Prosím o nezaujatý názor

Anonymní
25.5.21 23:16

Prosím o nezaujatý názor

Ahoj. Jen se zeptám na názor na situaci.
Mám kamarádku, známe se od dětství. Vídáme se stále, zkrátka nejlepší přitelkyně.
Ona zná i mého muže stejně dlouho jako mě. S mužem mám malou dceru.
A teď, našla si nového partnera, jsou spolu 4 mesice. Premluvil ji k diteti a je tehotna. Dalsi vec, nemusi meho partnera a tak tam pry na navstevu nesmí, me jeste nezna, ale pry pokud nebudu jako on, tak tam muzu a me klidne poznat chce. Jeji sestra mela klice od jejiho bytu a vymenil zamky. Nakupuje do jejiho bytu nove veci atd… ja se o ni bojim a vim, ze mi je do toho prd, ale znate to.

Kazdopadne takhle mi to rekla, opravdu takhle. Myslim si, ze tohle a takhle dospeli prece neresi a nepremysli. Cumela jsem jak tele na vrata. A jeste to rikala uplne s klidem, jakoze je to normalka 8o 8o 8o

Poznat ho asi nechci a schazet se budeme na neutralni půdě nebo, kdyz bude jeji v praci neboť toho bych asi nedala… s jejim byvalym jsme byli pratele a myslela jsem, ze i dál budeme, ale tohle asi nedávám 8o

Jako pritelkyne se ji nevzdám, ale copak to takhle muze fungovat? Myslim, aby ji nakonec neverboval, kdyz me potká a já mu taky nesednu 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10082
25.5.21 23:28

Já vůbec nechápu ten problém… Přítel je zřejmě nějaký trochu idiot, je to všechno rychle, ale to je tak všechno. Je to její život…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9945
26.5.21 00:02

Odpověď zní: 42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21542
26.5.21 07:48
@KalamityJohn píše:
Odpověď zní: 42

Ale jaká je ZÁKLADNÍ OTÁZKA… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1007
26.5.21 09:36

Já teda nevím, kde je problém. Asi tvého muže nemusí, tak ho zvát nebude, to chápu, taky bych to tak měla… Kamarádka ho má asi ráda, vyhovuje jí, že si udělali mimčo - jejich věc. Že nechce, aby sestra měla klíče - chápu. Moje je taky nemá. Nemám ráda, když mi někdo bez mého vědomí courá po bytě. Když jedeme jedna nebo druhá na dovču, klíče si půjčíme, pak zase vrátíme. A že nakupuje nové věci - proč by nenakupoval, však tam bydlí a určitě se s kamarádkou poradí. Co tam máš dál?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21542
26.5.21 09:40

@KalamityJohn admin obnovil původní příspěvek a teď jsme tu za blbce…JÁ PROTESTUJI! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9754
26.5.21 09:44
@Janli píše:
@KalamityJohn admin obnovil původní příspěvek a teď jsme tu za blbce…JÁ PROTESTUJI! :mrgreen:

Nejsi, taky jsem viděla když tady byly jen 3 tečky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1469
26.5.21 09:45

Kamarádka je dospělá takže přítel ji nemůže nic zakázat, pokud ona nechce. Nemusí si s tvym manželem sedět jen proto, že vy jste kamarádky.
Byt je její, takže zámky asi taky neměnil sám od sebe, stačilo sestru poprosit o navrácení klíčů, ale když to chtějí dělat složitě…
To, že je blbá je druhá věc, uvrtat si hned dítě s někým koho ještě ani pořádně nezná je dost divný, ale jak říkám - je dospělá, takže její problém. Maximálně bych se ji zmínila, že mi to přijde unáhlený ale pokud to tak chce, nech ji a bav se o jiných věcech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5424
26.5.21 10:21

Neříkám, že to tak je, ale možná kamarádka narazila na manipulátora. Pokud ano bude tě potřebovat až jí spadnou růžové brýle. Připrav se na to, že tě bude chtít poznat. Netvař se kysele a pochlebuj mu. Když si bude myslet, že jsi na jeho straně nechá tě s ní kamarádit v opačném případě tě odstřihne.

Ale třeba si fakt jen nesedne s tvým chlapem a v bytě kde má osobní věci nechce aby se procházeli cizí lidi. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat