Prosím, nepracujete některá v ČSOB?

6605
5.2.16 09:30

Prosím, nepracujete některá v ČSOB ?

Naletěla jsem podvodníkovi a poslala mu 4tis. samozřejmě zboží nedošlo, předpokládám, že jméno bylo smyšlené. Mám jen číslo účtu, jde s tím něco dělat? Vím, jít na policii ale to se mi nechce, potřebovala bych zjistit vlastníka účtu, ale myslím, že v bance mi ho neřeknou. :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58873
5.2.16 09:34

@1sun ne, neřeknou, pokud to chceš řešit, tak to řeš tak, jak máš, tudíž přes pčr. Jinak to nezjistíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1895
5.2.16 09:51

Já měla něco obdobného, ale jen 1000 Kč, na Policii jsem byla, ale bylo sděleno, že je to přestupek do 5.000 Kč a odložili to, ikdyž museli získat majitele účtu.. Je to bordel, snad pochodíš lépe, než já :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6605
5.2.16 10:31

No bojím se právě, že nepochodím. Je mi jasné, že na PČR to vezmou jako přestupek… každopádně děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3711
5.2.16 10:40

@1sun
A v čem ti to pomůže? Že dotyčná ti jméno řekne? Myslíš si, že by si tu někdo dělal kvůli dobrotě na emiminu průser v práci? Nebo si jako představuješ, že jí pošleš čú a ona ti obratem řekne jméno? Myslíš si, že to se může, že to nikdo nehlídá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6605
5.2.16 10:43

@zvidavajanca to samozřejmě ne, nejsem na hlavu jen ifo, jestli je to možné, zašla bych si k nám na pobočku :D chtěla jsem se i zeptat, jak to v bance chodí, jestli můžu platbu nahlásit jako neoprávněnou a oni ji můžou vrátit…špatně jsem to napsala do úvodního dotazu, omlouvám se. N

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11625
5.2.16 10:46

Policie čr, nic jiného s tím neuděláte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu