Prosím o názor na vztah

Anonymní
30.8.20 15:53

Prosím o názor na vztah

S přítelem jsem půl roku. Bydlíme od sebe 30 km. Mě 22 studuju VŠ (150 km daleko a domů jezdím na víkendy, někdy prodloužené víkendy - prostě jak to vyjde), příteli je 24 a pracuje. Díky covidu jsem byla doma celou dobu co jsme spolu (výuka šla dálkově), tudíž jsme se vídali opravdu často - několikrát týdně a víkend byl samozřejmostí. Celý náš vztah jsme si hodně psali, volali a byli neustále v kontaktu a teď dejme tomu poslední tři týdny tak když nenapíšu já, tak jemu to trvá bůh ví jak dlouho. Ano zase musím přiznat, že teď mění práci, jeho rodiče jdou od sebe a řeší bydlení, dál ještě hraje hokej (takže několik tréninků týdně + zápas o víkendu). Vím, že jeden rodič se skrz něj snaží zmanipulovat druhého, aby se nerozváděli a přítel je z toho dost špatný, takže když už má třeba trochu času, tak sám řekne, že na nic nemá náladu. A já už nevím co si mám myslet, jestli teda toho teď má hodně a prostě opravdu ten čas nemá nebo vyprchává zájem, což by bylo teda dost brzo. Přítele mám opravdu ráda, do doby před třemi týdny bylo všechno skvělý a když jsem spolu, tak je taky vše v pohodě, hodně dobře si rozumíme a tak. :) Nechci o něj přijít, ale tohle období mě opravdu nebaví, v tu chvíli ani nevím jestli se tomu dá říkat vztah, když dva týdny se nevidíme, pak mě pozval na zápas a poté jsme šli k němu, takže to bylo zase všechno ok a choval se neskutečně mile, jako dříve… no a teď už je to zase týden a další schůzka je v nedohlednu. Jo já vím asi to moc dramatizuju, ale prostě mě to zamrzelo, tak se omlouvám, ale aspoň jsem se tady z toho trochu vypsala a musím se dát nějak dohromady :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2532
30.8.20 15:56

On to má teď opravdu těžké a ty místo abys mu byla oporou, tak pitváš váš vztah :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.20 16:00

@Serpentini Pitvám, protože mu chci být oporou, ale všechno co se děje se dozvím až od cizích a to je to, co mi vadí. Když on má problém, tak je ten typ člověka, že přestává mluvit a s nikým to neřeší. K tomu se mám stavět jako jak?

• Citovat
  • Nahlásit
74
30.8.20 16:02

Přesně takhle mu to řekni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2532
30.8.20 16:14
@Anonymní píše:
@Serpentini Pitvám, protože mu chci být oporou, ale všechno co se děje se dozvím až od cizích a to je to, co mi vadí. Když on má problém, tak je ten typ člověka, že přestává mluvit a s nikým to neřeší. K tomu se mám stavět jako jak?
Úplně normálně mu říct, že jsi tu pro něj, když bude potřebovat a dát mu prostor, pokud to je to co chce a potřebuje.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.20 17:08

@Serpentini Jak říkám asi to teď moc řeším, jen mi na něm hodně záleží a nechci o něj přijít

• Citovat
  • Nahlásit
3888
30.8.20 17:55

Nepridelavala bych mu starosti. Hlavně mu nepiš třeba vycitave SMS. Promluvte si. Ono, pokud chodí do práce, pak trénink, řeší rodinu, bydleni atd., tak ten týden uteče hrozně rychle. Určitě rychleji nez tobě, pokud jsi doma a nemáš, co na práci. Teď půjdeš zase do školy, tak budeš mít, co dělat. Určitě bych nešetřil nám tě ráda atd. Píšeš o něm hezky, tak máte určitě fajn vztah

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
30.8.20 18:22

Já řešit to, co on, tak jsem asi psychicky na dně, Ty teď hlavně s ním vůbec neřeš vztah a pochybnosti, protože to je to poslední, co on teď potřebuje. Nabídni oporu, ale do ničeho ho netlač. Ono to nebude trvat věčně. Pokud toto období společně překonáte, tak vás to nesmírně posílí. Hlavně se v tom nerejpej, podle toho, co popisuješ, není z jeho strany ve vztahu problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.8.20 18:29

@Mallorka Tak vyčítavé smsky určitě ne, já chápu že má doma peklo. Já celkově nejsem tenhle „vyčítací“ typ člověka. Spíš mě jen mrzí, že se nevidíme no :/
@Piju čaj Já si taky myslím, že nemáme problémy ve vztahu. Dokonce se přiznal, že jsem první holka kterou dobrovolně představil doma, což pro mě znamená hodně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.20 18:38

Já vím, že teď asi působím jak hysterka, jen jsem si zvykla na časté vídání se a teď se to takhle začne komplikovat. Sama vím, že teď jdu do školy, takže budou volné pouze víkendy, tak doufám, že to ten vztah nepošle do kopru. Je to taková ta prvotní nejistota, jak to bude klapat, když se uvidíme méně… tak snad vše bude v pořádku, moc bych si to přála :)

• Citovat
  • Nahlásit
701
31.8.20 00:55

Dejte tomu čas. Věnujte se svým záležitostem. Škola zase začíná, tak se vrhněte do studování. Až se on něj zorientuje v nastalé situaci, tak se začne sám víc ozývat. Nepřidávejte mu ke všem těm starostem ještě tenhle typ předčasného hysterčení. Tím byste ten vztah mohla definitivně odpálit, i když by to jinak přetrval a po čase zase normálně fungoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56520
31.8.20 01:46
@DeeDee.518 píše:
Dejte tomu čas. Věnujte se svým záležitostem. Škola zase začíná, tak se vrhněte do studování. Až se on něj zorientuje v nastalé situaci, tak se začne sám víc ozývat. Nepřidávejte mu ke všem těm starostem ještě tenhle typ předčasného hysterčení. Tím byste ten vztah mohla definitivně odpálit, i když by to jinak přetrval a po čase zase normálně fungoval.

Opravdu se dá takto pozastavit vztah?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
31.8.20 03:57
@Anonymní píše:
S přítelem jsem půl roku. Bydlíme od sebe 30 km. Mě 22 studuju VŠ (150 km daleko a domů jezdím na víkendy, někdy prodloužené víkendy - prostě jak to vyjde), příteli je 24 a pracuje. Díky covidu jsem byla doma celou dobu co jsme spolu (výuka šla dálkově), tudíž jsme se vídali opravdu často - několikrát týdně a víkend byl samozřejmostí. Celý náš vztah jsme si hodně psali, volali a byli neustále v kontaktu a teď dejme tomu poslední tři týdny tak když nenapíšu já, tak jemu to trvá bůh ví jak dlouho. Ano zase musím přiznat, že teď mění práci, jeho rodiče jdou od sebe a řeší bydlení, dál ještě hraje hokej (takže několik tréninků týdně + zápas o víkendu). Vím, že jeden rodič se skrz něj snaží zmanipulovat druhého, aby se nerozváděli a přítel je z toho dost špatný, takže když už má třeba trochu času, tak sám řekne, že na nic nemá náladu. A já už nevím co si mám myslet, jestli teda toho teď má hodně a prostě opravdu ten čas nemá nebo vyprchává zájem, což by bylo teda dost brzo. Přítele mám opravdu ráda, do doby před třemi týdny bylo všechno skvělý a když jsem spolu, tak je taky vše v pohodě, hodně dobře si rozumíme a tak. :) Nechci o něj přijít, ale tohle období mě opravdu nebaví, v tu chvíli ani nevím jestli se tomu dá říkat vztah, když dva týdny se nevidíme, pak mě pozval na zápas a poté jsme šli k němu, takže to bylo zase všechno ok a choval se neskutečně mile, jako dříve… no a teď už je to zase týden a další schůzka je v nedohlednu. Jo já vím asi to moc dramatizuju, ale prostě mě to zamrzelo, tak se omlouvám, ale aspoň jsem se tady z toho trochu vypsala a musím se dát nějak dohromady :D

NEBAVI… hmm. Jestli tohle reknes na vsechno. Tak se na to rovnou vykašli a dělej co te baví… Jsi mlada, nezkušena, hloupa. Nemusíš být stred vesmíru pro něj. Nech ho dychat a chvíli neotravuj. Život Není jenom o vztahu a Už vůbec ne o tom, že ti musí dát tolik svého času kolik ty chceš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
31.8.20 04:01
@Anonymní píše:
Já vím, že teď asi působím jak hysterka, jen jsem si zvykla na časté vídání se a teď se to takhle začne komplikovat. Sama vím, že teď jdu do školy, takže budou volné pouze víkendy, tak doufám, že to ten vztah nepošle do kopru. Je to taková ta prvotní nejistota, jak to bude klapat, když se uvidíme méně… tak snad vše bude v pořádku, moc bych si to přála :)

Ještě si zažila málo zklamani, abys poznala co je důležité… nejlepší. je na začátku puberty mít. spoustu znamosti. Nabrat zkušenosti a pak Už víš co a jak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.20 08:55

@MelvinOsud Docela by mě zajímalo, co je tím myšleno… Nechceš to trochu rozvést?
Nebaví… No tak jsem se vyjádřila nějak no, ale uznejte že asi nevybudujeme vztah, když se nebudeme vídat :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama