Prodej oblečení - ceny

Anonymní
7.7.20 08:16

Prodej oblečení - ceny

Dobrý den,
Chci se zeptat, prodávám poměrně krásné kousky oblečení po synovi, sice použité, ale opravdu zachovale. Když nabídnu set, třeba kalhoty s body za 50 korun, tak mi to nikdo nechce koupit.. zajímá mě důvod?
Popřípadě nějaká rada, jak ty hezčí kousky prodat, třeba i na dálku.. poštovné většinou stojí 69 Kč… Nebo, kolik byste vy osobně byly ochotné dat, za použité ale zachovalé, ale pěkné oblečení?
Popřípadě nějaké rady jak prodat? Zkoušela jsme i vinted.. ale prostě se nechytám, ikdyz je oblečení moc hezky a pravdivě nafoceno..
Penízky potřebujeme, jinak bych darovala. Ale teď opravdu se hodí každá korunka…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4543
7.7.20 08:20

Tak když to v lidlu/pepcu/kik koupí za stejný peníze úplně nový. Tak proč to kupovat někde použité z bazaru a s poštovným ještě dráž než nový?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15790
7.7.20 08:24

Sety nechce nikdo, většina hledá konkrétní kousek oblečení. Nejlepší je zkusit bazary na FB, protože si to můžou prohlídnout maminky z okolí a nemusí platit poštovný. Dneska už prodej moc nejde, vyplatí se prodávat značkový zboží, pokud prodáváš třeba Pepco a Kik, tak to je zabitý tuplem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2294
7.7.20 08:26

Prodej oblečení byl kdysi fajn přivýdělek, ještě po první dceři (2012) to slušně frcelo. Ale teď? Každej je na rád, že se toho zbavi :think: Já už dávám zdarma, ale naštěstí nemusím řešit peníze :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2376
7.7.20 08:26

Máš pravdu, že dnes už je dětské oblečení skoro neprodejné. Jestli řešíte peníze, tak bych být tebou přemýšlela trošku jinak. Já teda schovávala skoro vše po prvním a co nemám, to většinou levné koupím od kamarádek, na úplne mimino nekupuji prakticky nic nové, protože to má párkrát na sobě a pak už to neprodam… No a až z toho vyroste i druhé, tak to schovam zase pro sestru nebo kamarádku :)
A nebo zkusit místní bazárek ve vašem městě, kde maminky nebudou muset platit poštovné :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
7.7.20 08:30

Taky jsem se snažila po dceři prodat oblečení na různých bazarech, opravdu pěkné kousky a ani za korunu to nikdo nechtěl. Teď je prostě blbá doba. Nové oblečení je levné, tak si to radši každý koupí nové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15200
7.7.20 08:33

Sama sis odpověděla, proč by měl někdo kupovat jetý set za 50,–- a k tomu poštovné 69,–-? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3047
7.7.20 08:37

Nabízej jen na místním bazaru. Já taky radši koupím věci od místní maminky bez poštovného a ještě si to můžu prohlídnout, než s poštovným a bůhví, co mi přijde.. A já se třeba na sety, které někdo nakombinuje, vůbec nedívám. Většinou sháním třeba body nebo kalhoty, ale o obojí nestojím. Tak třeba zkus dát k sobě troje body a možná to půjde líp. Nebo aktivně vyhledávat poptávky jiných a nabídnout své věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23829
7.7.20 08:40

Bohužel je to tak, jak píšou holky. Oblečení je obrovská nabídka, v Pepcu a podobných krámech za pakatel, navíc máš oblečením i narvané sekáče. A tady všude ten kousek vidíš, můžeš si prohlédnout a vyzkoušet. Což je za mě veliký bonus, který u on line prodeje není.
Já už oblečení dávám po rodině a kamarádkám, a ke mě zas připlouvají igelitky odjinud. Za mě lepší systém a nemusíš nikde nic fotit a věšet na internet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
955
7.7.20 08:40

Já kupuju jedině pokud mě vyjde kus cca na 20 korun a většinou víc věcí najednou. Teď jsem třeba kupovala balík vel. 74, kupovat po kusech a platit poštovné je blbost a tvoje cena je vysoká. Musíš počítat s tím, že jsou to prostě použité věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8667
7.7.20 08:42

Pokud to máš opravdu pěkné, je možné prodat pytel oblečení třeba za 500. Pytel znamená třeba oblečení na celý rok. Proč kupovat set za 50, když můžu v nějaké akci koupit nové za 60 a to to nemusí být ani z mého pohledu neakceptovatelné Pepco nebo Kik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
723
7.7.20 08:45

Je toho tolik k mání, že je dětské oblečení nereálné prodat. Ty říkáš, že je krásné, ale maminy koukají na značku a pokud to není GAP, NEXT, nebo aspoň Lindex, tak to nikdo nechce. Já nakupuji ve slevách nejčastěji M&S a Lindex a za pár korun mám někdy taky set a nový. Mám paní z ukrajiny žijící tady, která ode mě bere vždy dvě velikosti všeho a pošle mi za to 500. Já nabalím plnou krabici všeho a ona má půl roku klid a nic nemusí kupovat jinde. Spokojené jsme obě. Mi je líto to “vyhodit” a neřeším, že kolik jednotlivých kousků stálo víc než mi paní pošle, beru to jako použité. Posílám jí i boty, bundy, prostě vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1668
7.7.20 08:47

Prodavam za 10 kc/ks. I znackove veci, top stav. A i tak to nikdo nechce. 2 holky rok od sebe, stejne velke. Takze jako na dvojcata.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
955
7.7.20 08:49
@Sany80s píše:
Pokud to máš opravdu pěkné, je možné prodat pytel oblečení třeba za 500. Pytel znamená třeba oblečení na celý rok. Proč kupovat set za 50, když můžu v nějaké akci koupit nové za 60 a to to nemusí být ani z mého pohledu neakceptovatelné Pepco nebo Kik.

Asi tak. Třeba pro mě je největší opruz chodit po obchodech. Takhle koupím pytel oblečení na sezónu za pakatel a nemusím nic řešit. A obvykle to bývají lepší kousky než zmiňované obchody. Zakladatelko, ideální je, když prodávající napíše seznam co v balíku je, aby člověk nekoupil pytel body, když potřebuje spíš kalhoty atp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18642
7.7.20 08:56

A co kupujes za obleceni, ze se hodi kazda koruna? Muzes uspet s necim jako Lindex apod, ale pokud chces prodat neco z Lidlu, tak neuspejes. Reseni je kupovat toho pro dite minimum, my mame pár kousku, pereme a susime kazdy den, takze pak neni co prodavat, pokud nemyslim ty veci na novorozence, tak se to driv znici, nez z toho dite vyroste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama