Jsem na dně

Anonymní
26.7.20 10:52

Jsem na srač.ku

!ANONYM NEBO SMAZAT!
Před rokem ukončenej vztah ze dne na den, zmizeli jsme si ze života, kupa srač. ek kolem. Já psychický problémy, léčím se s nima. Teď jsem zjistila, že má novou přítelkyni a to mi před pár měsíci tvrdil, že nikoho nemá, že mu chybím, že to pos.ral, že mě bude mít vždycky rád..a teď to vypadá, že je ona těhotná.
Rozumem vím, že je to pryč, že by to stejně nešlo..ale srdce má teď převahu a jsem total na srač. ky. Jinak to napsat nejde. Sešlo se toho víc a už nemám sílu se pořad hrabat nahoru. Často teď mám myšlenky na sebevraždu.
A dotaz? Jak umlčet srdce a neskončit v blázinci?
Rypalky nerypejte, jen zhoršíte to, co už snad zhoršit nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

216
26.7.20 10:59

Vyhledala bych odbornou pomoc - psycholog, prip. psychiatr. Jestli jsi uz v probihajic lecbe, hadam, ze mas sveho terapeuta. Obrat se s duverou k nemu, bud otevrena a neboj se pozadat o pomoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.20 11:39
@Sardelka píše:
Vyhledala bych odbornou pomoc - psycholog, prip. psychiatr. Jestli jsi uz v probihajic lecbe, hadam, ze mas sveho terapeuta. Obrat se s duverou k nemu, bud otevrena a neboj se pozadat o pomoc.

Psycholog má teď dovolenou ale jsem domluvená na příští týden s psychiatrem jako akutní.

• Nahlásit
  • Citovat
59618
26.7.20 11:47
@Anonymní píše: !ANONYM NEBO SMAZAT!
Před rokem ukončenej vztah ze dne na den, zmizeli jsme si ze života, kupa srač. ek kolem. Já psychický problémy, léčím se s nima. Teď jsem zjistila, že má novou přítelkyni a to mi před pár měsíci tvrdil, že nikoho nemá, že mu chybím, že to pos.ral, že mě bude mít vždycky rád..a teď to vypadá, že je ona těhotná.
Rozumem vím, že je to pryč, že by to stejně nešlo..ale srdce má teď převahu a jsem total na srač. ky. Jinak to napsat nejde. Sešlo se toho víc a už nemám sílu se pořad hrabat nahoru. Často teď mám myšlenky na sebevraždu.
Rypalky nerypejte, jen zhoršíte to, co už snad zhoršit nejde.

Být tebou, spíš se nechám zavřít v tom blázinci.
Tohle normální není a pokud se lecis a nepomáhá, je léčba špatně..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
26.7.20 11:55

Najdi si dobreho psychologa, jelikoz pokud uz k nekomu chodis a nepomaha ti, tak je neco spatne. A beres k tomu nejake prasky napr. na deprese nebo tak? Urcite si nic nedelej kluci za to nestoji!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4371
26.7.20 11:59

Nikdo nestoji za to aby sis kvuli nemu nejak ublizila. Mě takto tahal bývalej 2 roky za nos, měli sme se už i brát. Šla jsem dal a potkala daleko lepšího a už máme 2 děti. Vyhledej akutně psychiatrickou pomoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.20 12:18

Podle psychologa je to reakce na dlouhodobou psychickou zátěž plus tohle.

@martina.se píše:
Být tebou, spíš se nechám zavřít v tom blázinci.
Tohle normální není a pokud se lecis a nepomáhá, je léčba špatně..

S tím co je a není normální bych se v tomhle případě neunáhlovala. Každý je na tom s psychikou jinak, truchlí po svém a jinak dlouhou dobu, plus neznáš detaily.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.7.20 12:20
@very226 píše:
Najdi si dobreho psychologa, jelikoz pokud uz k nekomu chodis a nepomaha ti, tak je neco spatne. A beres k tomu nejake prasky napr. na deprese nebo tak? Urcite si nic nedelej kluci za to nestoji!!!

Mně právě bylo lépe, byla jsem stabilní a pak přišlo tohle a všechno špatně a sešup dolů. Antidepresiva beru. Myslela jsem, jak jsem se vším srovnaná, ale očividně ne.

• Nahlásit
  • Citovat
971
26.7.20 12:28

Musíš ro přežít, ono ti stejně nic jiného nezbyde a mohlo by být i hůř

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29066
26.7.20 12:29

Tyhle nutkavé myšlenky znám, ale dovedu se s nimi poprat. U Tebe to bude mnohem hlubší, ale i když máš pocit, že už to nedáváš, tak to prostě jednou přejde. Neřeknu ti kdy, ale přejde a byla by škoda nenechat si to sluníčko zasvítit na obličej. :hug: :hug: :hug: Já si vždycky zapálím cígo, zanadávám na podělaný svět a prostě to nechám plynout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13635
26.7.20 12:38
@Anonymní píše: !ANONYM NEBO SMAZAT!
Rypalky nerypejte, jen zhoršíte to, co už snad zhoršit nejde.

Prostě se v tom nehrabej, to je jediné, co můžeš udělat sama. Svoje myšlenky můžeš ovládat jen Ty sama (jo a já vím, jak je to těžké, nemyslet na něco, co máš pořád v hlavě).

Moje zkušenost je taková, že jsem se taky kolikrát válela na dně (ale bez AD, ty do mě nikdo nedostane), rochnila jsem se v tom, jaký jsem chudák, ale pak jsem se jednoho rána probrala, odrazila jsem se a pak už bylo jen líp.

Co kdyby ses zabavila třeba nějakou charitou? Dělat něco, na co potřebuješ myslet a soustředit se, tím pádem nebudeš mít čas myslet na to, co bylo? Nějaký koníček? Nový zájem? Naučit se něco nového? Já vím, že to je asi to poslední, do čeho by se Ti chtělo, ale fakt mi pomáhá, když mi do života vletí něco nového, to mě vždycky tak zaměstná, že nemám kapacitu řešit nějaké bolístky z minulosti. :kytka:

Potřebuješ se odpoutat od minulosti. Ještě bys možná mohla hledat nějaký alternativní způsob řešení problémů, pokud Ti tyhle věci nejsou cizí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.20 12:46

@Černá vdova Ale minulost tu s námi je pořád, to nejde smazat jako křídu z tabule..kéž by šlo. Jaké alternativy myslíš?

• Nahlásit
  • Citovat
21
26.7.20 12:47

Ja když byla hodne na dne, tak jsem se jednou rano vzbudila s prisernou kocovinou, koukla se do zrcadla a doslo mi, ze zatimco ja se trapim, tak on si vesele zije svuj zivot a ani netusi, jak moc se trapim. Rekla jsem dost! Rekla jsem si, ze misto psychicky se budu trápit fyzicky. Zacala jsem každý den behat a podle internetu cvicit, prestala jsem chlastat. Kazdy vecer jsem byla fyzicky tak znicena, ze jsem nemela cas premyslet nad kravinama a hned usnula. No a za par dnu mi doslo, ze jsem si na nej za celej den nevzpomnela. Zhubla jsem 15 kilo a najednou.jsem byla jina. Nejen zvenci, ale i zevnitr. A za rok jsem potkala myho bajecnyho muže a ted spolu mame rocniho raracha. Hlavu vzhuru moje milá, bude lip :srdce:, ikdyz to ted zni jako klišé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9931
26.7.20 12:48
@Anonymní píše:
Podle psychologa je to reakce na dlouhodobou psychickou zátěž plus tohle.S tím co je a není normální bych se v tomhle případě neunáhlovala. Každý je na tom s psychikou jinak, truchlí po svém a jinak dlouhou dobu, plus neznáš detaily.

Sebevražedné myšlenky každopádně nejsou „normální“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.20 12:58
@ivašot. píše:
Sebevražedné myšlenky každopádně nejsou „normální“.

U depresí ano :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama