Römer potahy: Classic Line versus Trend Line

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

susacek
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 14.06.10 11:48
Romer potahy: classic line versus Trend line

prosim, jaky je v tom rozdil? vyplati se investice do vyssi rady? Diky

Nejnovější recenze z kategorie Autosedačky a doplňky

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Kamilenka
Kecalka 248 příspěvků 14.06.10 12:01

Ahoj, obecně je prý nejlepší na údržbu trend line, my máme hight line a teď v těch vedrech se malá strašně potí na zádech. Zvažuju letní potah, ale sama nevím jestli to bude k něčemu…

steeve
Kelišová 6956 příspěvků 14.06.10 12:02

rozdíl v řadách classic, trend, high a BellyButton je pouze v materiálu potahů, není rozdíl v technice sedačky.
Zjednodušený rozdíl:
classicline- 1 barva 100%PES
trendline – 10 barev, převážně ze 2 látek 100% PES
highline – 3 barvy, převážně ze 3 látek , semiš, 100% Pes
BellyButton- 2 barvy, ze 2 látek, 55%bavlna, 45% Pes
přesné materiálové složení zde:
http://www.autosedacky.estranky.cz/…/uploaded/60
nejprodávanější jsou potahy trend – jsou nejlepší na údržbu a high – jsou nejpříjemnější na omak
určitě se vyplatí ta stokoruna připlatit a místo classicu jít do trendu.

Kamilenka
Kecalka 248 příspěvků 14.06.10 12:10

steeve a prosím je k něčemu ten letní potah?

steeve
Kelišová 6956 příspěvků 14.06.10 12:38

letní potah je z froté, nasazuje se na originální( jsou přesně tvarované dle typu sedačky), a kromě toho, že saje dobře pot , tak také chrání celou sedačku před zašpiněním a sluncem,

Kamilenka
Kecalka 248 příspěvků 14.06.10 12:41

Šlo mi spíš o to, jestli se v něm dítě méně potí…

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 14.06.10 12:48

trend line - je lepší na údržbu a méně se v něm děti potí.

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.10 12:58

Máme trend line a jsme spokojení. Malý se v něm ale potí stejně jako na letním potahu, který spíš chrání tu sedačku.
Záleží taky, jestli máte auto s klimatizací nebo ne. My nemáme a malý je po každé jízdě zpocený, že by se triko dalo ždímat. Teď jsme jeli delší cestu s klimatizací a malý zpocený vůbec nebyl.

steeve
Kelišová 6956 příspěvků 14.06.10 13:09

Kamilenko, díky letnímu portahu se nebude dítě méně potit- potí se dle teploty v autě, ale letní potah více saje pot, než potah co je na sedačce, který je většinou ze syntetiky.
pokud chcete něco, co by předcházelo pocení, tak na to jsou dobré třeba Aerosleepové podložky: http://autosedacky.mimishop.cz/detail.php?…
ty díky tomu, že mají v sobě kanálky tak dovolují proudit vzduch mezi dítětem a sedačkou a pak se dítě méně potí

Zebra
Echt Kelišová 9351 příspěvků 14.06.10 13:17

My máme originál letní potah romer a syn se potí i tak dost. Ale máme ho na sedačce právě kvůli ochraně původního potahu :-) Ale teda syn v autě docela zvrací a to pak potah nepotah - peru celou sedačku :zed: :lol:
Jinak máme trend line a i po několika praních je pořád super :palec:

kubykula
Kelišová 5345 příspěvků 14.06.10 14:06
Potápka píše:
trend line - je lepší na údržbu a méně se v něm děti potí.

souhlas, máme ho a spokojenost

Evík Bene
Povídálka 14 příspěvků 28.08.11 16:30
autosedačky Romer 15-36 kg

Ahoj, jsem rozhodnuta zakoupit autosedačku Romer Kid plus, ale stále váhám, jaký potah… u TrendLine se většina shodujete, že je lepší na údržbu - což je super pro naše malé čuňátko a potah JET že je zase lepší na pocení, resp. proti pocení, což je taky fajn, protože náš Kubík se strááášně potí…
Možná není špatné k tomu koupit ten letní potah…bohužel mě zase u toho odrazuje, že se dělá jen v bledě modré barvě…nebo se pletu? a tím, že zakryje celou autosedačku je pak jedno, který potah barevně tam koupím :-).
Předpokládám, že potah jen za hlavičku se samostatně nedělá.

díky moc za rady, nápady a tipy

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62976 příspěvků 3 inzeráty 28.08.11 16:54

Ne, nedělá… taky se mi ta světle modrá nelíbí, ale co se dá dělat. Jinak mám taky JET, mám tedy King Plus, ale bude to stejné.

lovelytelle
Závislačka 3588 příspěvků 28.08.11 21:56

mi mame taky jet, ted jsem ji koupila.vypada pekne, letni potah na to kupovat nebudu, melo by to snad bejt dost prodysny

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62976 příspěvků 3 inzeráty 29.08.11 08:23
lovelytelle píše:
mi mame taky jet, ted jsem ji koupila.vypada pekne, letni potah na to kupovat nebudu, melo by to snad bejt dost prodysny

Tak já ho koupila spíše jako ochranu sedačky, přece jen se jednodušeji vypere letní potah, než sundavat ten original.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >