Vegetariánství a kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Qerka
Nováček 10 příspěvků 05.02.19 11:20
Vegetarianstvi a kojeni

Ahoj holky co nejíte maso, trpěla vaše miminka na prdíky??

Reakce:
Lucynka_v
Stálice 77 příspěvků 10 inzerátů 05.02.19 11:38

Trpěla, ale nebylo to nijak extrémní (při vyřazení nadýmavých věcí do půl roku věku). Trpěla jsem hlavně já, když jsem musela vyřadit kvůli miminku ještě vejce a mléko. Zas jsem se ale nemusela zabývat otázkou, zda při ABKM nemůže vadit i hovězí :D

llida
Kecalka 349 příspěvků 05.02.19 11:38

podle me prdiky nejsou o mase ale o celkovem slozeni jidla a vypozorovani co diteti ve strave vadi… treba synovi vadil i slaby caj, takze jsem byla jen na vode :lol: preji klidne brisko:-)

AnneElliot
Kecalka 450 příspěvků 05.02.19 20:53

Jsem vegetariánka a mám syna 4 a půl měsíce - plně kojený. Prdíky ho trápily cca první dva až tři měsíce, nyní už je klid a můžu jíst v tomhle ohledu cokoliv. :dance: Ale taky bojujeme s ABKM, takže jsem teď víceméně vegan. :roll: :lol:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >