Profilová ikona

1892
21.11.15 19:26

Profilová ikona

Chtěl bych nahlásit bug. Snažím se o změnu profilové ikony.

V https://www.emimino.cz/nastaveni/ dole zvolím nový obrázek a potvrdím, systém napíše že změna proběhla (a že mám obnovit F5). Nicméně změna neproběhla.

Ještě horší je ale, když zvolím smazat ikonku, smazání se údajně provede a na profilu se žádná nezobrazí. Jenže následně po nahrání nové se objeví ta stará! - tudíž ke smazání původní nedošlo.

Zkoušel jsem to v IE a Chromu, oboje stejný výsledek.

Tak na to prosím @admin mrkněte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1892
21.11.15 19:37

Tak to nyní zkusila žena a samozřejmě to proběhlo vše bez problému. Čímž eliminovala mých 20 let zkušeností s IT a pouhým zdiženým obočím mě zařadila někam mezi pulce a nedopečené kuře.

Toto vlákno tedy prosím ignorujte/smažte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9007
21.11.15 19:51

Dříve to šlo v pohodě, poslední dobou vždy když dám novou profilovku, F5 u profilu a nic, počkám nějakou dobu a třeba za 2 hodiny se profilovka objeví…nevím proč to tak je :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4215
21.11.15 20:31

@Kotatko03 Přesně tak, mě to teda dělá od začátku. Změním a počkám „pár hodin“ a naskočí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12828
21.11.15 21:32

Zdravím,
máte pravdu - chvilku trvá, než systém načte ikonku. Většinou to však trvá maximálně pár hodin. Hlavně že už máte ikonku. :) Kdyby se objevil na eMiminu jiný problém, jsme k dispozici.

Hezký večer přeje
admin Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2615
24.11.15 01:45

neshoda ve fotografiích

Mám prosbu. Změnil jsem fotografii v profilu. Tato je reálná, přesně takovou mám v mém OP, kdežto ta stará s kloboukem je též má vlastní, ale je, jak bych tak řekl, taková umělecká. Potíž je v tom, že na Google Chrome se mi zobrazuje ta nová reálná, kdežto na Internet Exporeru pořád ta stará s kloboukem, nevím co mám dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.16 09:09

Dobrý den,
mám dotaz ohledně profilové fotky. V nastavení profilu se mi fotka bez problémů načetla, měla by být i zmenšená ale přesto se nezobrazuje, co s tím? Díky M

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama