Prosím, poraďte mi ohledně potratu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 14:55
Prosím poraďte mi ohledně potratu

Dobrý den… Jsem v 7-8tt bohužel si miminko nemohu nechat :( vím že mě tu spousta žen ukamenujte ale moje životní situace mi to neumožňuje :( nevíte kolik stojí potrat? Popřípadě lze si ho nějak vyvolat sama? Zákroku se desne bojím :( :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 42 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 39996 příspěvků 07.03.17 14:56
@Anonymní píše:
Dobrý den… Jsem v 7-8tt bohužel si miminko nemohu nechat :( vím že mě tu spousta žen ukamenujte ale moje životní situace mi to neumožňuje :( nevíte kolik stojí potrat? Popřípadě lze si ho nějak vyvolat sama? Zákroku se desne bojím :( :,(

to se informuj v nemocnici ve svém městě. několik tisíc to bude. Proč se bojíš? Uspí Tě a tebe nic bolet nebude ;)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 14:57

Stojí to různě, u nás cca 3 tisíce myslím, nikdy jsem to nepotřebovala… nemůžeš dítě odnosit a pak se ho vzdát?
sama si nic nevyvolávej

Lekninka91
Extra třída :D 10353 příspěvků 07.03.17 14:57

Obrať se na svého gynekologa.. Interrupce stojí kolem tří, čtyř tisíc

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 14:59

Nedokázala bych dát dítě které porodím pryč :( to to damradsi pryč teď dokud to prakticky "nic není " i když to zní hnusné :(

Premek_Orac
Závislačka 4388 příspěvků 07.03.17 14:59

Je to smutné, když tolik lidí touží marně po dítěti… ale kdo jsem, abych tě soudil…
Důrazně tě varuji před snahou vyvolat potrat bez lékařského dozoru. To fakt může dopadnout špatně.
Doporučil bych ti obrátit se na tvého gynekologa a s ním věc konzultovat. On ví, jaká jsou u tebe rizika. Nestyď se mu říct i o tom, že bys pokud možno potřebovala hrazený potrat.

arinecka
Závislačka 4774 příspěvků 07.03.17 14:59

Dojdi si na gyndu, tam se dozvíš vše co potřebuješ. Ani nepřemýšlej nad tím že by sis nějakým způsobem potrat vyvolala sama. 8o

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 07.03.17 14:59

Naštěstí jsem toto podstoupit nemusela ale kamaradka ano a platila tusim kolem 5ti tisic. Bude se to ale lisit dle nemocnice. Hlavne nic nevyvolavej, mohla by sis privodit spoustu komplikací.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 15:00
@Anonymní píše:
Nedokázala bych dát dítě které porodím pryč :( to to damradsi pryč teď dokud to prakticky "nic není " i když to zní hnusné :(

tuhle větu nikdy nepochopím, víš že teď už může mít klidně srdíčko? nedokázala by ses ho pak vzdát ale dokážeš ho dát teď pryč? jak pak budeš se sebou žít?

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 07.03.17 15:00

Na stránkách nemocnic bývá ceník

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 15:03
@Anonymní píše:
Dobrý den… Jsem v 7-8tt bohužel si miminko nemohu nechat :( vím že mě tu spousta žen ukamenujte ale moje životní situace mi to neumožňuje :( nevíte kolik stojí potrat? Popřípadě lze si ho nějak vyvolat sama? Zákroku se desne bojím :( :,(

Pujde o miniinterupci, stoji to jak kde. Mě by vyšla na cca 7500 - 8000,–, podle nemocnice. Pirovnavala jsem Motol a Krc. Nakonec jsem ji mela zadarmo s ohledem na věk.

Nebolí nic ani při tom, ani po tom. Jediná bolest, bude psychická. Ja to mám za sebou cca 2 měsíce a dodnes s tim nejsem srovnána, i přesto, ze vim, že to bylo správné. Důvody tu psat nebudu, už jsrm to tu psala i ve své diskuzi i jinde. Každopádně si to rozmysli, mě je 40+, doma 4 děti a přesto mě slovo „miminko“, kocarek a zpráva o těhotenství dostává na dno. Naposledy včera. Zpatky už to vzit nejde
Třeba Dana

Premek_Orac
Závislačka 4388 příspěvků 07.03.17 15:03

Kouknul jsem a obvyklá cena je 4-6 tisíc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 15:03

@Doe_Jane pro mě bude lepší potrat někoho koho vlastně ještě neznám než dat miminko někam a nevědět co s ním je jak vypadá zda se dostal do dobré rodiny atd atd… Čekala jsem že se mě někdo zeptá jak budu moct že sebou žít… Neříkám že mi to neubližuje a že to nesu psychicky dobře protože nebesům ale nemůžu si prostě mimco nechá kdyby jo ani nad tím neuvažují… Bohužel…

Paola21
Závislačka 3531 příspěvků 07.03.17 15:05

A tvá životní situace, myslíš, je trvalá a třeba za těch 9 měsíců, co bys byla těhotná, se nezmění?

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 07.03.17 15:05

@Doe_Jane Jak no, bude muset zit dal, ze.. Ale ja bych tedy taky nedokazala zit s tim, ze mam nekde dite. Myslela bych na nej atd.. Potraty neuznávám, ale zakladatelka je rozhodnuta..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 42 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >