Mlaskání u pití z lahve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 12:54
Mlaskání u pití z lahve

Ahoj sháním radu, mám 2 týdenní mimčo. Bohužel nekojím a tak jsem se musela uchýlit k UM. Ale mám pocit že z lahve pije nesprávně. Když jsme ještě kojila tak mi bylo řečeno, že nesmí u toho mlaskat, že je to známka špatného přisátí, ale u lahve mi to dělá taky a netuším jestli je to špatně a nebo prostě tím že ta lahev víc teče než prso, a nebo mám zkusit mu tu lahev nacpat víc do pusy? Mám lahve MAM zkusila jsem i jinou savičku od SIMAX co jsme dostali v porodnici ta je daleko měkčí a stejně u toho mlaská. Lahve mám ty proti kolikám. Děkuji za odpovědi

Reakce:
Ivana 85
Závislačka 3343 příspěvků 31.01.19 13:05
@Anonymní píše:
Ahoj sháním radu, mám 2 týdenní mimčo. Bohužel nekojím a tak jsem se musela uchýlit k UM. Ale mám pocit že z lahve pije nesprávně. Když jsme ještě kojila tak mi bylo řečeno, že nesmí u toho mlaskat, že je to známka špatného přisátí, ale u lahve mi to dělá taky a netuším jestli je to špatně a nebo prostě tím že ta lahev víc teče než prso, a nebo mám zkusit mu tu lahev nacpat víc do pusy? Mám lahve MAM zkusila jsem i jinou savičku od SIMAX co jsme dostali v porodnici ta je daleko měkčí a stejně u toho mlaská. Lahve mám ty proti kolikám. Děkuji za odpovědi

Dcera prvnich nekolik dni vydavala u flasky hrozny zvuky.To bylo.mlaskani,vrza­ni a ja nevim co vse :mrgreen: Nevim uz presne jak dlouho to trvalo,ale pry je to normalni.

Ren92
Nováček 4 příspěvky 31.01.19 13:23

Děkuji, na netu je spousta diskusí a rad ohledně kojení ale ty lahve nikdo moc neřeší a když už něco najdu tak jen popisují polohu mimča a lahve ale to je všechno.

Martinka404040
Kecalka 192 příspěvků 31.01.19 17:40

Nám jsou 4 měsíce a taky strašně mlaská a neumí to doteď a napolika se strašného vzduchu a pak má hrozné prdy no a jinak jsme byli na ORL a tam nám zjistili omegovitý tvar chrupavky v hrtanu a to znamená že má poruchu polykání.. no moc jsem to neppchopila a na netu toho o tom taky moc není..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >