Prodej na bazar

23050
2.5.20 16:51

Prodej na bazaru a insolvence

Ahoj,

prosím o radu. Dluhy, exekuce a insolvence jsou věci, které jdou totálně mimo mě a vůbec se v tom neorientuju - naštěstí. Na bazaru jsem našla něco, co bych si ráda koupila a dotyčná osoba to tam prodává velice levně. Jsme už domluvení na převzetí. Ale bylo mi to divný a tak jsem googlila a zjistila, že dotyčná osoba podniká a je v insolvenci.
Je to podezřelý? Kupovat, nekupovat a jak? Na co si dát pozor?

Děkuji všem!

Příspěvek upraven 02.05.20 v 16:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9753
2.5.20 16:52

Vas se to nijak netyka. Jen si ohlidat, aby to nebyla nejaka bouda, ale to si clovek hlida vzdycky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5723
2.5.20 17:52

Drtivá řada lidí v insolvenci jsou podvodníci, takže tady bych si dával pozor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
hni
15
3.5.20 07:01

Z insolvence bych strach neměla. Je v ní každý 5. Jde o nezvládnutí splácení půjček, plateb státu a tak. Zažila jsem že si žena vzala několik půjček na sebe, kvůli chlapa, aby třeba rozjel své podnikání a on ji pak v tom nechal a ona to nedokáže splácet, tak si zažádala o osobní bankrot=insolvenci, kde ji splátky upravili, část se odpustila a z minima žije, než ji insolvence skončí. Může se do toho dostat každý, špatným rozhodnutím, ale je to dobré východisko z těžké finanční situace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23050
3.5.20 21:41

@hni Já si právě říkám, že je to znak toho, že to člověk řeší. Uvidíme, jak to dopadne. Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.20 17:26

Dobrý den, mám dotaz. Prodávám nějaké věci na bazaru. Byla jsem domluvená na prodeji, ale rozmyslela jsem si prodej. Můžu to zrušit?

• Citovat
  • Nahlásit
24487
29.7.20 17:28

Muzes, proc by ne? Nemas snad sepsanou zadnou zavaznou smlouvu ne? Prostě tomu kupci slusne rekni, ze ses rozmyslela :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.20 17:33

Jo já jsem mu napsala, že prodej ruším, že jsem si to rozmyslela. Smlouvu nemám žádnou, ale nedalo mi to abych se nezeptala, protože mi to přijde neslušné a nevím, jak funguje bazar. Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat