Pláč a neklid po kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Romana223
Nováček 3 příspěvky 04.02.19 19:41
Pláč a neklid po kojení

Dobrý den, chci se zeptat jestli máte někdo podobný problém jako my. Mám syna, za týden 5 měsíců, plně kojime. Poslední dobou po kojení pláče, ale od prsu se odsunuje. Někdy pomůže dudlík někdy je klid až po chvilce chování. Myslím že ho netrápí ani prdy ani vzdousek. A řeším jestli je to hlad nebo ne.
Az se uklidní tak je veselý a spokojený. Jinak kaká a čůrá normálně. Porodní váha 3400 a nyní 7200g. Máte někdo zkušenost? Děkuji

Reakce:
Salina12
Povídálka 49 příspěvků 04.02.19 22:27

@Romana223 ahojky, mě to malej dělá také,z ničeho nic se rozčílí, rozbrečí a začne se zvedat,někdy pomůže když mu dám druhý prso,nebo změním polohu,třeba si lehneme,a když ne,tak také chovám,uklidnim a za chvíli zkusím znovu.je tedy pravda, že mi už od čtvrtého měsíce na doporučení doktorky přikrmujeme, takže teď alespoň nemám blbý pocit, že mu nemám co dát a hlavně nekojime každou půlhodinu :lol: ,ale myslím, že kdyby měl prcek hlad, že nebude veselý a spokojený,ale bude plakat stále :)

Romana223
Nováček 3 příspěvky 04.02.19 23:42

@Salina12 taky doufám, že kdyby měl opravdu hlad tak se ozve vic, ale já právě ten blbý pocit mám. Jako mlíčko v prsu ještě je když dopije. V noci a sem tam přes den se v klidu napije a potom nebrečí, ale párkrát za den prostě nepomůže ani druhý prso, kde mu to „čerstvě“ teče :D doktorka říkala,že prospívá hezky a na to že je po kojení nespokojený říkala že se to nekdy stane, ale právě ten pocit že po jídle by měl být v pohodě a není je hroznej. Je to na nic, že se mimisci rozčiluji, ale aspoň mě trošku uklidnilo, že nejsme sami.

Salina12
Povídálka 49 příspěvků 05.02.19 06:17

@Romana223 to určitě nejste, dělá to hodně miminek :hug: u nás to byl do třetího měsíce děs,to se prohýbal do luku, odtrhával, řval, vždycky ale večer :nevim: kajdil asi desetkrát denně, takže nevím co ho trápilo.to jsme nosili pořád.jak jsme si s ním sedli,zas řev :) u nás byla váha ve čtvrtém měsíci 7300 a porodní 2970, takže máme podobně ;) za chvíli už začněte se zeleninou a uvidíš, že to bude lepší :kytka:

Romana223
Nováček 3 příspěvky 05.02.19 18:45

@Salina12 tak to jsem klidnější, že se to stává. Váha pěkná tak nevím co se jim honi hlavičkou a co je trápí. Zeleniny se taky bojím trošku co to udělá s prdikama. Sem tam se ještě ozvou ale většinou v noci, propina nožky pořád a budí se ale přes den prdí jak drak :D tak doufám,že to brzy přejde.a děkuji za odpověď a tvou zkušenost :))

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >