Oblékání na vysvědčení

Anonymní
30.6.20 19:39

Oblékání na vysvědčení

Dobrý den.
Dnes jsme šli s klukem pro vysvědčení. A koukal jsem na to v čem si pro to jdou. Hezky v triku a kalhotech někteří šli i v teplácích. Jak oblékáte děti na vysvědčení vy a jak to u vás dopadlo? Já osobně preferuji oblek i s polobotkami a kravatou. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

703
30.6.20 19:44

Ano, vytraci se pomalu ze vsech sfer zivota slusnost a ucta k hodnotam. To se projevuje i ve skolstvi…tez je to pro me nepochopitelne. Sve deti pro takove prilezitosti oblekam do slavnostniho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72107
30.6.20 19:45

Uz zase diskuze o obleku :zed: ne pokud se nejedna o maturitní vysvědčení tak mi slusne kalhoty ci delsi kraťasy a tricko prijdou dostatečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17166
30.6.20 19:45

Zatim nemam skolni deti, ale oblek mi prijde uz jako fakt moc :D slušnější džíny, kosily nebo polotriko. Teplaky bych teda nedávala, ale proboha jdou si pro vysvedceni na zakladku, ne na maturitu nebo promoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
703
30.6.20 19:46

Bohuzel v tom slavnistnejsim obleceni byly krom meho ditete jen asi dalsi dve deti v nasi tride…docela dekadence…bohuzel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
30.6.20 19:47
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Dnes jsme šli s klukem pro vysvědčení. A koukal jsem na to v čem si pro to jdou. Hezky v triku a kalhotech někteří šli i v teplácích. Jak oblékáte děti na vysvědčení vy a jak to u vás dopadlo? Já osobně preferuji oblek i s polobotkami a kravatou. :palec:

Já to moc nehrotim. Tepláky bych zrovna nedala, ale leginy, tričko, šaty…podle počasí. Hezké, čisté, voňavé. A je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6761
30.6.20 19:47

Kalhoty, botasky- nové, čisté, nové, nové tričko..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6761
30.6.20 19:49

@kalie já jsem snad nikdy v dětství neviděla, a by někdo měl oblek na klasické vysvědčení- děti..
Asi to tak neni brané za událost, protože by to bylo někde,, zakořeněné, že se to má..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
30.6.20 19:53

Oblek s kravatou na základce? 8o To fakt ne, ani si nepamatuju, že by tak za nás kdy kluci chodili, možná ani na gymplu ne (krom maturity samozřejmě). Dala bych neformální košili a kalhoty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3695

No tak u nás se v pátek přesně při odchodu dětí ze školy s vysvědčením spustil takový liják, že bych upřednostnila zmáchané tepláky, než oblek s kravatou nebo slavnostní šaty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1789
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Dnes jsme šli s klukem pro vysvědčení. A koukal jsem na to v čem si pro to jdou. Hezky v triku a kalhotech někteří šli i v teplácích. Jak oblékáte děti na vysvědčení vy a jak to u vás dopadlo? Já osobně preferuji oblek i s polobotkami a kravatou. :palec:

Syn chodil v peknych kalhotach a kosili, dceri vybiram lepsi saticky, pekne ucesu.
Taky jsem letos koukala, v cem nektery deti prisly, a nechapala jsem. Delam rozdily mezi vsednim dnem, a dnem, kdy je nejaka vyjimecna udalost, coz vysvedceni je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6761
30.6.20 19:54

@Michelle_M ted jsem se schálně dívala na oblečení dětí na NOvě.. 9 tř, nikdo oblek, kalhoty, košile, a děti malé první třída, tam pěkné klasické oblečení..
U nás dáváme kalhoty- džiny, košili, a nebo tričkokošile- tričko s límečkem.. 5 tř.. ale teda žádné drama okolo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49313
30.6.20 19:55

Nevim, jestli to ma nekdo jinak. Ale mi ten den prijde emotivni. Ze jsem casto zadrzovala :cry: :cry: :cry:. A absolutne jsem si obleceni nevsimala.

Moje dcery maji obvykle saty.
U kluku bych to videla na rifle nebo kratase a kosili. Ciste, slusive, neurazi. Na sako je horko.
Ony nejsou teplaky a teplaky. U nekterych ani clovek nepozna, ze jde o teplaky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6761
30.6.20 19:56

Jinak nosení tepláku i těch moderních, zatím u nás neni.. Čekám, kdy to kluka chytne taková ta dnešní moda.. Půjde do 6 třídy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
823
30.6.20 19:58

Považuju za vhodné lehce lepší oblečení než normálně. Oblek s kravatou a polobotkama děti většinou ani nemají :lol: Jako učitelka bych docela koukala, byl by to dost úlet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama