Program plánování zahrady

28414
3.2.08 20:35

Program plánování zahrady

Ahoj, plánuji na jaře přebudovat zahradu a sháním nějaký internetový program na plánování zahrad. Jeden jsem našla, ale je ke koupi, za 500,–, a to se mi moc nechce dát. Myslela jsem spíš stáhnout si ho zadarmo, chápete :wink: Třeba jako Ikea má na stažení program na plánování kuchyní :wink:

Za tipy předem děkuji, Jana :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2318
3.2.08 21:26

To by bylo super, něco takovýho mít. Chystáme se v létě překopat trošku zahradu.

Lasička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
3.2.08 21:41

Já našla akorát tohle http://www.rgmt.cz/…eatures.html a program ke koupi za 499,–. Taky by se nám to hodilo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
3.2.08 21:53

Já mám celkem dobrou knížku na plánování květináčovách či truhlíkových zákoutí a je fakt super. Horší už je sehnat doporučený kultivary. Kdyby existovalo i něco kvalitního ve větším měřítku, hned bych po tom hmátla. Třeba sem někdo něco hodí :-)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
3.2.08 22:03

Taky doufám :wink: Je neděle, takže většina lidí si dává od netu pauzu. Zítra tu určitě bude spoustu nápadů a tipů :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.2.08 10:17

Ja vas zklamu, manzel program na planovani zahrady koupil pac ho nikde nesehnal.
Nakonec nam zahradu stejne naplanoval jinak a lip primo zahradnik, ktery ji potom delal a to vcetne simulaci, jak to bude vypadat v zime, na jare, v lete, za rok, 3 roky, 5 let a 10 let apod. a poradil, ktere rostliny a stromky ano a ktere ne na typ zahrady, pudy, zastineni apod. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
28414
4.2.08 10:24

Hani děkuju, máme tady u nás blízko dvě zahradnictví, asi si tam zajedu a pozeptám se. Chtěl ten zahradník zaplatit za ten návrh? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.2.08 13:24

Janinko, ten navrh udelal zdarma. My meli puvodne s nim domluveno, ze nam jen za:,–(i travu, ale pak po navrhu jsme nechali udelat komplet zahradu a casem podle penez bychom chteli i udelat umelou zavlahu. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama