Prosím co si o tom všem mám myslet?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kukacka13
Povídálka 17 příspěvků 16.10.18 20:14
Prosím co si o tom všem mám myslet?

Dobrý den, nechci si tu stěžovat jen radu co mám dělat a co si o tom myslíte vy.mam manžela kterého i po narození dcery je přednější práce a jeho pes.. musím ho prosit aby se občas věnoval dceři ale on jí dá jen na koberec a sedne si na gauc a jede si svůj fb a nebo si s někým pořád píše a vola. k tomu jezdí neustále pozdě domu takže skoro ani malou nevidí…do toho přijde vypne zvuky u telefonu a dá to obrazovkou dolů a nejdál odemne… Občas je v kontaktu se svojí ex manželkou s kterou nemá žádné děti a vůbec nic! Když sem chtěla vidět co si píšou všechno smazal… A to nemluvím o tom že spolu ani nespime prt si pořád něco vymyslí že něco sním má ????????.a když mám svůj názor na nějaké věci hned se na*ere a začne mi nadávat do krávy piči kundy štětky a podobně. a já mu neřeknu zadnym takovým slovem..uz jsem docela na dně poradíte mi co mám dělat? Nebo co byste si mysleli vy? děkuji za odpověď.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18578 příspěvků 16.10.18 20:18
@Kukacka13 píše:
Dobrý den, nechci si tu stěžovat jen radu co mám dělat a co si o tom myslíte vy.mam manžela kterého i po narození dcery je přednější práce a jeho pes.. musím ho prosit aby se občas věnoval dceři ale on jí dá jen na koberec a sedne si na gauc a jede si svůj fb a nebo si s někým pořád píše a vola. k tomu jezdí neustále pozdě domu takže skoro ani malou nevidí…do toho přijde vypne zvuky u telefonu a dá to obrazovkou dolů a nejdál odemne… Občas je v kontaktu se svojí ex manželkou s kterou nemá žádné děti a vůbec nic! Když sem chtěla vidět co si píšou všechno smazal… A to nemluvím o tom že spolu ani nespime prt si pořád něco vymyslí že něco sním má ????????.a když mám svůj názor na nějaké věci hned se na*ere a začne mi nadávat do krávy piči kundy štětky a podobně. a já mu neřeknu zadnym takovým slovem..uz jsem docela na dně poradíte mi co mám dělat? Nebo co byste si mysleli vy? děkuji za odpověď.
Že sis za otce dítěte své dcery vybrala hulváta, o kterého by si pořádná holka neopřela kolo. A nezkoušej tu pohádku o tom, jak byl před narozením dítěte úžasný a spal v knihovně.

Kukacka13
Povídálka 17 příspěvků 16.10.18 20:20

@hanka.br. @hanka.br. tak každý má nějaké chyby ale nevychvaluji ho tu.. jen se ptám co si otom lidé myslí …

Malaga
Generální žvanilka 24705 příspěvků 16.10.18 20:21

Proč dovolíš, aby tě někdo tituloval tak, jak to dělá manžel?

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5604 příspěvků 16.10.18 20:22

Kopla bych ho někam, chlap co se nevěnuje rodině, partnerce sprostě nadává za projevení názoru, tajně si píše s ex atd, by hodně rychle jel. Máš to za potřebí? Já osobně bych se takle ponižovat nenechala a skončila bych to.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 16.10.18 20:25

Uprimne uz by to byl byvaly manzel - jeho chovani + ta drsna slova! :zed: a muj nazor je ten,ze Te podvadi :nevim: byvaly byl taky takhle agresivni,kdyz jsem mu rekla,ze mam pocit,ze neco neni v poradku a ze nekoho ma ..

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18578 příspěvků 16.10.18 20:25
@Kukacka13 píše:
@hanka.br. @hanka.br. tak každý má nějaké chyby ale nevychvaluji ho tu.. jen se ptám co si otom lidé myslí …

Není to fuk, co si lidé myslí? Je to tvoje věc, co sis vybrala. Akorát chudák tvoje holčička.

Kukacka13
Povídálka 17 příspěvků 16.10.18 20:27

@hanka.br. ano je .. a teď nevím co mám dělat.ale dekuji vám za odpoved

Kukacka13
Povídálka 17 příspěvků 16.10.18 20:29

@Twixinka to si take myslim ale když si snim chci promluvit nebo řeknu at tu aspon pro tu maličkou je tak mi začne nadávat.

Kukacka13
Povídálka 17 příspěvků 16.10.18 20:32

@Kriss Tina no asi tak nějak už to trvá delší dobu a spíš už jsem na psychiatra .. po porodu jsem skončila v nemocnici NA jipce a nebyl mi ani oporou pořád jen jeho pes a hlídat maličkou musela moje mama měsíc :(

Kukacka13
Povídálka 17 příspěvků 16.10.18 20:33

@Malaga když se začnu bránit je hůř..a malý je 3 měsíce nechci moc hádky když je ještě tak malá :(

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 16.10.18 20:35

@Kukacka13 to je prave to,ze kdyby nikoho nemel,tak se treba zacne smat a rekne,ze zarlis,ale jakmile zacne byt agresivni,tak jsi slapla do vosiho hnizda :nevim: mas moznost od nej na chvili odejit? Treba k rodicum nebo tak? Ze by sis odpocinula,vse si v klidu bez jeho vlivu promyslela a pak se rozhodla co dal ;) Kamaradka takhle na manzela najala soukromeho detektiva a nestacila se divit :,(

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5604 příspěvků 16.10.18 20:37

@Kukacka13 já tomu rozumím, můj ex byl podobný, o hlidani dítěte ho člověk musel skoro prosit a i tak za 2 roky co sme měli malého ho hlídal 2× :roll: když sem byla nemocná, po porodu tak vše bylo na mě jak starost o dítě, domácnost, nákupy a ještě sem kolikrát slízla kritiku co všechno dělám špatně, takže sem se jednou naštvala a odešla sem a ani na vteřinu toho nelituji. Od té doby mám klid, nikdo na mě neječí a věčně si nestěžuje a i to dítě je spokojenější když má sice jenom jednoho rodiče, ale vyrovnaného a spokojeného, než otce bez zájmu a vystresovanou­ matku.

Kukacka13
Povídálka 17 příspěvků 16.10.18 20:38

@Twixinka že bych také někoho najala a nechala mu to pěkně proplatit ??? Horší je že malé jsou teprv 3 měsíce a už to jde takhle z kopce :(

Kukacka13
Povídálka 17 příspěvků 16.10.18 20:44

@Kriss Tina moc vám závidím tu silu… Já bojovala doslova o život v nemocnici a on si chodil pit
Venčit radši psa než by se malé věnoval…teď mám do konce života následky z porodu a musim i přes velkou únavu díky me nemoci starat se o malou a to doslova sama… Ale prý matky na mateřské dělají hvo jen drepi na zadku takže tohle poslouchám pořád… Je mi z toho všeho zle…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >