Propadlý voucher

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NovápaníA
Kecalka 393 příspěvků 06.06.19 09:48
Propadlý voucher

Ahoj už se vám stalo, že jste nechali propadnout voucher? Na vánoce jsem manželovi koupila poukázku do panského holičství za 800,– a včera zjistil že to propadlo. Je naštvaný, a že ho tam už nikdy nenápadne jít. Chtěl se s obsluhou i domluvit na tom, že by na proceduru šel, ale ne za plnou cenu když to propadlo teprve 1.6. Ale nebyli prý ochotní k ničemu, a řekli mu že to propadlo více mužům. A ještě měl z obsluhy pocit výsměchu. Údajně měl platnost půl roku, ale na samotné poukázce žádné datum nebylo a jestli mi v prosinci něco při koupi říkali si nepamatuji. Nejvíce mě mrzí, že jsem tam manžela posílala opakovaně a vždy tvrdil že si to chce nechat na někdy ( lepší příležitost, čas, nálada). Manžel tvrdí, že jsem ho na lhůtu neupozornila a tvrdila, že je neomezená.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Premek_Orac
Kelišová 5236 příspěvků 06.06.19 09:50

@NovápaníA No, pokud tam není lhůta, trval bych na tom, že chceš poukaz uplatnit.
Jinak tedy pokud se jednalo o slušný dotaz, žádost, tak to hodně o dané firmě vypovídá a fakt bych tam už neutratil ani korunu.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 06.06.19 09:53

Tak pokud na voucheru neni jasne stanovene datum, tak bych predpokladal, ze je na neurcito. Navic by oni meli rict, kde to svoje datum vzali. Jestli to nerikaji kazdemu i kdyby volal o mesic driv. Pak by to byl jasny podvod, jelikoz vybrali penize a sluzby nikdy nechteli plnit.

NovápaníA
Kecalka 393 příspěvků 06.06.19 10:00

@Premek_Orac @Cenarius Manželovi to řekli stylem : tyhle modré jsme dávali v zimě a platnost měli do konce května. Všechny kdo to kupovali jsme ústně upozornili.

Manžel se rozhodl dát jim šanci a zkusí jednat přímo s majitelem. Chce uhádat alespoň slevu, když ne cenu voucheru.

Vercsi148
Kecalka 373 příspěvků 06.06.19 10:07

No, mohli ho to nechat uplatnit, to je pravda. Na druhou stranu, když jsem někdy někomu kupovala poukázku, tak platnost je hlavní, co mě zajímá a buď jí tam psali automaticky, nebo jsem je požádala a dopsali…Říkat, že Ty si teď nepamatuješ jak to bylo, nebo si mu to říkala a on to tak dlouho oddaloval, to je jak s dětma :think: Škoda 8 stovek :zed:

terien
Extra třída :D 11754 příspěvků 06.06.19 10:29

Ne, nikdy jsme voucher propadnout nenechali, to mi přijde jako strašná neúcta k tomu, kdo ho daroval. Jít se teď hádat jak to bylo a škemrat o slevu a je hodně trapné, obzvlášť pokud na to měl manžel půl roku, k tomu bych se nesnížila.

debra.morgan
Echt Kelišová 9508 příspěvků 06.06.19 10:37

Ne, nenechala jsem žádný poukaz propadnout. a kdyz poukaz kupuju, tak první co mě zajímá je platnost, pokud není na poukazu napsaná přikládám do obálky kartičku s platností nebo přeposílám mail s info obdarovanému, zaleži na situaci.

Lalelale
Závislačka 4986 příspěvků 06.06.19 11:44
@NovápaníA píše:
@Premek_Orac @Cenarius Manželovi to řekli stylem : tyhle modré jsme dávali v zimě a platnost měli do konce května. Všechny kdo to kupovali jsme ústně upozornili.Manžel se rozhodl dát jim šanci a zkusí jednat přímo s majitelem. Chce uhádat alespoň slevu, když ne cenu voucheru.
Že něco říkali absolutně nic neznamená. Psané to někde je? Ty zase můžeš říkat, že platnost je na deset let.
NovápaníA
Kecalka 393 příspěvků 06.06.19 12:33

@Lalelale Psané to nikde není. Koukala jsem i na jejich FB, tam také nic není. Jen, že poukázky jsou k dispozici.

Lalelale
Závislačka 4986 příspěvků 06.06.19 12:40
@NovápaníA píše:
@Lalelale Psané to nikde není. Koukala jsem i na jejich FB, tam také nic není. Jen, že poukázky jsou k dispozici.

Tak bych trvala na tom, že nikde není platnost a že voucher je neomezený. A pohrozila, že jinak je to podvod a budu to řešit s COI. Coz bych i udělala, protože to podvod prostě je. Dát voucher bez datumu a pak ho odmítat uznat, že je dávno prošly

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 1 inzerát 06.06.19 12:44

@NovápaníA Tak když tam není platnost, je asi neomezeně

NovápaníA
Kecalka 393 příspěvků 06.06.19 12:50
@Lalelale píše:
Tak bych trvala na tom, že nikde není platnost a že voucher je neomezený. A pohrozila, že jinak je to podvod a budu to řešit s COI. Coz bych i udělala, protože to podvod prostě je. Dát voucher bez datumu a pak ho odmítat uznat, že je dávno prošly

Něco takového manžela taky napadlo, teď zkouší sehnat kontakt na majitele jak se k tomu postaví on. Zatím mluvil jen s kadeřnicí. A musí ČOI zkoumat vše nebo jen když těch špatných zkušeností bude nahlášeno víc? Aby si neřekli, počkáme jestli tuto firmu nahlásí ještě někdo další a pak zjistíme co a jak.

NovápaníA
Kecalka 393 příspěvků 06.06.19 12:56

@lucik2011 Manželovi řekli, že poukaz je týden propadlý a info o platnosti sdělovali ústně. Ale není jediný komu propadl, že už od pondělí odmítli více klientů ( podle paní v prodejně ) s touto poukázkou.
Jediné na co si pamatuju tak, že na proceduru je potřeba se objednat protože to zabere čas, tak aby si ho mohli vyhradit. Ale, že by zmínila datum fakt nevím.

Kfětoslava
Závislačka 2932 příspěvků 06.06.19 14:49

Nedokážu si představit, že po takovém jednání firmy k zákazníkovi, bez špetky vstřícnosti, bych si tu službu nakonec po dotlačení a vyhrožování ČOI apod ještě užila. Spíše bych jim napsala zajímavou recenzi o chování k zákazníkům a jejich služby bych už nikdy nevyužila.

DeeDee.518
Kecalka 376 příspěvků 06.06.19 14:56

Pokud tam není datum, je poukaz platný neomezeně. Předpokládám, že v kadeřnictví také nikde nevisí žádný informační leták s tím, od kdy do kdy jaká barva poukázky platí, že? Pro příště vždy vyžadujte, ať vám platnost na poukázku napíšou. Já jsem pracovala v několika obchodech, kde se poukázky vydávaly a vždy jsme na ně datum psát museli.

Ať manžel majiteli zvolá a zeptá se ho. Pokud majitel bude stát za personálem, pohrozila bych ČOIkou. Co bylo řečeno ústně, nikdo nikomu nedokáže… Moc ale nechápu, proč manžel čeká až do úplného konce poukázky a pak se hrozně rozčiluje, že to propadlo. Copak on je půl rok málo na to, aby zvedl zadek a došel si tam? To mi ani ve srandě neříkejte, že si někdo za půl roku nenajde jedno volné odpoledne, aby došel do kadeřáku… Kromě toho mě by bylo hrozně nepříjemné tam jít, když bych si to vynutila nějakým vyhrožováním. Vůbec bych se tam necítila dobře…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama