Prodej pouzitych veci

847
16.10.08 11:44

Prodej pouzitych veci

Urcite mate zkusenosti s nakupem nebo prodejem veci po detech. Rada bych se uz nekterych veci zbavila, ale nejak nevim za kolik. Potrebovala bych poradit za kolik je to prodejne, ale nechci brat sebe ani druhe „na hul“ :?

1. Mam kocar po dvou detech je to trojkolka Teutonia, takze je kvalitni a vydrzi, ale samozrejme sportak je uz „jety“. Hluboka korbicka je jako nova. U boudicky mi chybi nejaka uchytka, ktera se da ale za 50,– dokoupit. Je k tomu taska a slunecnik. Puvodni cena byla asi 30000,– Kc. Za kolik se tak prodava ??

2. Prebalovaci pult z masivu, dvoupatrovy. Drevo je jako nove, ale ten igelit na prebalovaku se mi uz odchlipl, takze je v podstate poskozeny, ale da se k tomu dokoupit novy za 250,– kc. Puvodni cena byla 2500,–. Kolik je asi rozumna cena ??

3. Pak mame doma zvlhcovace. Jeden je ultrazvukovy Boneco a ani jednou nepouzity, stal 3000,– a pak Bionare pouzivany 2 zimni sezony a je jako novy, v naprostem poradku s novym filtrem, stal asi 8000,– Kc. Za kolik ???

Ostatni veci jako autosedacky, odsavacky, kosik na mimco, atd. jsem prodala podle cen jako jsou na internetu v bazarech, ale tady u tech veci fakt nevim.

Dik za radu, doufam, ze mi to nesmaznete jako inzerci, ale ja to zatim neprodavam, jen chci radu, pak to soupnu do inzeratu.

Diky Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1102
16.10.08 12:08

koukni na http://www.mimibazar.cz/ a hned budeš mít přehled. Nebo nějaký jiný podobný servr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
16.10.08 12:09

koukni na http://www.mimibazar.cz/ a hned budeš mít přehled. Nebo nějaký jiný podobný servr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
16.10.08 16:27

Podívej se na www.aukro.cz tam prodáš určitě všechno co potřebuješ!!!

• Nahlásit
  • Citovat
11525
16.10.08 17:33

Nebo to můžeš dát do inzerce sem k nám na emimino. Pokud se nejedná o komerční inzerci, je možné nahrát inzerát zdarma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama