Odmítání nočního kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ginger27
Povídálka 45 příspěvků 02.02.19 10:32
Odmítání nočního kojení

Zdravím :mavam:
Chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte podobný problém-zkušenost..
Mám téměř tříměsíčního syna, prošli jsme si bojkotem kojení, pak (kvůli hormonální injekci na zastavení krvácení) jsem měla strašně málo MM, tak jsem na radu doktorky dokrmovala Bebou-to jsem se snažila omezit na minimum, spíš jsem co nejčastěji přikládala malého k prsu. Laktace se, řekla bych, zase slušně rozjela, ale máme novinku :zed: :zed: Kuba odmítá prso v noci-při “bojkotu” to bylo naopak-v noci v polospánku většinou pil, problém byl přes den. Když se v noci probouzí, prso nabízím co nejdřív, aby se neprobral úplně, ale vždycky spustí strašnej hysterák a prso nechce. Někdy se mi ho podaří uklidnit po pár minutách, ale většinou pláče i deset-dvacet minut. Chovám ho, uklidňuju, ale jakmile nabídnu prso, spustí opět. Většinou se tedy po nějaké době přisaje. No a za dvě-tři hodiny je to tu zase a celou noc pořád dokola.
Nemáte někdo nějakej fígl, prosím?
Omlouvám se za román.

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 11118 příspěvků 02.02.19 10:44

bojkot kojení, chce to vydržet :-)

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 02.02.19 10:45

No bojkot no, asi jste dokrmovali lahví…a dudlika nemáte?

Ginger27
Povídálka 45 příspěvků 02.02.19 10:52

To se ten bojkot může takhle “otočit”? Ze dne na noc?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Nejslavnější česká transsexuálka o Mostě!: Z posledního dílu mi bylo smutno!

Kontroverzní seriál Most! patří bezpochyby mezi ty nejpovedenější kousky od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >