Propadliny pod očima

26.7.20 18:52

Propadliny pod očima

Zdravím!
Holky poraďte mi prosím. Začaly se mi dělat propadliny pod očima. Nejsou to vyloženě fialové kruhy spíše jen propadliny. Nestalo se to samozřejmě ze dne na den, už je to nějakou chvíli co to pozoruji, ale nevím si s tím rady. Nechci na žádný plastický zákrok..
Zkoušela jsem několik měsíců užívat doplňky stravy s kolagenem a keratinem, ale nic mi nepomohlo. Nejenže mi propadliny přidávají deset let navíc, ale nezakryje je žádný make-up (ten je ještě zvýrazní).
Jsem už zoufalá a za každou pomoc nebo radu budu moc vděčná!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13678
26.7.20 19:15

A ty jsi zhubla, nebo proč se ti začaly měnit proporce obličeje?

Jinak ohledně makeupu, s tím půjde dělat hodně, jen tě bude muset naučit někdo, kdo to umí pracovat s barevnou korekcí a s tím, jak využít tmavé a světlé na sjednocení vzhledu a bude to vyžadovat více času, než to namaluješ.

Doplňky to nezměníš, respektive pokud je to důsledek zhubnutí, tak přirozeně se to změní, kdy přibereš. Pokud to nechceš, tak budeš muset řešit na nějaké estetické dermatologii ne operaci, ale nejspíš nějaké výplně typu kys. hyaurlonová. Pokud zvolíš tuhle variantu, tak fakt chceš centrum estetické medicíny, ne pokoutního zapichovače jehel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.20 15:47
@Ou píše:
A ty jsi zhubla, nebo proč se ti začaly měnit proporce obličeje?

Jinak ohledně makeupu, s tím půjde dělat hodně, jen tě bude muset naučit někdo, kdo to umí pracovat s barevnou korekcí a s tím, jak využít tmavé a světlé na sjednocení vzhledu a bude to vyžadovat více času, než to namaluješ.

Doplňky to nezměníš, respektive pokud je to důsledek zhubnutí, tak přirozeně se to změní, kdy přibereš. Pokud to nechceš, tak budeš muset řešit na nějaké estetické dermatologii ne operaci, ale nejspíš nějaké výplně typu kys. hyaurlonová. Pokud zvolíš tuhle variantu, tak fakt chceš centrum estetické medicíny, ne pokoutního zapichovače jehel.

Nezhubla (kéž by :lol: ). Nevím co ty změny způsobilo, jen si myslím, že to nebude genetické, žádný z rodičů ani ve vyšším věku nemá propadliny pod očima.
Já se právě chtěla výplním vyhnout, jsou na mě moc drahé :oops:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
28.7.20 09:37

Vyzkoušej estetickou kliniku, myslím že by ti poradili. Vyzkoušej konzultaci a tam ti poví co by ti nejlépe pomohlo a taky cenu. Byla jsem jenom na výplni kruhů pod očima a pár krát na vráskách. Dělali mi to kyselinou hyaluronovou a výsledek byl okamžitě jak jsem z Yes Visage odcházela. Ty kruhy to pěkně vyhladilo a dokonce výsledek trval i několik měsíců. Myslím že by to mohlo mít taky úspěch u tebe. 

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.20 15:35
A
@Digii píše:
Vyzkoušej estetickou kliniku, myslím že by ti poradili. Vyzkoušej konzultaci a tam ti poví co by ti nejlépe pomohlo a taky cenu. Byla jsem jenom na výplni kruhů pod očima a pár krát na vráskách. Dělali mi to kyselinou hyaluronovou a výsledek byl okamžitě jak jsem z Yes Visage odcházela. Ty kruhy to pěkně vyhladilo a dokonce výsledek trval i několik měsíců. Myslím že by to mohlo mít taky úspěch u tebe. 

A mohla bys mi prosím prozradit cenu (alespoň přibližně), jestli to není tajemství? :hug: Bohužel zrovna nejsem v situaci, kdybych si mohla dovolit zákrok za několik tisíc. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
30.7.20 13:41

@Zmrzlina1945 Hele já jsem tam byla asi před dvěma rokama a tehdy ta cena byla nějak okolo 5tis. Ale už si to nepamatuji přesně. Jinak ono taky záleži kolik ml ti tam dají takže i to se na ceně ukáže. Jo, ale je dobré to sledovat, protože někdy mají nějaký slevy, takže je možné že by se dalo natrefit na lepší cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.20 19:26
@Digii píše:
@Zmrzlina1945 Hele já jsem tam byla asi před dvěma rokama a tehdy ta cena byla nějak okolo 5tis. Ale už si to nepamatuji přesně. Jinak ono taky záleži kolik ml ti tam dají takže i to se na ceně ukáže. Jo, ale je dobré to sledovat, protože někdy mají nějaký slevy, takže je možné že by se dalo natrefit na lepší cenu.

Děkuji! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama