Prosim o radu - ohrožení miminka?

Kaci235
28.4.17 16:14

Prosim o radu - ohrozeni miminka ?

Ahoj, jsem 5+3 tt a z kultivace mam nalezeno gardnerella- masivně, může to ohrozit teď momentálně mimi, mohu potratit kvuli tomuto zánětu?:(

• Citovat
  • Upravit

Reakce:

915
28.4.17 16:29
@Kaci235 píše:
Ahoj, jsem 5+3 tt a z kultivace mam nalezeno gardnerella- masivně, může to ohrozit teď momentálně mimi, mohu potratit kvuli tomuto zánětu?:(

Tak pokud se na to prislo takhle brzy a urcite se lecis, tak by melo byt vse v pohode. Sestra mela to same, ve 20 tydnu. Prelecila se a bylo vse v poradku. A co ti rekl doktor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kaci235
28.4.17 16:36

@tessa2323 hele ze to léčit jeste nemuze, az od 13tt a ja jsem 5tt :( tak nevim co mam delat, ze mi muze neco předepsat uz nevim co to bylo, ale kdyz prej nemam nejaky potíže stim, ze az v tech 13tt no… při potížích neco dříve.. bojim se ze do ty doby o Mimi prijdu

• Citovat
  • Upravit
6973
28.4.17 17:37

@Kaci235 já jsem četla, že těhotenství může způsobit rychlejší množemí gardenerelly, ale ne že by měla být nebezpečná těhotenství…tím, že se mění mikroflora v pochvě a těhotenství snižuje imunitu, tak tahle mrcha, která je jinak v přirozené rovnováze s ostatní poševní mikroflorou, se pomnoží, ale krom nepříjemných věcí, které způsobuje by neměla mít žádný zásadní vliv na plod…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kaci235
28.4.17 17:41

@Almatka Uf to jsi me uklidnila, me jen rikala ze se to pak musi prelepit kvuli předčasnému porodu

• Citovat
  • Upravit
Kaci235
28.4.17 17:45

*prelecit

• Citovat
  • Upravit
Smazaný anonym
28.4.17 17:46

@Kaci235 Zde je citace z prvního odkazu na vyhledávači:
Léčba

Bakteriální vaginóza se léčí antibiotiky, nejčastěji metronidazolem. Dále je potřeba dodržovat alespoň dočasně zvláštní režim. Doporučuje se provozovat jen chráněný pohlavní styk, nosit bavlněné spodní prádlo, omezit sacharidy ve stravě a užívat speciální mycí gel na intimní hygienu.

Tudíž přeléčit i partnera, ten může hned.
Metronidazol je žel v 1. trimestru kontraindikovaný. Tak bych se alespoň zaměřila na ta další opatření kolem.

• Citovat
  • Upravit
Kaci235
28.4.17 17:54

@monrom zlataaaaaa, dekuju :srdce:

• Citovat
  • Upravit
915
28.4.17 17:55
@Almatka píše:
@Kaci235 já jsem četla, že těhotenství může způsobit rychlejší množemí gardenerelly, ale ne že by měla být nebezpečná těhotenství…tím, že se mění mikroflora v pochvě a těhotenství snižuje imunitu, tak tahle mrcha, která je jinak v přirozené rovnováze s ostatní poševní mikroflorou, se pomnoží, ale krom nepříjemných věcí, které způsobuje by neměla mít žádný zásadní vliv na plod…

Me sestre doktor rekl ze je mozny i potrat nebo predcasny porod. Pokud by se to nelecilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama