Propínání do luku? Nebo vztek?

186
1.11.19 18:39

Propínání do luku? Nebo vztek?

Zdravím, holky mám dotaz. ( 18.11 jdeme na půl roční, takže to vše budu s doktorkou konzultovat)
Malá se nám začala „prohybat do luku“ :think:
Převážně to dělá, když ji někdo nosí a pak ji položí, nebo u uspávání, dávání do autosedačky. Ale i když se sní třeba sedne návštěva a malou to po chvilce nebaví, to samé vajíčko, vydrží tam 10 minut a už chce ven, tím stylem, že nadzvedne prdku a nožičky s hlavou jdou do mírného záklonu, vše doprovázeno brekem.jak milé vidí, že si pro ni někdo jde, je po prohybani a směje se.Kdyz se nosí, nebo si sní někdo hraje na gauči, dece, směje se, žádná známka prohybani. Přijde mi, že to dělá jen když se vzteká a něco se jí nelíbí, ale po přečtení článku mám strach aby to nebylo nic vážného. Máme 6 měsíc a krásně pasem koníčky, na bříšku se zapírame ručičkami, točíme se do hodinek za hračkou. Měl někdo něco podobného a bylo to opravdu jen čistě ze vzteku?
Dávám i fotku jak se prohyba na gauči po položení.( Omlouvám se za kvalitu, malá je rychlá) :lol: Ihned co jsem si ji vzala je to opět usměvavé mimco :think:
:palec: děkuji všem

Příspěvek upraven 01.11.19 v 19:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

501
1.11.19 19:06

Stačilo to popsat, ty nahatý fotky sem nepatří, radím je odstranit. Jinak holčička si tak vyžaduje pozornost a Vy ji v tom podporujete, pokud ji hned chováte a ustupujete. Až se začne zas prohýbat, zkuste nereagovat, až bude muset sedět dýl v autosedačce, taky ji hned nevytáhnete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
1.11.19 19:10

@toma0105
Ona ale neni nahata, ma ruzove dupacky :lol:,taky me to na prvni pohled zmatlo.
Pokud te to trapi, zmin se Dr, at te uklidni.Za me je to vynucovani pozornosti.
Zaujalo me tedy spis v popisu „prohibani“…Nic ve zlem, ale „h“ je tvrda souhlaska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
1.11.19 19:11

@toma0105 Nahatý fotky? Nevím ale malá má na sobě mikinu a punčocháče. :think: Jinak díky vyzkoušíme. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
1.11.19 19:15

@Niky2 Díky za upozornění, chyba opravena.;) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 19:17

@Si_Si20 Malá to dělala taky, hlavně když se jí něco nelíbilo. A jelikož tchýně jí furt chtěla chovat tak se pokaždé protáhla jak luk, neměla to ráda, žádné chování :lol: Teď jí bude rok a už dlouho to nedělá a ráda se mazlí :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
1.11.19 19:18

@Si_Si20
:palec: Tak ona je to vetsi zabava, kdyz ji nekdo nosi, bavi, nez kdyz ji pak polozis.Chce to zabavit i v leze, treba nejakou hrazdickou,hrackou.Aby si zvykala, ze nebude jen na rukou a umela se zabavit na chvilku i sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
501
1.11.19 19:22
@Si_Si20 píše:
@toma0105 Nahatý fotky? Nevím ale malá má na sobě mikinu a punčocháče. :think: Jinak díky vyzkoušíme. :palec:

Já si ty fotky nerozklikla a fakt mi přišlo, že je nahatá, promiň :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 19:29

To si jeste uzujes. Mala kdyz je cas jit z hriste a chci ji dat do kocarku a ona jit proste jeste nechce tak se zapre nohama a jeci jak pominuta.. 13 mesicu. Ale trva to jen chvilicku pak kapituluje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3848
1.11.19 19:38

Syn to dělá taky…a je mu skoro rok a půl. Vzteká se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
1.11.19 19:41

@Simonkaa01 Takže to přešlo samo? No jsem na to zvědavá :lol:
@Niky2 to ona má, jak hrazdičku tak spoustu hraček kolem sebe, to se přetočí na bříško a točí se kolem aby dosáhla na všechny hračky, ale vydrží jí to tak 5-10 minut
@toma0105 V pořádku.:) je to opravdu trochu matoucí. :)
@ludmilaadamkova No tak to už se těším. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1052
1.11.19 19:47

Já za sebe bych to ani Dr neříkala, protože se prostě vzteká. Moje 8m. se vzteká úplně stejně :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
1.11.19 19:51

@Petula306 Tak já to hlavně myslela kvůli vývoji a objevila jsem diskuzi o hypertonusu, tak jsem si myslela, zda by to nemohl být i náš případ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 20:23

@Si_Si20 Opravdu jí to přejde. Dává najevo co se jí líbí a nelíbí. Až se začne plazit a objevovat co je všechno doma po ruce tak to přestane dělat. Dcera to takhle měla, teďka se zase vzteká jiným způsobem když není po jejím. Zkus jí nějaký hudební hračky, máme mluvícího a zpívajícího pejska a ten jí bavil a stále baví. Naučila jsem jí že si prostě musí sama umět chvilku hrát ať aspoň uvařím a něco poklidím a zatím to funguje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
1.11.19 20:41

@Simonkaa01 super díky za tip! :palec: vyzkoušíme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu