Reklama

Propuštění z vězení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petahanl
Nováček 5 příspěvků 30.03.18 15:00
Propuštění z vězení

Dobrý den, jsem studentka VŠ Karlovy Univerzity a musím zpracovat práci na téma Sociální pole propuštěných z výkonu trestu.

Chci se proto zeptat, je zde někdo nebo víte o někom, kdo je propuštěný z výkonu trestu a byl by ochotný mi odpovědět, ať už přes mail, fb či cokoliv jiného, na pár mých otázek? Vše by bylo anonymní, jde mi pouze o to, jak člověk zvládá propuštění z vězení, co je pro něho nejtěžší atd.

Byla bych moc vděčná za jakoukoli pomoc. Děkuji! ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5451 příspěvků 30.03.18 15:04

Zkusila bych kontaktovat někoho z probační služby.

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 30.03.18 15:04

Zeptej se Kájínka, ten jezdí po republice a dělá besedy ;)

petahanl
Nováček 5 příspěvků 30.03.18 15:10

@P4ja zkoušela jsem, zatím se mi nikdo neozývá, ale děkuji :)

@ka2ka no, nevím, myslím, že ten měl odchod z vězení mnohem jednodušší než „normální“ vězni. Tedy alespoň si to myslím ;) ale díky za tip, v nejhorším případě ho zkontaktuji :D

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 30.03.18 15:33
@ka2ka píše:
Zeptej se Kájínka, ten jezdí po republice a dělá besedy ;)

Kajínek za to chce peníze. Tím zrovna většina studentů neoplývá :)
A navíc je to exotický případ, pro vědeckou práci nevhodný.

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 30.03.18 15:35

@Milan42 tak peníze si může říct každý :nevim: ale případ to teda je to je fakt

samá práce
Ukecaná baba ;) 1932 příspěvků 30.03.18 15:37
@Milan42 píše:
Kajínek za to chce peníze. Tím zrovna většina studentů neoplývá :)
A navíc je to exotický případ, pro vědeckou práci nevhodný.

Pak už zbývá jedině Rath ;)

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 30.03.18 15:40

@samá práce :mrgreen: aby pak zakladatelka neposlouchala 12h jeho samomluvu

Uživatel je onlineKlopotkova
Kelišová 7326 příspěvků 30.03.18 16:05

Kajínek je idol. Spoustu let seděl nevinně a je hezkej. :*

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 30.03.18 16:13
@Klopotkova píše:
Kajínek je idol. Spoustu let seděl nevinně a je hezkej. :*

no tak jestli razis nazor, ze je kajinek idol a hezkej, tak uz chapu, ze mas milencu hafo-jak jsi uz kolikrat tady zminila…pokud lovis v takovychhle vodach :think: :,(

Uživatel je onlineKlopotkova
Kelišová 7326 příspěvků 30.03.18 16:15
@lajovka píše:
no tak jestli razis nazor, ze je kajinek idol a hezkej, tak uz chapu, ze mas milencu hafo-jak jsi uz kolikrat tady zminila…pokud lovis v takovychhle vodach :think: :,(

Mně se Kajínek líbí, idol je, spousta žen mu do vězení psalo milostné dopisy, milence nějaké mám, ale hafo, jak tady píšeš jsem nikdy neměla a mezi nimi ani žádného trestance. :mavam:

hanča74
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 30.03.18 16:34

@petahanl odkud jsi?

petahanl
Nováček 5 příspěvků 30.03.18 16:35

@hanča74 Mělník, případně Praha, kde studuji :)

hanča74
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 30.03.18 16:36

@petahanl píšu ti soukromou zpravu

Procházející
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 30.03.18 16:44
@P4ja píše:
Zkusila bych kontaktovat někoho z probační služby.

Souhlas!

@petahanl Musíš otravovat, nebo tam volat, jet osobně. Takových dotazníků, tam mají desítky, dnes je spousta studentů, nikoho nebaví ve svým volným čase vyplynovat dotazníky/dělat cizí práci. To je nevýhoda výzkumu přes dotazníky, že ti lidi se těžko hledají. Takže natiskni dotazníky, kup kafe a obejdi všechny zařízení osobně. Jestli si myslíš, že se ti budou lidi sami ozývat, tak se nedočkáš. Nebo ve vybraných zařízeních vyvěs inzerát, že potřebuješ odpovědět pár otázek a že je zveš na pivo. :nevim:

Když sem před 10ti lety studovala, už to byl velký problém, spolužačky si na to stěžovaly, že všude je hroznýho papírování a nikdo ty dotazníky nechce vyplňovat. Když si člověk spočítá, kolik je studentů jen v okrese, je to obrovské množství dotazníků/výzkumu. Ty služby už to nesnáší. Kontakt na lidi ti nikdo nedá, a všichni jsou radi, že stíhají svoji praci. Nikdo nebude tisknout tvoje dotazníky, někoho hlídat aby to vyplnil, a pak ti to posílat. Jo, ty chceš dělat výzkum přes Fb a email. Musíš do terénu, chce to námahu.

Ber to jako radu nad zlato. :srdce:

Příspěvek upraven 30.03.18 v 17:03

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama