Jsem ze všeho zklamaná

6
17.4.21 20:15

Zklamání ze všeho

Dobrý den,

od loňského roku jsem bez práce, nic se nedaří, nikdo mne nemá rád, nikde mne nechtějí zaměstnat, bývalý zaměstnavatel mne zřejmě pomlouvá, když se hlásím na nějaké místo, máma na mne křiči, nikoho nemám kdo by mi pomohl. Asii už nikdy nebudu mít práci. Nevim, co mám dělat… Už mne to nebaví…

Příspěvek upraven 17.04.21 v 20:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7984
17.4.21 20:17

Můžu ti poslat jedno fesacke virtuální obejmutí :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
17.4.21 20:22

Co umíš a z jakého kraje jsi? Třeba ti někdo něco nabídne i tady. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8334
17.4.21 20:25

Co zkusit práci v jiném městě?
Bývalý zaměstnavatel přeci nezná všechny firmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16484
17.4.21 20:33

A jiné zavazky? ja bych se v této pozici snažila odstěhovat co na druhý konec republiky a začít znova, pryč z toho destruktivního prostředí, ale chce to aspon trochu penez do začátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
17.4.21 20:35

Z Prahy :zed:… Posílám životopisy hlavně mimo Prahu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
17.4.21 20:55
@prejeta_zaba píše:
Co umíš a z jakého kraje jsi? Třeba ti někdo něco nabídne i tady. ;)

Není problém naučit se něco nového, když je ta práce i zajímavá a je to dobře vysvětleno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
17.4.21 21:21
@klamnice píše:
Není problém naučit se něco nového, když je ta práce i zajímavá a je to dobře vysvětleno…

No to právě docela problém je, těžko být z jeřábnice úřednicí. :mrgreen: Občas tu holky nabízely administrativu, jak chceš, mně o nic nejde. ;) Co třeba sanitářský kurz nebo nějaká rekvalifikace, uvažovalas o tom?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
17.4.21 21:39

Jako ze vola nový zaměstnavatel pro doporučení a on mu ho nedá? Nebo jinak asi nechápu jak by mohl zrovna v Praze pomlouvat. A pokud to děla tak kontakt nedávat, najit si zatím nějakou brigádu, muže z ni třeba časem být i úvazek, takhle jsem to měla já, na mateřské jsem si našla brigádu a teď je z ni skvělá práce. S novou práci přijde i nový náboj, nový lidé :andel: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
17.4.21 21:44

Ježiš to je zase téma. Tomu se ani nechce věřit že to píše lidská bytost.Tak se sebou něco kruciprdel dělej co bys chtěl poradit? Nebo chceš aby ti tu někdo sehnal práci?? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3922
17.4.21 21:52
@klamnice píše:

Co bys chtěla dělat, cos dělala? U nás hledáme teď hodně pozic. I když teda psychopohoda je na prvním místě. Na tom zaptacuj nejdřív, nepropadej beznaději a pusob trochu sebevědoměji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6023
18.4.21 11:07
@klamnice píše:

to bych nedělala…obecně se počítá s tím, že pražáci nejsou moc ochotni dojíždět někam mimo Prahu (často i okraj Prahy už pro ně je mimo oblast zájmu), a když už jdou do práce mimo Prahu, tak jen z veliké nouze a dlouho jim to nevydrží.
Pochopitelně jsou vyjímky, nic není 100%, ale jen ti nastiňuji, jak na tím může personalista přemýšlet. Já mít firmu třeba v Úvalech, tak jsem na uchazeče z centrální Prahy dost opatrná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
19.4.21 11:43

Neboj, bude líp. Třeba dělat rozhozy (posílání žádosti) třeba i 30 denně. Moc toho zastáncem nejsu, ale někdy je potřeba. Můj manžel ještě než jsem ho poznala i na letišti 10 minut před nástupem do letadla reagoval na nabídku, a zrovna ta posléze vyšla. Takže mít otevřenou náruč novým příležitostem a možnostem, ta smůla se jednou musí prolomit. Celkově je teď špatná doba na hledání práce, no, já vím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.4.21 08:07

Práce je všude dost, to jen někteří si honěj v mém okolí ega a nevim co mám proti tomu dělat, jsem zoufalá a zklamaná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.4.21 09:20
@vulpes píše:
to bych nedělala…obecně se počítá s tím, že pražáci nejsou moc ochotni dojíždět někam mimo Prahu (často i okraj Prahy už pro ně je mimo oblast zájmu), a když už jdou do práce mimo Prahu, tak jen z veliké nouze a dlouho jim to nevydrží.
Pochopitelně jsou vyjímky, nic není 100%, ale jen ti nastiňuji, jak na tím může personalista přemýšlet. Já mít firmu třeba v Úvalech, tak jsem na uchazeče z centrální Prahy dost opatrná…

Dělají chybu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat