Propojení ...

Anonymní
2.8.21 14:40

Propojení ...

Dobrý den,
zajímalo by mě, jestli se vám někdy stalo, že jste potkali člověka, ke kterému vás něco silně přitahovalo a cítili jste spojení mezi vámi. Věříte na spřízněné duše, dvojplameny apod.?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
969
2.8.21 14:42

Potkalo ;) a ano, věřím na zpřízněné duše. Z těchto duší jsou nejlepší přátelé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23249
2.8.21 14:47

Stalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
2.8.21 15:32

Stalo. A i když už jsme nebyli spolu, zůstali jsme v kontaktu. Bohužel letos zemřel.

Příspěvek upraven 02.08.21 v 15:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
467
2.8.21 15:34

Stalo s manželem, bylo to opravdu silné a i teď po 8 letech ho velmi miluji, i když někdy bych ho nejradši zaškrtila :-D jak to bude dál nevím ale i když se teď na něj podívám cítím hluboký cit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.21 16:03
@Layana píše:
Stalo s manželem, bylo to opravdu silné a i teď po 8 letech ho velmi miluji, i když někdy bych ho nejradši zaškrtila :-D jak to bude dál nevím ale i když se teď na něj podívám cítím hluboký cit…

To je krásné! :srdce: Bohužel já takové štěstí nemám. Dotyčný je ženatý.

• Citovat
  • Nahlásit
18577
2.8.21 16:09

Po třech pivech cítím lehké náznaky, po pěti mám motýlky v bříšku a po sedmi bych to už završil nějakým tím hlubším propojením. Většinou to přetrvává do dalšího dne dopoledne, než pomine zbytkáč. Takže ano, na tato magická spojení docela trpím :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1545
2.8.21 16:13

Než jsem ho potkala naživo, myslela jsem, že je to záležitost pohádek a romantických příběhů. Od té doby věřím, že na světě je pro každého jeden člověk, který k němu sedí jako pr..l :) na hrnec, spřízněná duše, druhé já. On to vnímá stejně směrem ke mně, je to dokonalý.
To spojení jsem vnímala od prvního setkání, nedokážu to vysvětlit. Předtím jsem byla 100% přesvědčena, že se tohle stát nemůže, protože přece záleží na tom, jakou má člověk povahu,…
Ne, u spřízněné duše, to člověk cítí od začátku a postupné přátelství ho utvrzuje pouze v tom, že je to to druhé já, stvořené přímo pro něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1545
2.8.21 16:15
@pohledzdruhestrany píše:
Po třech pivech cítím lehké náznaky, po pěti mám motýlky v bříšku a po sedmi bych to už završil nějakým tím hlubším propojením. Většinou to přetrvává do dalšího dne dopoledne, než pomine zbytkáč. Takže ano, na tato magická spojení docela trpím :kytka:
:lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68344
2.8.21 16:39

Ano, věřím. Když jsme byli s Aničkou sami, pár žen mě silně přitahovalo. A přiznám se- i teď v práci mě jedna silně přitahuje. Bohužel, je už vdaná. Je to takové co by, kdyby… Na škole před více než dvaceti lety jsme se viděli poprvé, teď spolu pracujeme. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
2.8.21 17:27

Ano, s partnerem. I když jsem se snažila odolávat, rozumově jsem vztah prozatím nechtěla. No.. podlehla jsem a bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě. I když jsem to mezi náma chtěla utnout (když jsme se přátelili), stále mě k němu „něco“ táhlo a byla jsem s ním šťastná. Ten pocit stále trvá a neustále mě přitahuje. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2101
2.8.21 17:48
@Anonymní píše:
To je krásné! :srdce: Bohužel já takové štěstí nemám. Dotyčný je ženatý.

No jo, to už tak u chlapů bývá, že jsou schopni se dvouplamenit s více ženami :D :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2879
2.8.21 17:59

Stalo, opravdu jsem potkala svoji druhou polovinu. Bohužel, osud nám dopřál jen krátký čas, po dvou úžasných letech tragicky zemřel. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
2.8.21 18:07

Verim v osudovou pritazlivost, ktera casto nelze uplne vysvetlit, ale zaroven si myslim, ze to muze nastat u mnohem vice lidi. Neni jen jedna jedina osoba, ke ktere to cloveka tahne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16338
2.8.21 18:38

Ano věřím, stalo se mi to prvně ale až v 34 letech…předtím jsem měla za to, že propojená mohu být jen se svými blízkými příbuznými, dětmi, rodiči…a ono to jde i s někým, do té doby zcela cizím…možná můžeme takto potkat v životě víc lidí, ale moc jich nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat