UM a prdíky, poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MartinkaPazder
Povídálka 12 příspěvků 31.01.19 20:23
UM a prdiky

Holky jdu si pro radu????
Druhy den jsem nespala. Malá krásné spinkala nebyl žádný problem, ale poslední dva dny jsou tedy udes.
Kojim a prikrmuji, změnila jsem prikrm nutrilon za nutrilon na prdiky, protože nás začaly trápit. Jenže ani to nepomaha, malá třeba tři dny nekaka a tyhle dvě noci a poslední dva dny už fakt nevim???? dávala jsem infacol, mazeme pupickem, masirujeme brisko, teplou plinku apod. Pomohla jsem ji i teplomerem v zadečku a to se vykakala, ale pořad s tím máme problem. Já nic nadymaveho nebo tak nejim ani nepiju.
Obě dvě už jsme zoufalý, protože malá nespi a já taky ne. ????????
Už si fakt nevím rady

Přečtěte si článek: Umělá výživa kojenců: Které mléko vybrat?

Reakce:
vtipna
Kecalka 213 příspěvků 31.01.19 20:35

To jsme meli 3 mesice a pak to preslo. Hodne jsem vyuzivala rektalni rourku. Stejne mela bolesti. Pila jsem feniklovy caj. Pak jsem ji mliko rozdelavala do toho caje,abych to do ni dostavala. Manzel ji houpal se zkrcenyma nozkama,aby tlacila kolinka na brisko,to se vzdy zklidnila. Vydrzte,je to jen obdobi. :)

janickaIII
Závislačka 3182 příspěvků 31.01.19 20:37

@MartinkaPazder my jsme změnili UM a je to v pohodě.

wewa
Ukecaná baba ;) 2281 příspěvků 31.01.19 20:41

Fynkl při častém užívání působí opačně, doporučím baby Calm nebo kmínový odvar A na to mléko si dítě musí zvyknout takže neměnit alespoň týden.Ono už takhle je záhul pro střívka ta kombinace,je nutné dokrmovat?

lampicka11
Závislačka 3544 příspěvků 5 inzerátů 31.01.19 20:42

Ono to nemusí být jen z prdíku ale může si špatně odříhnout po jídle. Tak že bych nosila na tygrika nebo přez rameno klidně i 10minut. Může tlačit bříško… A pak člověk myslí že to jsou prdy. Každopádně přeji pevné nervy. Já tohle měla u obou dětí…a byly to „krky“
Um než si zvykne trvá minimálně 14dni

Příspěvek upraven 31.01.19 v 20:42

MartinkaPazder
Povídálka 12 příspěvků 31.01.19 20:42

@wewa bohužel je, já nemam v těch prsou skoro nic, mléko se ztratilo a teď se zkousim znovu rozkojit:disap­pointed:

wewa
Ukecaná baba ;) 2281 příspěvků 31.01.19 20:44

@MartinkaPazder hodně štěstí a hlavně klid :palec: kojení je hodne v hlavě :hug: nosit v klubíčku a polohovat na bříško n pomáhalo u syna nejvíc :palec:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 31.01.19 21:48

Kapky biogaia davate? Jsou drahe ale nejlepsi, opravdu pomahaji..a polohovat na tygrika, cvicit s nozickama kolinka k brisku, jedu na kole…zkusit i jine um, kolikrat trva nez narazite na to ktere je pro dite ok, davat odrihnout po kazdem mlicku to je dulezite! Pry se daji koupit v lekarne jen male sacky um na vyzkouseni abys nemusela kupovat cele baleni co pak s tim

Renca8
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 31.01.19 21:49

Spis nez teplomer do zadecku je lepsi pouzit rektalni rourku (v lekarne za par korun) je totitz na rozdil od teplomeru duta, takze ji profouknou prdiky ven

NataliSt
Stálice 62 příspěvků 3 inzeráty 01.02.19 11:49

Nám zabrala kombinace Nutrilon anticolic, BioGaia a Espumizan. Tak za týden se to srovnalo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >