Profi barva na vlasy - hnědá

29.1.20 09:10

Profi barva na vlasy - hnědá

Ahojte :)
poradí mi některá jak na domácí barvení vlasů? Doposud jsem střídala barvu u kadeřnice a běžné drogérkové..na kadeřnice ale nemám moc čas a drogérkovky bych chtěla vyměnit za něco lepšího, kvalitnějšího..
Poradíte mi osvědčenou značku? Používala jsem světle hnědou od pallete, a chtěla bych obdobný odstín, klasickou tmavě hnědou (ona ta světlá chytá vždy do tmava).. nemůžu se ale zorientovat v odstínech, bojím se, abych nebyla ve finále černá :lol: ty hnědé jsou totiž dost zrádné a chytají tmavě..
Prozatím jsem se dívala po značce Subrina (odstín mě zaujal 7/00) a Matrix (5MM)..
Předem díky za rady :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
11309
29.1.20 10:00

No kromě barvy potřebuješ i oxidační činidlo a potřebuješ tušit jak silné oxidační činidlo chceš. To záleží především na tom, o kolik tónu měníš barvu - tedy rozdíl původní a nové barvy.

Pokud tenhle princip pochopíš, tak se barvy začnou chovat výrazně méně zrádně.

Plus tedy vol studené odstíny, pokud nechceš červené tóny ve výsledné barvě.

A samozřejmě kromě barvy a oxidačního činidla ještě chceš ideálně ze stejné řady i regeneraci po barvení.

Obecně hlasuju za některou z řad wella professionals, nebo l'oreal professionnel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
29.1.20 10:08

Vyhod chemii, najed na hennu. Budes mit luxusni zdrave vlasy s oslnujicim leskem a zivou barvou. Doporucuji ale kvalitni hennu, tzn ne z drogerie. Mrkni na web…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
29.1.20 13:40

Podle mě, to co necháš času doma, to necháš i u kadeřnice, jen tam u toho čekání tupě sedíš a nelítáš po všech čertech :D Pokud nepůjdeš ke kadeřnici do centra města je i cena slušná - já vím, značku jsem neřekla :D omlouvám se :D oroexpert

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama