prosím POMOC - zvláštně dýchá...

Anonymni
1.3.09 18:11

prosím POMOC - zvláštně dýchá...

Maminky, moc Vás prosím, poraďte… Naše sedmiměsíční dcera dnes už 3× tak zvláště hýkala, ani nevím, jak přesně to popsat. Vlastně poprvé se to stalo už asi před měsícem, nejdřív jsem se hrozně lekla, ale když jsem viděla, že je v pohodě (neplakala, nevypadala vystrašeně, nemodrala…), myslela jsem, že jen zase přišla na nový zvuk a dělá to schválně. Pak už se to neopakovalo, až dneska… Mně i manželovi to přímo nahání hrůzu, zítra se chystám k dr., ale nervozita mi nedá, tak prosím napište mi, jestli jste se s něčím takovým taky setkaly apod. Abych to teda ještě přiblížila - je to takové „pískání“ při nádechu, udělá to tak několikrát po sobě a pak zase přestane. Navíc je zvláštní, že jednou to udělá v poloze na zádíčkách, jindy na bříšku a dokonce i v polosedě v sedátku, jednou je to po jídle, podruhé před jídlem… Zkrátka tak ani nemohu vytušit, čím by to mohlo být, vždy je to v naprosto odlišné situaci.
Předem moc děkuji za příspěvky. Ž.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1752
1.3.09 18:20

A nehraje si jen tak s dechem. Náš malej nás taky takhle vystrašil. Občas jsme slyšeli takové loupání - křupání, trvalo asi 3 týdny, než to slyšela tchýně a říkala, že manželova sestra to jako malá dělala taky. Tak jsem jí brnkla a ono to je loupání čelistí. Jak na to malej přišel nevíme ale každopádně to podědit po tetce. Zvuk je to taky děsnej. Teď už ale víme, co to je.
Tak snad to bude něco podobného, náš malej občas vyluzuje takový zvuky, že vůbec nechápu.
Držím palce, ať je to nějaká blbina. Pro klid jí můžeš vzít ráno k Mudře, aby jí poslechla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
1.3.09 18:20

ahoj..myslíš jako,když se nadechuje a jako by chtěla křičet??Ale spíš to je chraplavý pískot…
já nevím jak jinak to popsat......malá to začla dělat taky …akorát jí to přijde jako hrozná prča…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6512
1.3.09 18:58

Nase Anja vylozene hykala (hodne mi to pripomina to, co popisujes) a delala to schvalne, tak snad to bude tak aji u vas, anonymni Ž. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3787
1.3.09 19:05

A není nastydlá?
Mě napadla laryngitida…ale nemusí to být.
Každopádně ji sledujte a kdyby se začala dusit, zabalit do dek, na:,–(it čepici a šup s ní na balkon. Studený vzduch sliznice zklidní a mělo by se jí ulevit při dýchání. Kdyby nepomohlo, určitě volat pohotovost.
Naše malá na to trpí, takže mě to napadlo jako první…ale rozhodně tě nechci strašit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
1.3.09 19:17

náš malej to dělá asi od 5 měsíce a zustalu mu to + ještě dělá další strašidelné zvuky :lol: ,někdy vypadá jak když se dusí,někdy jak když je blázen,ale myslím že to je taková hra :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5018
1.3.09 19:26

Dorka taky hýká, je to její hra… :wink: Ale víš co, za kontrolu nic nedáš,ať máš jistotu, že je malá v pořádku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
404
1.3.09 20:36

Vubec se neboj, presne to same jsem resila v sekci miminko. Delala to vsude, pri vsem v jakekoli poloze…pak prestala, tyden nic a zase. Ted mesic uz nic a vcera zase. Jak je starsi, tak vidim, ze z toho ma srandu a OPRAVDU TO NIC NENI.
Byla jsem s tim u doktora, nahrala mu to na kameru a on mi rekl, ze to muze byt stridor, zvuk, ktery dela, protoze nejak nema dovyvinuty hrtan a ze se to samo upravi. Jsem si jista, ze to ale neni ono, proptoze to by musela mit od narozeni a ona zacala taky cca kolem 5ho mesice.
Ver mi, ze to neni nic, je to jejich hra. Tady je odkaz na muj dotaz - https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
404
1.3.09 20:45

Vubec se neboj, presne to same jsem resila v sekci miminko. Delala to vsude, pri vsem v jakekoli poloze…pak prestala, tyden nic a zase. Ted mesic uz nic a vcera zase. Jak je starsi, tak vidim, ze z toho ma srandu a OPRAVDU TO NIC NENI.
Byla jsem s tim u doktora, nahrala mu to na kameru a on mi rekl, ze to muze byt stridor, zvuk, ktery dela, protoze nejak nema dovyvinuty hrtan a ze se to samo upravi. Jsem si jista, ze to ale neni ono, proptoze to by musela mit od narozeni a ona zacala taky cca kolem 5ho mesice.
Ver mi, ze to neni nic, je to jejich hra. Tady je odkaz na muj dotaz - https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
1.3.09 21:09

Ahoj, i my pískáme a často i ze spaní. Taky mě to polekalo, ale byl spokojený, tak jsem to nechala být. Asi to bude ta hra s dechem. Ale pokud chceš mít jistotu určitš jdi k DR. Tak at je to jen banalita :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.3.09 23:58

Holky, průběžně čtu vaše příspěvky a moc moc děkuju za uklidnění, snad to opravdu nic nebude. Jsem ráda, když vím, že moje holčička není jediná na světě… :-) Doteď jsem se s tím taky u nikoho jiného nesetkala, tak o to víc mě to rozrušilo. Pro jistotu ale k dr. zajdeme. Ještě jednou moc díky!!! Ž.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama