Projevit zájem cizí ženě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cougar
Nováček 2 příspěvky 17.12.18 06:57
Projevit zájem ?

Přeji zdar všem. Je mi 25 a jsem „single“. Vždy když jsem se seznámil s nějakou ženou tak to bylo v rámci mého sociálního kruhu a ten vztah v podstatě časem vyplynul sám, ale teď to vypadá že mezi kamarady kde se pohybuju se nic takového nestane no a k otázce. Je vlastně dobrý nápad projevit sympatie cizí nebo skorocizí ženě(slečně), když se říká že na ženy působí spíše nedostupnost. Jak s tímto tvrzenim koresponduje dobývání?? Když ukážu(napíši, zavolam atd) svůj zájem tak se jakoby degraduju? Má vůbec cenu zkoušet něco na ženy ze kteréma nemám žádnou nebo malou vazbu a větší projevy sympatií? Nevím jestli jsem to napsal srozumitelně. Byl bych rád za vaše názory a předem dekuji za čas který tomu věnujete.

Reakce:
Lychee13
Závislačka 3110 příspěvků 17.12.18 07:02
@Cougar píše:
Přeji zdar všem. Je mi 25 a jsem „single“. Vždy když jsem se seznámil s nějakou ženou tak to bylo v rámci mého sociálního kruhu a ten vztah v podstatě časem vyplynul sám, ale teď to vypadá že mezi kamarady kde se pohybuju se nic takového nestane no a k otázce. Je vlastně dobrý nápad projevit sympatie cizí nebo skorocizí ženě(slečně), když se říká že na ženy působí spíše nedostupnost. Jak s tímto tvrzenim koresponduje dobývání?? Když ukážu(napíši, zavolam atd) svůj zájem tak se jakoby degraduju? Má vůbec cenu zkoušet něco na ženy ze kteréma nemám žádnou nebo malou vazbu a větší projevy sympatií? Nevím jestli jsem to napsal srozumitelně. Byl bych rád za vaše názory a předem dekuji za čas který tomu věnujete.
Že ty jsi inženýr? :mavam: Jinak jasně,že bys měl zkusit projevit sympatie i cizí ženě. Kdo nic nezkusí,nic nezíská.
Kakika
Neúnavná pisatelka 15084 příspěvků 17.12.18 07:06

@Cougar Na ženy působí spíše nedostupnost? No, ve světě, kde se role otočily a ženy dobývají muže, nejspíš jo. V mém světě, kde má dojít ke vztahu, je potřeba nejdřív nějaká jiskra nebo vzájemná přitažlivost. A hraní si na nedostupného/ne­dostupnou je podle mého názoru blbost. Pokud tam ty vzájemné sympatie jsou, tak proč hrát nějaké hry? (pozor, neplést si to s tím, že na první rande je potřeba hupsnout do postele). Buď mám zájem a dám to najevo, nebo zájem nemám a pak jsem nedostupná opravdu. Jak má ten druhý poznat, že ta chemie je vzájemná?

Jinak je asi jedno, zda se jedná o dlouholeté kamarádství přerostlé v lásku, nebo blesk z čistého nebe s naprosto cizí osobou.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33726 příspěvků 1 inzerát 17.12.18 07:19

Řekla bych, že toto je poněkud jednoduché - když je ti někdo sympatický, tak mu sympatie projevuj a vztah z toho možná vyplyne (nebo možná ne, s čímž musíš počítat).
Pokud budeš hrát nedostupného, tak nejspíš nadále budeš single a budeš si lámat hlavu, čímpak to asi může být. Takže se prosím tě chovej normálně, pokud se ti nějaká žena líbí, pozvi ji na kafe a uvidíš. Divadelní scénky o tajemném nemluvovi do vztahu nepatří.

Kostroma
Kecalka 177 příspěvků 17.12.18 07:32

Na zeny pusobi nedostupnost? Kdo to rika? Takze mame my zensky uhanet chlapy? To je zajimave. Normalne zkus proste oslovit nekoho, kdo ti je sympaticky a fakt se vykasli na nejaky ty hry o nedostupnosti. Me se vzdycky nejvic libilo, kdyz se ke me nekdo proste prihovoril, v klidku a s usmevem, a pak uz to budto je vzajemny nebo neni. Moc to nekoumej a delej to tak, jak ti to v tu danou chvili prijde spravny :)

kristyn.g
Závislačka 2970 příspěvků 17.12.18 07:36

myslím si že nějaké hraní si na dostupnost nedostupnost jsou kravina… Když se ti někdo líbí musíš mu to dát najevo.. jak jinak by to ten druhý zjistil.. bys hrál nedostupného a nezájem vůči všem tak bys zůstal na ocet navěky snad…

stinga
Závislačka 4902 příspěvků 3 inzeráty 17.12.18 07:38

zbytečně pitváš a přemýšlíš a vymýšlíš o ničem, když se ti žena-holka líbí, projev zájem a uvidíš, ona ti do hlavy nevidí, není všechno třeba brát tak tragicky, však si ji nemusíš hned brát

weyky
Neúnavná pisatelka 19251 příspěvků 64 inzerátů 17.12.18 07:40

Nedostupný chlap by mě zaručeně odradil a nikdy bych takového nedobývala.To není dobré řešení,hrát takové hry.Pokud je ti nějaká slečna sympatická,tak jí ty sympatie vyznej.Jednoduché jak facka.

Verunecka289
Závislačka 3370 příspěvků 17.12.18 07:50

Tohle má každá hozený jinak :think: párkrát mě „balil“ někdo cizí na ulici, na koncertě… ale mě to spíš odrazuje, obtěžuje :nevim: :think: každopádně za zkoušku nic nedáš ;)

Uživatel je onlineOu
Kelišová 5869 příspěvků 17.12.18 08:06

Přestaň číst návody na sbalení ženy, doufám že šmejdům, kteří vydělávají na lidské osamělosti a strachu z odmítnutí neplatíš za kurzy „jak sbalit ženu“.

Nedostupnost teoreticky může fungovat, pokud si trofejní kus v baru o kterého se vsadí kamarádky, která ho dostane.

Pokud jsi normální muž v normální situaci, tak pokud neprojevíš zájem, tak si normální žena bude myslte, že nemáš zájem.

Pokud komunikace se ženami není úplně tvoje silná parketa, tak se nesnaž sbalit někoho na ulici, ale rozšiř si možnosti, jak se potkávat s novými osobami ženského pohlaví, se kterými máte něco společného a můžete se bavit o normálních věcech. Začni se učit nový jazyk, přidej se jako dobrovolník k nějaké organizaci, najdi si nějaký kurz, kde se bude dít něco, co pro tebe může být užitečné či zajímavé a přeci jen tam bude víc žen, než mužů. A když se s nějakou dáte do řeči a budete si sympatičtí, tak ji pozvi na kafe. Vcelku brzo, než si tě stihne zařadit do kategorie „kamarád na pokec“ - z toho se vcelku blbě vylejzá.

Ano - riskuješ odmítnutí, ale pokud pozveš objekt zájmu na kafe dřív, než si stihneš rozvinou komplikované fantazie o tom, co spolu budete dělat a případně jak spolu zestárnete, tak pak je takové odmítnutí jednodušší, než když už se na ni ve své hlavě upínáš jako na bohyni.

Náměsíčná
Závislačka 4189 příspěvků 17.12.18 08:31

Nedostupnej chlap? Nějak si to nedokážu představit teda krom namyšlenýho krasavce co dělá,že nemá zájem, ale každej pátek vohne jednu vyvolenou. Do toho bych nešla.

Pokud se ti někdo líbí a jste v prostředí kde se lidé seznamují např bar tak ji pozvi na panáka. Pokud je to pokladní a ty tam chodíš denně pro sváču tak ji pozvi na kafe. Pokud bude taky singl a jsi ji sympatický tak půjde.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11626 příspěvků 17.12.18 08:32

Nedostupný chlap, pro mne není zajímavý, protože tak nějak čekám, ze je zadaný. Jinak - často mne cizi kluk pozval na kafe nebo skleničku a divné mi to nepřišlo - když jsem měla zájem - prima, když ne - slušně jsem odmítla. Ono se po par pokusech otrkas

Cougar
Nováček 2 příspěvky 18.12.18 14:10

Děkuji za reakce, když to dnes čtu tak už vidím , že jsem psal nesmyslně.
@Lychee13 nejsem inženýr, nýbrž obyčejný námezdní dělník

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >