Prosím o radu s odsávačkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 16:08
Prosím o radu s odsávačkou

Ahojky, řeším jakou objednat ELEKTRICKOU odsávačku… dočetla jsem se chválu na Medelu a Avent, ale říkám si jak jsou na tom ty levnejší? Popravdě se mi 4 tisíce za ní dávat nechtějí, ale aby ty levnejší nebyly zas úplný aušus :think:… měla jsem dřív manuální Avent a to teda bylo šillený :roll:

Canpol Babies Elektrická odsávačka mateřského mléka EasyStart

https://m.alza.cz/…d4026456.htm?o=6

Nemáte zkušenost s takovýma?

Reakce:
Bubla_Bučková
Kelišová 5150 příspěvků 06.02.19 16:11

Nemáš půjčovnu na tu Medelu? Cena je tam 300 měsíčně a věř, že víc než pár měsíců to nedáš ;) pokud to máš na občasné, pak ta nedela je asi zbytečná :think:

mamina89
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 06.02.19 16:11

Mám Medelu, koupila jsem ji na bazaru za 500. Vysterili­zovala a jak frčí… :nevim: :mavam:

Adka.L
Povídálka 31 příspěvků 06.02.19 16:13

Měla jsem pákovou za 700 a pak ji ještě za 300 prodala a byla jsem spokojená ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 16:17

Ja to prave potrebuji tak na rok, protoze chodim obcasne do prace i od mrnouse a predtim jsem kojila 14 mesicu, coz doufam ze i ted budu, takze to by se mi ta medela vyplatila rovnou nova :think:

janik81
Kecalka 359 příspěvků 16 inzerátů 06.02.19 16:37
@Anonymní píše:
Ja to prave potrebuji tak na rok, protoze chodim obcasne do prace i od mrnouse a predtim jsem kojila 14 mesicu, coz doufam ze i ted budu, takze to by se mi ta medela vyplatila rovnou nova :think:

Tak v tomto případě bych volila Medela swing MAXI- mám ji doma, ušetří hooodne času, já už naštěstí nevyužiju :mrgreen: kdybyste měla zájem, pisnete mi prosím soukromou zprávu.

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 4 inzeráty 06.02.19 16:46

Sama jsem měla medelu swing, ale vypůjčenou od laktační poradkyně. Cena byla 30,– na den a ve finále jsem ji potřebovala jen zlomek času, kdy jsem ji měla doma. Nová přijde na hrozné peníze a třeba moje pojišťovna nepřispívá na odsávačku ani ťuk. zkusila bych proto zvážit, zda si ji nepůjčit od laktační poradkyně (já hledala přes stránky www.kojeni.cz) nebo nějaké kamarádky. Popř. pokud se bez ní neobejdeš, tak zkusit bazarovou.
Jinak kamarádka si zase chválila ten avent, má tuším pogumovaný lem toho nástavce, takže to na prsu drželo příjemněji. Nejlepší by bylo to ozkoušet, ale jinak než od laktační mne to nenapadá + záleží samozřejmě na tom, jakými odsávačkami disponuje. Každopádně elektrická je rozhodně pohodlnější než pumpovací.

Radka272
Povídálka 18 příspěvků 1 inzerát 08.02.19 10:42

Můžu potvrdit že ta medela je skvělá. Já jsem se na novou ale vyprdla a koupila si ji použitou od kamarádky. Vše jsem vydesinfikovala a bylo. Zase tak moc jsem ji nevyužila, takže koupit si novou za plnou cenu by se mně nevyplatilo, když to teď vidím zpětně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >