Projekt Vzdělávání praxí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katík_1986
Nováček 3 příspěvky 30.01.18 10:15
Projekt Vzdělávání praxí

Ahoj maminky :mavam:,

zajímalo by mě, jestli některá z Vás nebyla v projektu Vzdělávání praxí?

Narazila jsem na něj díky reklamě na FB. Jestli to správně chápu, jedná se o stáže na různých pozicích ve firmách. Člověk si může získat praxi a osvěžit si novinky v oboru.

Mě by takhle lákalo chodit na stáž na účetní. S malým jsem doma 1,5 roku a práci na poloviční úvazek u nás jen tak neseženu. Chtěla bych se ale nějak seberalizovat, vypadnout zpátky mezi lidi a něco nového se učit. Takový projekt mi k tomu fakt přijde úplně ideální!

Jen nevím jestli by nevadilo, že bych tam docházela třeba jen 2 nebo 3 dny v týdnu a když jsem na rodičovské, tak se do toho můžu zapojit?

Budu ráda, když tu najdu někoho, kdo s projektem už zkušenost má :hug:.

Kačka

Reklama

Reakce:

Jamie79
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 30.01.18 11:19

Ahoj, ja jsem jednu tuto staz absolvovala, byl to primo projekt pro maminky na rodicovske dovolene ;) dostala jsem kalendar ve kterem jsem si sama mohla naplanovat kdy chci chodit na pracoviste, podminka byla myslim splnit ten urcity pocet hodin v rozmezi 2 az 4 mesicu. Nesmelo to byt na dele. Jedina nevyhoda byla, ze ta dochazka byla pevne stanovena a kdyz mi ditko onemocnelo, bylo jednodussi zaridit hlidani nez vyrizovat absenci. Ale kdyz nekdo nema moznost hlidani, muze to byt pro nekoho slozitejsi. A pak me trochu mrzelo, ze za to nebyla zadna financni odmena, prece jen clovek pracuje, neflaka se tam a k rodicaku je dobra kazda korunka. Ale brala jsem to z toho pohledu, ze kazda zkusenost je dobra a clovek si ma co pripsat do zivotopisu ;).

Katík_1986
Nováček 3 příspěvky 30.01.18 14:11

Ahoj Jamie ;),

děkuji moc za odpověď. To je super zpráva, že jako maminka na rodičáku můžu na stáž jít. Na jakou stáž a do jaké firmy jsi chodila ty? Dalo Ti to něco?

Dívala jsem se na stáž účetní a ta je na 320 hodin, které bych si tedy mohla naplánovat do 2 - 4 měsíců. Mám trochu strach z té absence, protože nemoci jsou nezmarný a člověk prostě nikdy neví. Díky bohu máme jednu babičku už v předčasném důchodu, tak bych si snad dokázala zařídit hlídání ze dne na den.

To, že je stáž neplacená jsem věděla. Máš pravdu, že je to škoda, protože každá koruna je na rodičáku dobrá… ale beru jako formu takového studia v praxi…vlastně, že mě někdo zkušenější bude učit a také mě nechají na některých věcech dělat i samostatně, ale budou mě přitom kontrolovat.

Jamie79
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 30.01.18 16:05

Mela jsem staz na pozici veterinarniho technika u soukromeho vet. lekare. Taky jsem mela 320hodin splnit v rozmezi od 2 do 4 mesicu. Chodila jsem 3 dny v tydnu, myslim ze na 6 nebo 7 hodin, to uz si presne nepamatuji. Taky jsem mela nastesti hlidaci babicky, protoze jinak je to vyrizovani zmeny dochazky celkem slozite. Ale byla to fajn zkusenost, jsem to rada, nasbirala jsem hodne zkusenosti a praxe ;) nemuzu rict, ze bych toho litovala :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama