Co se dělo po KETu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tenyska
Nováček 4 příspěvky 31.10.18 12:31
co se dělo po KETu

Nazdárek děvčata,
vzhledem k několika neúspěšným pokusům o mimčo bych se s vámi ráda podělila o zážitky z KET. Je mi 26, až na nízkou děložní sliznici jsem zcela v pořádku, problém je u partnera(špatný spermiogram). IVF jsem absolvovala jednou, bez úspěchu, pak dvakrát na KET. Při ketu se jednou nezadařilo, podruhé ano (měla jsem dvě vajíčka). Mé příznaky byly, oteklá prsa, tahání levého vaječníku, bolest hlavy, bolest v kříži a samotný pocit (šestý smysl) že to vyšlo. Ducha jsem na testu viděla už 8. den po KET. Bohužel, z neznámých příčin to 16. den odešlo. Nyní jsem po dalším pokusu KEt. Zase dvě cibulky. Od prvního dne nafouklé břicho (2 dny) pak najednou nic. Pak otekly prsa, bolest v zádech (postupně od hora dolu), bolest hlavy. ducha jsem viděla 6. den po ket. 4 den jsem měla krizi že to pujde ven ale naštěstí vše ok. Tím vším jsem chtěla říct, že se děvčata nebojte. Ono to vyjde. Když nebudete panikařit, stresovat se tím a nebudete na to myslet ve dne v noci, tak se zadaří. A těm co říkají, no jo, jí je 26 a bude poučovat, tak pro ně mám odpověď. i KDYŽ JSEM ZCELA FIZICKY ZDRAVÁ, PSYCHIKA NA MĚ NECHÁVALA NÁSLEDKY STEJNĚ JAKO U STARŠÍCH DAM.

Reakce:

Janli
Kelišová 5977 příspěvků 9 inzerátů 31.10.18 12:52

:potlesk: Takže další rada - Nesmíš na to myslet. Promiň, ale to bych teda od někoho, kdo se dlouho snaží o dítě nečekala. Tohle může každou „snažilku“ akorát naštvat, stejně jako to označení „starší dámy“..... Holka, tohle se nepovedlo… Chápu, že jsi se chtěla podělit o zkušenosti, ale na to je tady už milion diskuzí založených, stačí do nich přispět.

Russet
Extra třída :D 11577 příspěvků 31.10.18 12:57
@Tenyska píše:
Nazdárek děvčata,
vzhledem k několika neúspěšným pokusům o mimčo bych se s vámi ráda podělila o zážitky z KET. Je mi 26, až na nízkou děložní sliznici jsem zcela v pořádku, problém je u partnera(špatný spermiogram). IVF jsem absolvovala jednou, bez úspěchu, pak dvakrát na KET. Při ketu se jednou nezadařilo, podruhé ano (měla jsem dvě vajíčka). Mé příznaky byly, oteklá prsa, tahání levého vaječníku, bolest hlavy, bolest v kříži a samotný pocit (šestý smysl) že to vyšlo. Ducha jsem na testu viděla už 8. den po KET. Bohužel, z neznámých příčin to 16. den odešlo. Nyní jsem po dalším pokusu KEt. Zase dvě cibulky. Od prvního dne nafouklé břicho (2 dny) pak najednou nic. Pak otekly prsa, bolest v zádech (postupně od hora dolu), bolest hlavy. ducha jsem viděla 6. den po ket. 4 den jsem měla krizi že to pujde ven ale naštěstí vše ok. Tím vším jsem chtěla říct, že se děvčata nebojte. Ono to vyjde. Když nebudete panikařit, stresovat se tím a nebudete na to myslet ve dne v noci, tak se zadaří. A těm co říkají, no jo, jí je 26 a bude poučovat, tak pro ně mám odpověď. i KDYŽ JSEM ZCELA FIZICKY ZDRAVÁ, PSYCHIKA NA MĚ NECHÁVALA NÁSLEDKY STEJNĚ JAKO U STARŠÍCH DAM.

Kdyžtak fyzicky :zed:

stinga
Závislačka 4142 příspěvků 6 inzerátů 31.10.18 13:02

@Tenyska je to ode mne hnusné, ale chce se mi napsat, no a co jako, ptáš se na něco nebo co tím chtěl básník říct :nevim:

karkarka
Závislačka 2649 příspěvků 31.10.18 14:56

A ty uż si porodila?

Tenyska
Nováček 4 příspěvky 31.10.18 15:42

Chtěla jsem tím pouze vyjádřit to, že i přesto, že je mi kolik mi je, tak se o dítě snažíme už 3 roky. Nikoho jsem se nechtěla dotknout ani ho urazit. Demonstruju na tom to, že psychika dělá hodně. A vzhledem k tomu, že na takové diskuze nechodím, tak se mi bohužel místo přidání povedlo založit novou diskuzi. Všem děvčatům a ženám se tedy omlouvám a končím diskuzi.

karkarka
Závislačka 2649 příspěvků 31.10.18 16:21

@Tenyska no a uz mas tedy miminko,nebo v kolikatem si tydnu?

Tenyska
Nováček 4 příspěvky 31.10.18 16:51

Jsem v pátem týdnu, zatím bez komlikací. Vím, žádná výhra to zatím není ale jsem si jistá, že to u mě bylo čistě psychické. Nikoho jsem nechtěla urazit. Občas mám jen pocit, že to na všech těch diskuzích ženy moc moc řeší a hodně se na to upínají. Mám to i z rodiny. Příbuzná se znažila skoro 10 let. 6 neuspěšných pokusů, a ve chvíli když odjela na dovolenou, tak se to povedlo. Na ket ale povedlo. nic víc. už nebudu psát a otravovat vás nedůležitými a nepodstatnými informacemi. :roll: :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >