Proražené dveře - lze opravit?

3517
20.11.19 20:37

Proražené dveře - lze opravit?

Našemu nejmladšímu se podařilo prorazit půl roku staré dveře :( Jsou to běžné interierové dveře s povrchovou folií. Vím, že to asi nepůjde, ale přece, zkoušel jste někdo opravu samodomo? Poškození je asi 2 cm velké, je to v dolní části a dveře jsou pohledově v místnosti celkem kryté krbovými kamny a komínem, tak přemýšlím, jestli to zkoušet přelípnout čtverečkem nějaké folie nebo se s tím radši smířit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

5706
20.11.19 20:38

Přiznám se, že 2 cm bych neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6856
20.11.19 20:40

Možná bych zkusila napsat výrobci, jestli není možné zakoupit kousek fólie a jen bych to přelepila. Nebo sehnala v tapetách stejný odstín. Jinak to opravit nepůjde, mají ve skutečnosti jen papírový vnitřek, ten nejde zakytovat, jako dřevěné dveře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3517
20.11.19 20:45

No možná dovolím dceři, aby tam lípla nějakou pěknou samolepku s motivem Ledového království :lol: on ten náš koumák se v tom totiž ještě má tendenci hrabat prstíčkem a mám obavy, aby to nedorval ještě víc. S tím výrobcem je to dobrý nápad, zkusím je oslovit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1599
20.11.19 20:55

@Michelle_M zrovna jsem chtěla napsat, že bych tam nějak esteticky nainstalovala pár samolepek… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9302
20.11.19 20:58

@Michelle_M Jak se mu to povedlo? Řešila bych to nálepkou, teď by se tam daly nějak vkusně rozmístit třeba vločky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3517
20.11.19 21:41
@ivašot. píše:
@Michelle_M Jak se mu to povedlo? Řešila bych to nálepkou, teď by se tam daly nějak vkusně rozmístit třeba vločky :mrgreen:

Vší silou je rozrazil zrovna ve chvíli, kdy jsem měla vedle nich otevřený šuplík, takže trefil přímo roh :? Ona je ta díra dokonce i symetricky uprostřed, tak by tam snad šlo něco aranžovat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama