Prosím o názor k těhotenskému testu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 13:51
Prosím o názor k testu

Ahoj,
mohla bych s vámi, prosím, zkonzultovat výsledek testu? Mám 5 dní zpoždění s menstruací, tak jsem si dnes ráno udělala test a tahle dopadl. Já tam jako nějakou druhou málo zřetelnou čárečku vidím, ale je to můj první test a první snažení, tak jsem tím trochu nepolíbená..
Moc děkuji a trochu se omlouvám za neznalost ????
Pa, L.

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 5938 příspěvků 01.11.18 13:53
@Anonymní píše:
Ahoj,
mohla bych s vámi, prosím, zkonzultovat výsledek testu? Mám 5 dní zpoždění s menstruací, tak jsem si dnes ráno udělala test a tahle dopadl. Já tam jako nějakou druhou málo zřetelnou čárečku vidím, ale je to můj první test a první snažení, tak jsem tím trochu nepolíbená..
Pa, L.

Je pozitivní ;)

LindaPraha
Extra třída :D 13778 příspěvků 01.11.18 13:53

Tehule :)

smurfka
Nadpozemská drbna 29953 příspěvků 01.11.18 13:55

když bereš léky taky si nečteš příbalový leták? :roll:

LindaPraha
Extra třída :D 13778 příspěvků 01.11.18 13:57

@smurfka ale no tak. Ja poprve tehotna, cumela na carky, na pribalak a tam psali, ze druha carka ma byt stejne viditelna, jako ta prvni. Jenze ja ji mela svetlejsi a to jsem fakt nevedela, co teda plati. Nejdriv radost, ze dve carky, pak zklamani, ze asi teda tehotna nejsem, kdyz nejsou stejne. Kvuli tomu sem se sem pak registrovala a jak pitoma se tu ptala, co ze teda plati

smurfka
Nadpozemská drbna 29953 příspěvků 01.11.18 14:00

@LindaPraha stejně viditelná je snad u ovu ne..? to abych vyštrachala starý těhu test a podívala se jestli tam je něco o viditelnosti.. :think:

smurfka
Nadpozemská drbna 29953 příspěvků 01.11.18 14:02

@LindaPraha
INTERPRETACE VÝSLEDKU: „Jste těhotná“: Objeví se dva zřetelné růžové proužky, jeden v testovací oblasti (T), druhý
v kontrolní oblasti ©.
Poznámka: Intenzita růžového zbarvení závisí na koncentraci hCG ve vzorku. Proto všechny odstíny růžové
barvy vyhodnocujte jako pozitivní výsledek testu – možné těhotenství.

1Leny
Nováček 3 příspěvky 01.11.18 14:06

@LindaPraha Díky za zastání:) přesně tak to je, na obrázcích na příbaláku všude stejné čáry, takže jsem tápala.
A mimochodem testy na ovu jsem si dělala dvakrát a tam nikdy nebylo nic. Takže se prostě ptám :))

1Leny
Nováček 3 příspěvky 01.11.18 14:09
@smurfka píše:
@LindaPraha
INTERPRETACE VÝSLEDKU: „Jste těhotná“: Objeví se dva zřetelné růžové proužky, jeden v testovací oblasti (T), druhý
v kontrolní oblasti ©.
Poznámka: Intenzita růžového zbarvení závisí na koncentraci hCG ve vzorku. Proto všechny odstíny růžové
barvy vyhodnocujte jako pozitivní výsledek testu – možné těhotenství.

Tak to se schválně podívám doma a jestli jsem tohle přehlédla, tak jsem fakt blbá…

smurfka
Nadpozemská drbna 29953 příspěvků 01.11.18 14:13
@1Leny píše:
Tak to se schválně podívám doma a jestli jsem tohle přehlédla, tak jsem fakt blbá…

tohle je z dr maxe a i na obrázku jsou vedle sebe dva testy, u pozitivního výsledku, kde u jedné je plná druhá čara a u druhého je světlejší čára

Lamátko
Závislačka 2528 příspěvků 1 inzerát 01.11.18 14:24

Jsi jasně těhotná

Ketris
Echt Kelišová 9556 příspěvků 01.11.18 14:56

Jsi tehotna :mavam:

Annabela11
Závislačka 2564 příspěvků 01.11.18 15:06
@Anonymní píše:
Ahoj,
Pa, L.

Nic nevidim…

smurfka
Nadpozemská drbna 29953 příspěvků 01.11.18 15:08
@Annabela11 píše:
Nic nevidim…
:mrgreen: :P the best :pankac: :potlesk:
stinga
Závislačka 4387 příspěvků 3 inzeráty 01.11.18 15:10

jo

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >