Promáčklé stříšky

28414
15.6.10 15:54

Promáčklé stříšky

Ahoj :wink:

Máme pro dvojčata autosedačky Römer baby safe plus clasic line 2010, barvu eric http://www.autosedacky-romer.cz/…r__-406.html
Jak byli teď ty tepla, tak se nám zkroutily stříšky u obou autosedaček. Je to normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28414
15.6.10 15:54

Ještě fotka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22424
15.6.10 16:08

Tak mě to teda nepřijde jako normální stav. Leda že byste je třeba měli v zavřeném autě na slunci, ale mělo by to snad něco vydržet ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
15.6.10 17:07

To by mělo vydržet ne? Jedině zeptat se na to prodejce v obchodě, kde jste autosedačky kupovali :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
15.6.10 17:22

Ale že to udělaly obě … Jako stalo se to minulé pondělí, když jsme jeli s dětma k dětský dr. Takže byli v autě s dětma a pak jsme byli ve městě asi hodinu a to jen s kočárkem bez sedaček :nevim: Ale tak snad je normální, že autosedačka zůstává v autě :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
15.6.10 17:33

Hele a neni tam nekde nahodou napsane ze nad urcity pocet stupnu nebo neco takoveho???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
15.6.10 17:44

Nejlepší bude asi napsat prodejci a poslat na tu reklamaci, co tomu řeknou. Každopádně mám dojem že u vajíček se asi moc nepředpokládá že by zůstávaly v stojícím autě :think: Ale přece nebudeme všichni jen kvůli autosedačce hledat krytá parkoviště :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
15.6.10 18:54

Hani: no proto jsem se ptala.Taky me to napadlo nebot vajcko porad vyndavas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
15.6.10 19:01

Kattko, to jo, ale zas přece nemohou dělat autosedačky tak aby byli lidé nuceni je používat místo hluboké korby. Já tedy sedačku ve městě jako kočár používala, ale chápu že jsou lidi co si to dítě dají radši do kočáru. Navíc dvojčecích kočárů co by podporovaly autosedačky jako korby asi stále moc není, a přece je nesmysl aby výrobce řekl že to je jejich chyba, že si měli koupit takový kočár aby sedačky nemusely zůstávat v autě 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
15.6.10 19:33

Nám teda na kočár jdou, ale prostě jsme děti dali do korbiček a sedačky nechali v autě, nevíc ne fakt dlouho. No nevím. Posílat je nikam asi nebudu, nemůžu bez sedaček být…

ještě se třeba ozve steeve a poradí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7572
15.6.10 20:16

Ahoj Janinko!
Trochu mimo téma…
Moc gratuluju k narození dětí, přeju moc a moc zdravíčka! :huban: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
15.6.10 20:43

Jé děkuji :hug: Tobě už se to taky blíží viď :palec: Víte pohlaví? Moc přeji pohodový zbytek těhu a rychlý porod :huban:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7572
16.6.10 08:37

To víš, že víme, co to bude. Zdravé miminko :wink:
Máš moc krásná dvojčata. Měj se! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7114
16.6.10 09:00

v návodu máte napsáno, že máte sedačku chránit před přímým slunečním zářením, např. přehozením šátku či plínky, je možné, jak jste nechali sedačku v autě na rozpáleném slunci, že se ta vzpěra, která je ve stříšce a je z plastu přehřála, a jak máte sedačky opřené o opěradlo předního sedadla, že se ohnula.
kdyby to bylo kupované u mě , tak Vám řeknu, ať mi pošlete samotné stříšky( abyste nebyli bez sedaček) a vyměním Vám je, ale musíte se obrátit na prodejce, kde jste je kupovali, a domluvit se s ním, co s tím provede

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
16.6.10 09:22

Steeve, mockrát děkuji :hug: Zeptám se a uvidíme :palec:

Sedačky o sedadla opřené nejsou, ale holt bylo v autě horko :roll: Jinak sedačky jsou super, jsme spokojení :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama