod a normální plat-pod 20tis jít nechci, jsem zvyklá na 25tis čistého. Děkuji :)

PO první rodičovské jsem dělala pokladní v Baumaxu - práce na směny a na houby. Po druhé rodičovské jsem nastoupila jako administrativní pracovnice na 8h denně plus volné víkendy a svátky. Teď dělám terenní pečovatelku - po až pá 8h denně a paráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53429
16.4.21 21:57

Záleží, jakou máš kvalifikaci.
Před narozením dětí jsem dělala v kanceláři, která byla v jiném kraji. Po dětech jsem nastoupila na zástup do školky, kde jsem měla dvě starší a nastoupil i nejmladší.
Pak jsem přešla pracovně vedle do školy. Vystřídala jsem různé varianty úvazků. Poslední mám kombinaci 0,5 + přes 0,6. Vyhovuje mi to. Motivuje.
Manžel za prací cestuje. Já se držím blíž domu.
Odmítla jsem i osobní posun. Nechtěla jsem dojíždět a opustit kolegy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7906
16.4.21 22:14

Musíte si s partnerem rozdělit povinosti.
Nelze skloubit 8h práci se školkou, musí nekdo taky nakoupit, uvařit, uklidit…
Už je to jiný život než před dětma a na RD…kdy zajištuješ servis…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 22:17

Vratila jsem se po matersky na svoji pozici v HR, ale mam zkraceny uvazek. Ranni sluzbu ma chlap, odpoledne vyzvedavam ja.
Vydelam cca 27…zalezi od mesice. Delala bych to i za min, zalezi mi hlavne na tom, ze ve dve zavru pocitac a jdu domu a nemusim si s sebou praci nosit v hlave.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 23:00
@Anonymní píše:
Dělám v call centru, práci nesnáším, ale mám ji 2 minuty od baráku, vydělam si kolem 18-20 tisíc čistého, pracovní doba 8:45-15:00; volné víkendy. Se skolkovym dítětem ideální.

Mám to stejně :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 23:23

Pracuji v jednom nejmenovaném hypermarketu jako fakturantka na 6hodinovy úvazek.. Plat kolem 20cisteho + nějaké ty benefity.. Jsem spokojená, zvládám bez problémů vodit dítě do školky, za normálního života na kroužky, atd.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 23:24

Ve vyzkumne laboratori, 28 hod. tydne, 19.000 cisteho mam ted…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 23:56

Na mateřské jsem dostudovala Bc. z pedagogiky a šla učit. Na jinou školu než mám děti, ale stíhám vše.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat