Konec v práci po jednom dnu

Anonymní
15.4.21 16:12

Konec v práci po jednom dnu

Ahoj. Kvůli covidu jsem přišla o práci, tak jsem si našla brigádu, byla jsem tam jeden den, a dneska mi volala sefka, ze by mě chtěla vzít zpět. Jsem strašně rada, ze se vrátím zpátky do své bývalé práce kterou mám rada, ale je mi strašně blbe po jednom dni říct na brigádě, ze končím když tam potřebuji teď každou ruku, časove bych to zvládla i při práci mužu si plánovat směny jak chci na ty brigádě ale je to fyzicky náročná práce tak kdybych k tomu chodila i do svy práce tak nevím jak bych to dala ale nechci je tam nechávat ve stychu, jsem proste asi až moc obetava :nevim: Mám přestat brát ohled na ostatní a vykaslat se jim na to a vrátit se normálně ke svy práci? :roll:

Příspěvek upraven 15.04.21 v 16:17

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21040
15.4.21 16:15

Vrat se k tomu, co te baví. Druhá věc je, jestli tam mas nějakou jistotu, ze te hned zas nevylejou :think: nicméně skončit po jednom dnu není blbe, od toho si ve zkusebce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
15.4.21 16:23

Rozhodnutí je na tobě, možná bych vyzkoušela pár dní chodit i na brigádu, abych si přivydělala. Když to s prací nevyjde a tam skončíš po jednom dni, pak by ti nemuseli dát šanci kdybys potřebovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8173
15.4.21 16:24

Možná lepší po dni, kdy řekneš, že ti práce nevyhovuje nebo cokoliv, než kdyby si tam 14 dní chodila a někdona tebe už spoléhal a pak odešla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53429
15.4.21 16:30

Řekla bych pravdu, jak to je.
Nemám ráda, když se lže nebo se používají trapné okecávačky. To je pod úroveň každého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
15.4.21 16:34

Vrať se do práce která tě baví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12726
15.4.21 16:35
@Kelsey píše: Řekla bych pravdu, jak to je.
Nemám ráda, když se lže nebo se používají trapné okecávačky. To je pod úroveň každého.
:palec:, naprosto souhlasim.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25213
15.4.21 16:54

Já se vracela do práce po jednom dni, nedala jsem to fyzicky. Odpadla jsem se zády a byla doma měsíc a půl.
A to jsem sama odešla a jak jsem byla ráda, že mě vzali zpátky a počkali, až se vrátím z neschopenky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8181
15.4.21 17:06

Zkusila bych se na té brigádě domluvit aby to šlo nějak skloubit. Pokud by to nešlo tak se na brigádu vykaslala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6196
15.4.21 17:22

Kdyby to nebyla brigáda, ale práce tak by to hloupé bylo. Ale když mě někde vezmou „jen“ na brigádu, tak je to stejně porád jednou nohou pryč. Brigáda je výhodná hl. pro zaměstnavatele. Nebo i zaměstnance, který ale má svoji práci. Mít jen brigádu… :think:
Jen by to chtělo mít jakousi jistotu, že v té staré práci neskončím po 2 měsících ve zkušebce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2809
15.4.21 17:33

Řekni jim pravdu. Pokud o svou původní práci stojíš tak neváhej. Ale počkala bych až s tebou sepíšou smlouvu, možná třeba i po zkušební době, pokud jí na původním místě budeš mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2356
15.4.21 17:51

Šla bych do staré práce, ale bez zkušební doby. Na brigádě řekni, jak to je, ať si shánějí někoho jiného. Případně rozhoď sítě a najdi za sebe náhradu, třeba si nějaký známý rád přivydělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
15.4.21 17:57

Nebyla jsem teda úplně ve stejné situaci ale když jsem získala práci která mě baví tak jsem normálně řekla na brigádě, že bohužel musím odejít, že jsem dostala nabídku která se neodmítá. A navíc lepší je to říct hned ať s vámi nepočítají a pak nebyli naštvaní atd. Ale samozřejmě záleží jakou máte jistotu v té práci kde vás vyhodili a teď chtějí zpět :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat